комаротрепач

  • 5 386
  • 50
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 580
Момичета вие какви машинки използвате,тези с таблетките или с течноста . newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Таблетки. Но сме ползвали и течност. Мъжът ми твърди, че таблетките са по-ефикасни.

# 2
  • София
  • Мнения: 580
благодаря ти

# 3
  • Мнения: 983
Не съм ползвала течност..доволна съм от таблетките  Peace

# 4
  • Мнения: 617
Не съм ползвала течност..доволна съм от таблетките  Peace
и ние така!

# 5
  • Мнения: 583
Таблетки

# 6
  • Хасково
  • Мнения: 726
аз пък ползвам само течност, защото таблетките ми миришат, пък и течността не се сменя всяка вечер, просто има по-малко грижи и  е също толкова ефикасна.

# 7
  • София
  • Мнения: 580
аз пък ползвам само течност, защото таблетките ми миришат, пък и течността не се сменя всяка вечер, просто има по-малко грижи и  е също толкова ефикасна.
а течните не миришат ли newsm78

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Ползва ли сме и от двата вида.
Не виждам особена разлика.
И при двата вида не са ни хапали комарите.

# 9
  • Хасково
  • Мнения: 726
аз пък ползвам само течност, защото таблетките ми миришат, пък и течността не се сменя всяка вечер, просто има по-малко грижи и  е също толкова ефикасна.
а течните не миришат ли newsm78
определено течността на райд няма миризма.

# 10
  • Мнения: 1 426
Според моя мъж пък течните са по-ефикасни. А и наистина не се усеща никаква миризма.

# 11
  • Мнения: 19
Таблетки Peace

# 12
  • Мнения: 46 489
Само течност  Peace

- ефективността е еднаква според мен, не съм забелязала с течността да има проблем, гони всичко  Peace
- не мирише на нищо, за разлика от таблетите  Sick
- с 1 опаковка караме цял сезон (миналия даже само с половин и сега пак сме със същата  Mr. Green)

# 13
  • Мнения: 315
Ползваме течност защото не се сменя постоянно и не мирише като таблетките

# 14
  • Мнения: 1 712
Таблетки-понеже скоро купих машинките и в кутията имаше таблетки,но определено мисля да купя течност,защото ми се вижда по рационално от таблетките.Иначе съм доволна за сега спим на отворени прозорци и няма един комар вътре

# 15
  • Мнения: 5 468
Купих днес машинка за контакта, че аман от тази напаст #Cussing out... детето ми е цялото изпохапано #Cussing out... , дори и на очето, цялото й око отече... ужас е.

Така... този продавач нямаше течност и ми даде таблетки. 10 броя - 1 лв. Но не са Райд. Някаква марка KILLTOX (турски). Сложих една таблетка в контакта в 21 ч., вече е бледа и няма синьо по нея, както пише в упътването. Там пише, че като стане бяла таблетката, нямало вече по нея от отровата и съответно - ефект. Смело отворихме вратата и се надявам, да няма от гадовете в хола ни. Преди малко видях, че прелетя като куршум един комар #Cussing out. Изхвърлих старата таблетка и сложих нова (всъщност пише, че трайността й била от 8 до 10 чАса). САмо че мирише много бе... ужас. Направо ме удря в носа тази миризма. То е като парфюм, ама бая наситен и ми става гадно да ми мирише на такова. При вас така ли е?
Кажете, ще има ли ефект или не? Ако някой комар е влязал ще умре ли?

# 16
  • Мнения: 46 489
... САмо че мирише много бе... ужас. Направо ме удря в носа тази миризма. То е като парфюм, ама бая наситен и ми става гадно да ми мирише на такова. При вас така ли е? ...

Е, аз днес нали ти казах да не купуваш таблети, защото смърдят  ooooh! течността не мирише на нищо ...

# 17
  • Мнения: 5 468
Така... този продавач нямаше течност и ми даде таблетки. 

# 18
  • София
  • Мнения: 580
Определено ще купя течност след като не мирише. Таблетките на гадно ли миришат или се понася ? Един пълнител на течноста колко издържа и самото устройство като ароматизаторите ли е на степени?

# 19
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Ние с Райд - изпарител с течност. Не мирише, определено има ефект.
Но да си призная - таблетки даже не съм пробвала.

# 20
  • Мнения: 29
Ами и двете са еднакво ефективни - съдържат едно и също. Различните таблетки миришат различно - някой по-силно, други по-слабо. Аз имам машинка от години и направо се родих - като е включена нищо не припарва до теб  Twisted Evil Аз лично предпочитам таблетки, защото много често сутрин забравям да изключа машинката. Таблетката е точно за една нощ (мисля около 8 часа). Ако е течност ще си се изпарява цял ден на вятъра като я забравя  Whistling Затова за мен таблетките са по-добре, а и не ми миришат много  Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 462
Искам да попитам-може ли в машинката за таблетки да се постави течен препарат?
Демек машинките еднакви ли са ? Simple Smile
И за байгон има ли някакви отзиви?

# 22
  • Хасково
  • Мнения: 726
Искам да попитам-може ли в машинката за таблетки да се постави течен препарат?
Демек машинките еднакви ли са ? Simple Smile
И за байгон има ли някакви отзиви?
нашата машинка е комбинирана- става и за таблетки, и за течност. На Райд е, но миналата година купувах втора и не открих такъв модел, купих само за течност.

# 23
  • Мнения: 3 211
ползвам течност, защото можеш да пуснеш за 1 час, а таблетката, ако я сложиш за 1 час, после трябва нова

# 24
  • София
  • Мнения: 3 672
Ползвала съм и таблетки и течност
Откакто се роди бебето минахме на Байгон- таблетки-понеше и аз съм като red-flower ,забравям да я изключа сутрин Embarassed
Байгон не миришат така силно като Райд,но пак си има миризма.Добре че детето ми не е алергично...
Замислила съм се за машинка с ултразвук на Чико,ама имам едни приятели,мъжа откакто я купиха не може да спи,понеже е близо до главата му.Някой има ли отзиви за тези на Чико?

# 25
  • Мнения: 5 468
Таблетките на гадно ли миришат или се понася ?
Понася се, но отначало още като я включиш доста посмърдява. Миризмата не е лоша, но бая наситена..., пък и като знаеш, че е отрова, не те кефи особено:). На нещо като перилен препарат мирише. След 10-15 мин. или свикваш, или става по-малко, но не се усеща много вече.
Ама като свършат таблетките, отивам за течност, щом не се усеща Blush.

# 26
  • Мнения: 29
Повечето машинки са комбинирани. Нашата е Expel и ползваме същите таблетки. Иначе съм ползвала Вапе и Райд. Аз като цяло съм фен на Байгон - ако таблетките им са толкова добри колкото спрейовете против пълзящи гадини ще е супер  Peace

# 27
  • Мнения: 294
Момичета аз ползвам от миналата година на Чико с ултразвук и съм много доволна. Нито мерише, нито трябва да сменяш таблетки, нито е вредно, т.е. става и за новородени. Казва се - Устройство против комари Zanza No - Chicco от Данет(струва 22,50лв и е с обхват 25кв/м). Не знам как да вмъкна линка към него, ако някой ми обясни ще съм му благодарна. Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 3 421
Аз съм доста незапозната по въпроса - къде продават такива машинки и на каква цена горе-долу?

 В къщи спим на широко отворени прозорци по цяло лято  и никога не сме имали комари. Като си отидем при майка и се виждам в чудо. Евентуално за там да взема и да носим и на морето.
 
 

# 29
  • Мнения: 46 489
... Не знам как да вмъкна линка към него, ако някой ми обясни ще съм му благодарна. Simple Smile


http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=77_169&products_id=2524  Simple Smile

# 30
  • Мнения: 5 468
Аз съм доста незапозната по въпроса - къде продават такива машинки и на каква цена горе-долу?
Аз моята я купих за 2 лв. от кварталния магазин за перилни препарати. Турска е. Снощи спах спокойно и детето ми не е нахапано. Тъй както си седях до 2 ч. на компютъра, по едно време гледам един комар, идва към монитора ми, ама лети на калъч... Joy hahaha, изкривен... личи си, че му е лошо, неговата мамичка #Cussing out. И кацна най-добродушно през очите ми на монитора newsm34. Уморих ги!!! Йееее!!!
Като ми свършат таблетките, продължавам с течност. Ще ми се да купя Райд, тя колко ли струва newsm78?

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Ползвам машинката на Райд, която е комбинирана - за таблетки и течност. Ползвала съм и двете, но ми се струва, че течността е по ефикасна.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 571
Ние наслагахме комарници във всички стаи. Така се спасяваме от всякакви пеперудки, комари и други гадинки които влизат през прозорците.

# 33
  • София
  • Мнения: 1 272
Ние не сме ползвали течност, от таблетите съм доволна. Миналата година ползвах, но сега с бебето........ , май беше вредно за бебета? Вие ползвате ли такива изпряващи се препарати в стая където спи бебе?

# 34
  • София
  • Мнения: 580
Момичета аз ползвам от миналата година на Чико с ултразвук и съм много доволна. Нито мерише, нито трябва да сменяш таблетки, нито е вредно, т.е. става и за новородени. Казва се - Устройство против комари Zanza No - Chicco от Данет(струва 22,50лв и е с обхват 25кв/м). Не знам как да вмъкна линка към него, ако някой ми обясни ще съм му благодарна. Simple Smile


това звучи страхотно каква му е трайноста и тази светлина силна ли е

Последна редакция: сб, 23 юни 2007, 14:46 от didimka

# 35
  • София
  • Мнения: 10 825
Течност! По-дълготрайна е и не мирише Peace

# 36
  • Мнения: 3 211
Ние не сме ползвали течност, от таблетите съм доволна. Миналата година ползвах, но сега с бебето........ , май беше вредно за бебета? Вие ползвате ли такива изпряващи се препарати в стая където спи бебе?
Райд дават, че не трябва да се ползва, където има деца до 3год., аз съм я ползвала за кратко време, като беше по-малко детето
тези на Байгон казват, че са билкови и безвредно, но знае ли човек
живеем на 10етаж и по принцип нямаме комари, но понякога долитат гадовете, а пък аз съм им много вкусна и пускам машинката с течност, много бързо спира да бръмчи Twisted Evil

# 37
  • Мнения: 2 613
От години в спим на таблетки,досега нямам оплаквания,но последните две вечери са АД!Комари има и ни хапят зверски въпреки таблетката #CrazyЗа пръв път се случва да имаме такова нашествие от комари.Машинката е райд,таблетките са райд,а защо не умират тези гадове?!?Тази сутрин се събудих в 5,00ч. от "нежен"звън в ухото #Cussing outСмених таблетката,но вече бяхме изпохапани...А,отделно преди лятане пръскам себе си и децата с "офф",и пак сме на решето newsm78Дали таблетките бяха нещо менте?Днеска ще купувам други,да видим....

# 38
  • Мнения: 8 505
От няколко години не съм ползвала.Преди това имахме много комари.Морих ги с машинка на Райд,към която може да се сложи и течност,и таблетка.По-доволна бях от течността,таблетки съм ползвала само ако течността е свършила,а съм забравила да купя.

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Таблетките са "играчка" - вадиш, слагаш, докато изпарителя не го мислиш.

# 40
  • Мнения: 8 999
Ползваме Райд таблетки - не е чак толкова страшно това, че се налага да се сменят. Притеснява ме друго - че по някое време действието им се изчерпва и, ако спим на отворен прозорец, призори вече нищо не спира комарите да беснеят. Затова сме решили да минем на течност - през цялото време, когато е включено апаратчето, отделя еднакво количество отрова. Лошото е, че доста често забравяме машинката включена и през деня и течността се изхабява по-бързо.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 672
След снощното нахапване от комари/ ползваме таблетки/ днес си поръчах машинката на Чико с ултразвук
Не мога повече да мъча детето си-уж го мажа,уж това и онова ,а сега с него сме като болни от шарка #2gunfire

# 42
  • Мнения: 1 612
Течност - Райд. Много съм доволна.

# 43
  • Мнения: 2 891
Днес си взех с течност. Утре ще докладвам  Mr. Green

# 44
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Таблетки, ама от време на време. Не си слагам никъде 1-2-3 пъпки от комари по детето  Tired Мрежата на прозореца явно ни спасява, защото това лято още не съм ползвала нищо против комари, а и да има ухапани от нас, щетите са минимални  Grinning

# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 115
Машинка с ултразвук!

# 46
  • Мнения: 2 891
Обещах, че ще докладвам  Grinning Няма комароци  Peace

# 47
  • Мнения: 6 958
Течност  Peace

# 48
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Ползваме таблетки, доволни сме , влиза някоя друга комарова гад, но нещо не ни хапе  newsm78
Течност също съм ползвала, според мен вършат еднаква работа  newsm78

# 49
  • Мнения: 2 125
и двете!

# 50
  • Мнения: 393
Аз ползвам и течното и таблетките, моята машинка е комбинирана може и с едното и с другото, но предпочитам таблетките и течността на Райд

Общи условия

Активация на акаунт