Къде прибирате книжките на малчуганите?

  • 2 104
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 791
Аз ги слагам на една полица, до която може да стига, но той така ги разбърква и разхвърля ooooh! Иска ми се да ги подредя по големина, и то така че и на него да му е интересно! На различни етажерки, в цветни кутии или ... Дайте ми идея!!! Praynig Мислех си за кашончета, които чрез декупажа да направя красиви или пък да изплета от стари вестници нещо си в което да ги прибира ме ... newsm78

# 1
  • Мнения: 1 172
На етажерката в детската му стая, високо така, че да не ги стига. Има две-тре любими, които стоят на достъпна за него височина - върху нощното му шкафче и в хола. Когато иска някоя специална, си (по)казва - вдигам го и си я взема. И на мен ми беше писнало от подреждане на книги.

# 2
  • Мнения: 1 128
Ние сме ги сложили на една библиотека, 1.80 висока.
Много сса,няма друг на4ин....
Казах на татето да я купи с врати,той не та не,щяло да
си повреди пръстите.....Сега сме още малки,но като
запо4не да ги разхвърля него ще го пращам да ги подрежда Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 655
Аз съм на мнение, че децата трябва да имат достъп до книжките си. Разхвърляли ги, чудо голямо.
Ето една идея за интересна етажерка за играчки и книжки:

# 4
  • Мнения: 791
Svetla1 би ли ми казала откъдеси копнала снимката на тази секциика!? Сигурно има още!?

# 5
  • Мнения: 1 655
И аз до преди да пусна снимката търсих от къде съм я копирала, но не открих Sad Ако открия сайта, ще си редактирам поста.
Ето още една идея за етажерки с покривче:

Последното е от сайта http://www.mgminterior.com/

Открих от къде съм смъкнала първата етажерка с покривчетата. От сайта Направи си … 89;ам

Последна редакция: пн, 11 юни 2007, 14:30 от Svetla1

# 6
  • Мнения: 791
  bouquet Благодаря!!!

# 7
  • София
  • Мнения: 4 294
Детските книги ги държим в детската стая в секцията
По-ценните енциклопедии, приказките на Андерсен, Пипи дългото чорапче, Ян Бибиян, Том Соейр, А.Каралийчев и ......тези които голямата дъщеря използва за училище са на високо в шкаф с вратичка. Тя стъпва на столче и си ги стига .
Другите които всеки ден се разгръщат и гледат са ниско долу в секцията - за да може никой да не се сърди  Peace и малката щерка да се чувства удовлетворена

# 8
  • Мнения: 8 999
В библиотечен шкаф с вратички в детската - там са списанията и всякакви хартиени носители на не толкова ценна литература. При нашите книги държим и детските "вечни" книжки.

# 9
  • Мнения: 689
Книжките и ги държа в кутии, защото там по-лесно ги прибира.

# 10
  • Мнения: 2 631
Най-употребяваните/любимите - на земята до леглото на сина ми в една права кутия от твърд картон за документи. Също съм на мнение, че трябва, да има достъп до книгите си. Много ги пази, но сестра му не...
Има още книги на етажерка, по нашата и по неговата ракла, при играчките...

Peace

П.П. Не се заемам нищо, да майсторя за играчки или книжки!  Naughty Вече!  Crossing Arms Веднъж толкова труд хвърлих в украсата на един кашон за играчки, а после фикс идея му стана - да играе единствено и само с кашона, докато не стана на парцали.

# 11
  • Мнения: 2 700
Всичките й книги са в библиотека в стаята й.

# 12
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Аз имам едно голямо чекчедже в бебешкия скрин. Най-отдолу е и като се отвори, се вижда всичко вътре. Могат да си отварят чекмеджето и да си вадят книжките. Освен това лесно се "нахвърлят вътре" когато ги прибирам. Най-любимите 2-3 книжки ги оставям в леглата им или някъде отвън. Не мисля, че идеята да се подреждат в някакъв ред е съвместима с малки деца.
Имам и друго предложение . В COMO продават много хубави кошчета и поставки за книги от плат  - ето тези: http://www.como.bg/comoproducts/list.7.all.2
 
а не знам дали сте ходили в Бриколаж, но там са пуснали едни много симпатични пластмасови кутии за играчки, с имитация на колела.



# 13
  • Мнения: 1 655

а не знам дали сте ходили в Бриколаж, но там са пуснали едни много симпатични пластмасови кутии за играчки, с имитация на колела.
Това звучи много интересно. Колко са големи кутиите ? А цената?

# 14
  • Мнения: 4 406
в чекмедже, а също и по рафтовете... има книжки и детски списания  навсякъде. не желае да ги подрежда на 1 място  Sad

Общи условия

Активация на акаунт