Бойлер или казанче за бойлер?Откъде във Варна и какъв?

  • 2 773
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 518
Такааа - сега да обясня Simple Smile - старият труженик в банята е с протекло казанче. Не съм наясно с цената на В и К частите за това се чудя какво да правя- да взимаме нов бойлер или само казанче...По това, което прочетох новите бойлери повечето не изкарват и 1/10 от времето на старата техника, но пък не знам дали казанчето не излиза на цена половин бойлер newsm78
Има ли магазин с нормално обслужване, който бихте могли да препоръчате?
Техномаркета и Технополис са ясни- там нито обслужване, нито техника нормални...Пък ми се иска да изкарам края на бременността си спокойно, така че ми трябва магазин със свястно и коректно обслужване, както и с избор на бойлери и казанчета Praynig

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Елдоминвест.
Не знам дали ще има казанчета за стари модели бойлери, но межеш да пробваш.

# 2
  • Мнения: 502
направо си вземете нов
аз лично се страхувам от ремонтирани бойлери - това е всъщност единственото нещо, от което се страхувам - да не гръмне бойлер - като бомба е, може да срине апартамента като едното нищо
нашия е на елдом-инвест и работи без грешка  Peace
имат пълна гаранция и са може би най-качествените в българия

# 3
  • варна
  • Мнения: 229
по пътя на автобус №15 спирката след елпром  има магазин където продават и само казанчета за бойлери.разходи се  и провери цените  и си прецени дали ти е изгодно нов бойлер или само казанче  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 554
елдоминвест нашия е от там и още нее мръднал да 4укна на дърво  Peace

Общи условия

Активация на акаунт