ПВЦ дограма?

  • 5 113
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 422
Каква марка са профилите на вашата ПВЦ дограма и доволни ли сте от тях?Някой сложил ли си е ка-стъкла и има ли ефект?Споделете, моля?

# 1
  • Мнения: 2 591
блик, к-стъкло, никакви оплаквания  Peace! много сме доволни, ако си от Търново, мога да ти препоръчам фирма  Peace

всъщност зависи от изложението, ние имаме близък, с когото се съветваме - в хола ни предстои да сменяме и там май ще е е рехау  Blush

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 492
Veka-дограмата за човека с ка-стъкло.Не мога да преценя какъв е ефектът от това стъкло,май никакъв.Иначе дограмата е перфектна.

# 3
  • Мнения: 254

Предстои ни смяна на дограмата и ще си сложим САЛАМАНДЪР.

Последна редакция: пт, 22 юни 2007, 15:54 от Деспина

# 4
  • Мнения: 46 434
Саламандър.
Нямам никакви забележки  Peace

# 5
  • Мнения: 22 343
Тисен е дограмата на 3г. нямаме никакви забележки. Нито конденз, мухал или нещо подобно.

# 6
  • Мнения: 19
Блик с ка-стъкло! Нямам абсолютно никакви забележки PeaceНямам конденз, нито мухъл. Фирмата, която ми монтира дограмата дава 5 години гаранция (писмена) на профила, обкова и стъклопакета! Наистина съм много доволна. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 575
Саламандър, ка-стъкла, 5 камерна. Доволни сме, вече почти 2 години я имаме, нямам оплакване, като нова е.
Виждала съм на някои да им пожълтява, казват че е от некачествен материал. Така че внимавай с фирмата.

# 8
  • Стара Загора - на баира
  • Мнения: 77
Рехау с ка-стъкла, 5 камери. Много сме доволни.  PeaceУспех в избора!

# 9
  • Мнения: 422
Благодаря за отговорите, момичета.Всяка от вас е заложила на различна марка, но ка-стъклото е важно.Доколкото четох по-въпроса за ка-стъклата ми стана ясно, че за зимата не позволяват на студа да прониква, но през лятото е обратно /пропуска само слънчевите лъчи/или аз не съм разбрала.

# 10
  • Мнения: 10 514
Влез във форума на Направи си сам. Там ще прочетеш много за ка-стъклото.

# 11
  • Мнения: 3 334
Саламандър.
Нямам никакви забележки  Peace

 Peace Peace Peace

# 12
  • Мнения: 2 591
Благодаря за отговорите, момичета.Всяка от вас е заложила на различна марка, но ка-стъклото е важно.Доколкото четох по-въпроса за ка-стъклата ми стана ясно, че за зимата не позволяват на студа да прониква, но през лятото е обратно /пропуска само слънчевите лъчи/или аз не съм разбрала.

аз знам, че е много препоръчително за северни стаи  Peace и че предотвратява конденз, но в подробности не мога да навляза  Blush

# 13
# 14
  • София
  • Мнения: 11 657
Нашата дограма е петкамерна с К-стъкло на Трокал .

Общи условия

Активация на акаунт