по половин или по цяла таблетка слагате в миялната машина

  • 2 785
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 564
въпросът може да ви се   стори смешен , ама какво да правя като имам спомен че като четох тук  темите когато си избирах машина и на  няколко места пишеше че се слага по половин таблетка
вие по колко слагате и защо?

# 1
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Зависи каква е машината ти. За голяма- 1 таблетка, за малка- 1/2.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 926
Нашата е средна. В началото слагах цяла и ми оставаше препарат по чиниите и чашите. Сеха слагам пополовин Peace

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 23 540
Купи си препарат на прах и го мери с лъжицата. И гел става.

# 4
  • Мнения: 3 886
Цяла слагам.Прах не взимам 5 в 1 най доброто е а 7 в 1 ми стават бяли #2gunfire #2gunfire #Cussing out

# 5
  • Мнения: 4 564
май се води средна 45 см е широка , 80 е висока

# 6
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
за да не си повредя машинка, не ползвам таблети.

# 7
  • Мнения: 780
Моята е голяма и слагам цяла таблетка , но с праха ми е по- лесно да дозирам

# 8
  • Мнения: 1 449
Отдавна не ползвам таблетки, само прах и гел.

# 9
  • Мнения: 1 152
за да не си повредя машинка, не ползвам таблети.
Вярно, че е по-мързеливо с таблетки, но нали все пак машините са създадени са се ползват и в такъв вариант?! Аз понякога я режа таблетката на половина, друг път цяла, а понякога ползвам и гел.

# 10
  • Мнения: 377
И нашата машинка е 45 см. широка и винаги съм ползвала таблетки. Слагам цяла таблетка, с тях ми е по-лесно, иначе не мога да определя дозата на праха.

# 11
  • Мнения: 8 999
На голяма машина /за 12 комплекта/ слагам по половин таблетка. Някакъв майстор беше посъветвал така моя приятелка. Винаги изплаквам съдовете преди да ги сложа в миялната /няма засъзнали остатъци от храна/ и се измиват перфектно. Но сега съм решила да мина на прах или течен препарат, защото в инструкциите на моята машина е дадено количество от 20 гр. за едно миене, а дори и половината таблетка е повече. А и се трошат много трудно.

# 12
  • Мнения: 2 068
На голяма машина /за 12 комплекта/ слагам по половин таблетка.
И аз така  Simple Smile
Когато сложа цяла остава препарат по съдовете
Все още не съм пробвала с прах

# 13
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Моята е 45 см- слагам си цяла таблетка и нямам проблеми-не ми остава препарат по съдовете, нито побеляват.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 366
Моята е 45 см- слагам си цяла таблетка и нямам проблеми-не ми остава препарат по съдовете, нито побеляват.
И аз така правя .Пробвах с половина но не се измиват както трябва,а и е трудно да ги чупя особено като има едно топче по средата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт