Клуб " Ръкоделие - гоблени " - 7

  • 54 704
  • 456
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 116
Стара тема!  Hug

Хареса ми тази картичка и се сетих че май вече е време за нова тема!  Rolling Eyes

# 1
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Ха, ето ме първа в новата тема. Честита да е. Аз не съм се отчитала скоро до къде съм стигнала, но като избродиръм ръцете и ветрилото на японката ще снимам.

# 2
  • Мнения: 7 803
браво за новата тема  Hug
един сладур от мен http://picasaweb.google.es/jumperche/AcIbvC03/photo#5078261396451519698

Последна редакция: чт, 21 юни 2007, 00:28 от всевиждаща

# 3
  • Варна
  • Мнения: 3 227
И аз да се запиша. Нещо не ми се шие напоследък, вечер все имам куп други неща, но другата седмица си взимам малко отпуска и тогава ще напредна  Laughing

# 4
  • Мнения: 1 111
благодаря за схемата на Всевиждаща  bouquet

# 5
  • Мнения: 434
Хайде да ни е честита новата тема.Я да се запиша,че отдавна не съм се обаждала.Дане ме забравяте  Wink.Хубав ден на всички.

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 509
Момичета да Ви питам когато правите малка бродерия например лилия (или някакво цвете) запълвате ли след това фона с някакъв цвят ако сте шили на бяла панама например?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 5 499
Момичета да Ви питам когато правите малка бродерия например лилия (или някакво цвете) запълвате ли след това фона с някакъв цвят ако сте шили на бяла панама например?
Нищо не запълвам. Нали затова го шия на такава панама, че да не се налага да шия фон. Чист мързел. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 9
  • Мнения: 7 803
и аз като деспина съм от мързеливите  Flutter

# 10
  • Мнения: 858
да се запиша и аз-това е първото нещо което съм сложила в рамка.другите ще чакат неопределено време newsm08
извинявам се за лошата снимка но е от камера Sad

Последна редакция: чт, 21 юни 2007, 10:02 от чучулигата

# 11
  • Мнения: 289
да се запиша и аз-това е първото нещо което съм сложила в рамка.другите ще чакат неопределено време newsm08
извинявам се за лошата снимка но е от камера Sad

Вай че красиво!!! А кой е това?

А аз да питам - сега като е лято как шиете - всмисъл, че на мен много ми се потят ръцете и е жива мъка Mr. Green. В същото време деня е по-дълъг и по- ми се шие, че на лампа ми е зор! Имате ли някакви гобленарски сезонни  Laughing хитринки???

# 12
  • Перник
  • Мнения: 277
  Stop    Party    Hug

# 13
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 056
  bouquet

# 14
  • Мнения: 2 116
А аз да питам - сега като е лято как шиете - всмисъл, че на мен много ми се потят ръцете и е жива мъка Mr. Green. В същото време деня е по-дълъг и по- ми се шие, че на лампа ми е зор! Имате ли някакви гобленарски сезонни  Laughing хитринки???

Имам пудра за тяло и на малкия една пудра! Мисля днес да ги пробвам, че и аз се изтормозих!  Mr. Green Би трябвало да стане! Нали е с талк?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт