да питам - с какво се почиства ламинат ?

  • 9 888
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 641
досега само с вода го забърсвам ама има ли някакви препарати с които може да се чисти ?

# 1
# 2
  • софия
  • Мнения: 25 203
Emsal за ламинат. Има го в по-големите магазини. Много сме доволни от него.

# 3
  • Мнения: 248
И аз чистя с Emsal.

# 4
# 5
  • Мнения: 2 641
мерси много момичета, дано да не миришат тези препарати че съм бременна и ще пукна от миризми  Sick

# 6
  • Мнения: 124
Доста си миришат препаратите Mr. Greenно на сладко PeaceДоколкото имам спомен май Емсал не мирише чак толкова силно!

# 7
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз чистя с ТОК (Течен Органичен Концентрат) на Дионис. Чисти перфектно, ухае на чисто. Аз съм много чувствителна на миризми, а това няма парфюми - просто ухае на чисто!  Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 1 603
Emsal - страхотен е.
Фрош също /за всякакви повърхности/.
Пронтото не ми харесва.

# 9
  • Мнения: 14 472
ламината въобще не се мие с вода Peace

# 10
  • Мнения: 2 641
как не се мие с вода? а тези препарати не се ли разтварят с вода ???

# 11
  • Мнения: 14 472
не се мие с вода, нито с препарати.
пише го във всички сайтове за поддръжка на ламинат. то и дървения паркет не се мие, всички го мият, ама не значи че е правилно Peace

# 12
  • софия
  • Мнения: 25 203
не се мие с вода, нито с препарати.
пише го във всички сайтове за поддръжка на ламинат. то и дървения паркет не се мие, всички го мият, ама не значи че е правилно Peace


 newsm78 newsm78 А как се поддържа? Само прахосмукачка и сух парцал ли? Много мърляво ми звучи  newsm78

# 13
  • Мнения: 14 472
не се мие с вода, нито с препарати.
пише го във всички сайтове за поддръжка на ламинат. то и дървения паркет не се мие, всички го мият, ама не значи че е правилно Peace


 newsm78 newsm78 А как се поддържа? Само прахосмукачка и сух парцал ли? Много мърляво ми звучи  newsm78

що като замажеш отгоре с водата много чисто ли ти звучи?!?!

# 14
  • Мнения: 1 629
Уриел, с моп потопен и крайно изцеден в разтвор от вода и Фрош, ламинатът свети, домакинята пее.

Общи условия

Активация на акаунт