Cada día que amanece, el número de tontos crece!

  • 25 883
  • 292
  •   1
Отговори
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045




+  =


                       
това сме ние

     

ANNET                                Benidorm / Варна                           
Rali_80                              Madrid / Враца                                    Цветина 11/06/2007         
GOYA                                  Altea, Benidorm / Павликени
clara                                   Marbella / Русе                       
Dormilona                          Ontenyente, Valencia / Шумен           Каролина
Хулиган4е                         Ceuti,Murcia / Г.Оряховица                Гергана Анабел 3г.
Марица                              Valencia / Пловдив                            Анна Мария 21/02/04
alest                                   Valencia / София                               Кристина 19/04/06
bari                                    Tremp,LLeida / Свищов                      Алисия 04/11/04
Bec                                     Azuqueca de Henares / Созопол 
dunda                                 Albacete / Плевен                              Александър и Даниел
gery_to                               Denia / Сливен                                  Димитър 24/07/06
maripossa                           Picassent / Кърджали                       Пейко 25/04/95 и Николас
gaby_s                                Elche / Габрово                                 Георги 12/08/88, Стоян 14/09/90 и Давид 20/12/03
ru600                                  Valencia / Плевен                              Никола 03/04/07     
Teya                                    Benidorm / Варна                              Ванина 01/04/93
Xapa                                    Madrid / Сливен         
ROZI24                                Roquetas de mar                               Хектор 28/07/06
Vivian*                                Castellon / Плевен
Diddy                                   Palma de Mallorca / София                Даниел 14/01/98
friki                                      Collado Villalba / Ботевград               Андрес 07/10/06
geri79                                  Villena / Плевен                                 Мартин
Ameliya                                Benidorm / Бургас
VIBORA                                Madrid                                                Кристиана 21/03/05
Val                                       Toledo / София                                  Алекс   20/05/04
Пепита                                 Madrid / Пловдив                               Мариела 05/06/06
zorri t                                   Getafe,Madrid / Пловдив                    Милен и Виктория 
asto                                     Santander / Свищов                            Адриана 24/04/07
saby                                     Alcazar de San Juan                           Йоана
Dimanna                              Sevilla / Варна                                    Мария Тереса 26/08/06 Тринидад  17/05/04 Мария Лусия 19/06/02   
silvimi                                                                                                Давид
Silveto                                  Villa Joyosa                                         Валентина 14/02
Jupeto                                  Barcelona / София                             Боян 30.10.2006
mama na Deni                      Логроño / Пловдив                            Денис
Dime                                    Alpedrete / Бургас
Ведра                                  Барселона



                       




Хайде на ваканционната темичка Mr. Green!

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 13:39 от Bec

# 1
  • Мнения: 389
Пу, първа  bowuu Mr. Green

Да ни е честита темичкатааааа   bouquet

# 2
  • Мнения: 62
Пу пу втораааа!!!!!
Да ни е 4естита новата теми4ка,браво Веси.Абе ти не празнуваш ли ве4е или се 4ерпите пред компютъра  Joy Joy hahaha

# 3
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
честита нова темичка,момичета
Вес,честита годишнина   bouquet!Желая ви дълги години щастлив семеен живот!На теб ти желая добро представяне тази вачер с кулинарните ти умения   chef
Гери,пътуването мина доста добре,малката почти не спа в самолета,но се държа сравнително добре.Бях  само малко разочарована от помоща,която оказват стюардесите в самолета-не могат да ти стоплят биберона,защото няма микровълнова,когато ти се наложи да сменяш памперс ,трябва да се оправяш както можеш върху тоалетната чиния(с минимални размери),защото нямат специално приспособление-ако ти е по-шевливо бебето можеш да си преставиш за какво става въпрос #Crazy.А върхът беше на слизане,когато ми връчиха количката.За да я разгъна помолих стюардесата да ми подържи детето,а тя направо ужасена ми каза,че им е забранено да хващат деца Shocked.Тогава и казвам да ми сглоби количката,а тя започва да вика един случайно попаднал там работник ,а човека идея си няма.Накрая,след като видя двата пълни автобуса с пътници как не могат да потеглят заради нас,от няма и каде хвана детето с виден неприязън,а аз си оправих количката.Та това беше неприятната част,не знам вие какъв опит имате по самолетите и дали ви се е случвало нещо подобно.Иначе малката се адаптира доста добре,в началото и беше малко странно новото място,но бързо свикна.Сега малко я морят жегите ама да се надяваме,че от утре ще спаднат температурите(както са прогнозите).
А за пребиваването ни в Куба,както и на много други българи(а също и руснаци,поляци и т.н.от соц.страните) е било някакъв вид научно-технична помощ за страната.Баща ми е хидравличен инженер и беше изпратен като специалист в тази област.Спомням си,че имаше цяла българска колония,а и българско училище си имахме.Имам чудесни спомени от онези времена....

