,,лОвим бримки,,

  • 4 992
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 323
,,лОвим бримки,, или има ли го това нещо още или е отдавна забравено като практика Laughing
 Mr. Green

# 1
  • Мнения: 474
Май изчезна тоз бизнес от нашето време. А и не съм чула някой- колежка, приятелка и т.н. да коментира, че нещо ще носи за бримки... А пък и на чорапогащниците с ликра какви бримки ще ловиш- като се прецака ликрата нищо не можеш да направиш.
Защо питаш? Да не търсиш ниша за бизнес?  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
"Ловим бримки, обличаме копчета"... Mr. Green Още се среща.

# 3
  • Мнения: 2 323

Защо питаш? Да не търсиш ниша за бизнес?  Laughing

Да бе, бизнес  Mr. Green търся да ми ловнат една на един току що обут и много хубав - направо си изядох ноктите от яд #Cussing out

# 4
  • Мнения: 2 323
"Ловим бримки, обличаме копчета"... Mr. Green Още се среща.

Казвай тогава - копчетата са ми облечени, но ти търся ловец на бримката  Laughing

# 5
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Преди руснаците продаваха едни машинки на,
така наречените "руски пазари".

Я виж какво намерих :
http://standartnews.com/archive/2003/07/14/future/s3781_2.htm

Последна редакция: чт, 14 юни 2007, 09:50 от Таниела

# 6
  • Мнения: 2 323
hahahah тия японци какви наща измислят....някак не бих си представила да се пръскам......

# 7
  • Мнения: 474
Тази сутрин видях такова чудо на пазара Иван Вазов, ако си от Сф. Ей, не вярвах, че още има, ама имало! Верно- облича копчета и лови бримки.  Laughing Само да не ти излезе златен този чорапогащник и да се окаже по-добре да си купиш нов.  Laughing Щото една бримка била 2 лв. каза лелята. Специално влязох да питам заради теб!  bowuu  Laughing

# 8
  • Мнения: 2 323
hahahhaa - ами много благодаря - има ли значение размера на бримката.....Я по-добре кажи къде е и ще визитирам лично бримкаджийката Simple Smile))

# 9
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Съседката ми си лови бримките от много години.от дете си я спомням Laughing

# 10
  • Мнения: 2 323
Ето-о-оо значи хич  не е толкова ретро Simple Smile))

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
въй, таквази машинка и аз съм си куп'вала преди години. Никога не я позлвах, дори не знам къде е...
Агата, късмет  Peace

Общи условия

Активация на акаунт