# 4
  • Мнения: 1 128
ВЕС,ЧЕСТИТА ГОДИШНИНА.ПОЖЕЛАВАМ ВИ МНОГО ОБИЧ,РАЗБИРАТЕЛСТВО И ХАРМОНИЯ ДО СТАРИНИ.
Не знам какво му става днес на малкия,но направи първите си умишлени рабиети.Ако иска да вземе нещо и не му го дадеш е ужас.Рева яко два пъти по половин час днес,чак цялото му тяло се тресеше Whistling
Има ли някой около Торревиеха?Ако ни дадът апартамента преди да свърши ваканцията може да се метнем натам.
Гери,има някаква бегла възможност да отскочим до Бг,но аз имам паника от самолет.Така,че остава възможността с колата,което хич не ми харесва,но...

# 5
  • Мнения: 509
Здравейте всички! Hug
Браво за темичката,Вес!  bouquetРадвам се,че си направила промяната в списъка.

Последна редакция: чт, 28 юни 2007, 00:52 от ameliya

# 6
  • Мнения: 806
Здравейте моми4ета Hug
Да се разпиша и аз в първата ми нова теми4ка Blush
Весе,4естита годишнина  bouquet

Нека любовта с годините да ви расте  Heart Eyesи да я предавате на деца,внуци и правнуци Grinning
Аз утре по4ивам и ще мога да пиша пак Grinning
Приятна ве4ер на всичкииииииииииииии Hug

# 7
  • Мнения: 811
Добро утро   bouquet
Търся,търся старата тема,а тя свърШила  Mr. Green.
Много хубаво заглавие,Весе  Mr. Green Wink.
Да кажеШ как си изкарахте и къде отпразнувахте.
Приятен ден на вси4ки ви  Hug.

# 8
  • Мнения: 509
Добро утро и от мен! Hug
Много усмивки за всички днес!  bouquet

# 9
  • Мнения: 1 818
Добро утро!

Вес,както винаги,отлична работа!Заглавието е страхотно!

# 10
  • Мнения: 221
   Хайде и аз да се разпиша. Поздравления за новата ни темичка. Лек ден на всички.

# 11
  • Мнения: 2 051
Вес, честит празник и много любов и от мен  bouquet

кажете ми ползвали ли сте 4увал4ета за бебетата си ( от тези които са като дрешка) и ако да от къде сте си ги вземали струва ми се практи4но, бебето на една приятелка не спира да се отвива и си мисля 4е с такова 4увал4е Ще съм по спокойна 4е няма да настине

Анет, отговарям ти тук да не задръстваме старата тема. Ползвала съм за всичките дяца, незаменимо удобство е от втория-третия месец, когато започне голямото ритане.
Не съм купувала, защото ми се виждаха много дебели и къси...
Уших  ги за 1 час от лек памучен плат (на пингвини, снежинки и бели мечки Mr. Green) - обикновени правоъгълници леко стеснени от едната по-къса страна и завършващи с връзчици. Пъхаш бебето облечено според сезона, отгоре мяткаш одеало или нищо повече и спиш спокойно - и да рита отдолу в чувала, завивката си остава отгоре.
На същите чувалчета им махнах долния шев и от втората година досега ги ползваме като нощнички в горещините.

# 12
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
здравейте моми4ета
супер теми4ка си имаме браво Вес
Ведра много мерси и аз си мислех 4е Ще ми е нужно

# 13
  • Мнения: 2 825
Айде още една тонта да се разпише в новата темичка  Simple Smile Много хубаво заглавие  Wink
Вес, честита годишнина, още много години нестихваща любов и в най-скоро време един ревлив подарък ви пожелавам   bouquet
Аз да се похваля, че си имам братче и кандидат снаха на гости, чакат ме две седмици яко хайманосване  Blush дано поне това ме спаси от качването на килограми.  Blush

# 14
  • Мнения: 409
Здравеите и от нас!Ве4е сме си вка6ти ко6мара мина #Crazy малкия е добре и бесува,но и аз като Герито иска само в мен и никои друг ooooh!.Гери тои си има номер в Сигоридад Социала ина4е няма6е да има лекар.Незнам за парите,важното е малкия да е добре.Рали 4естито мила  bouquet,да ви е жива и здрава 6терката.Ами това е за сега оби4ам ви   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт