Интересни мебели

  • 4 817
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 299
Вижте на какво попаднах в търсене на някакво по-екстравагантно обзавеждане  Mr. Green



Вижда ми се страхотно за детска стая Peace



Бихте ли се спряли на такива мебели? Виждат ли ви се практични? Срещали ли сте такива в някой магазин?

# 1
  • Мнения: 231
Ланфеар за ежедневна употреба не мисля,че е много функционален (без да се обиждаш),не съм виждала в магазин такива или не съм обръщала внимание  newsm78.За децката-ако разполагате с малко място-да удобно е,но инак аз не бих го предпочела пред разделени такива мебели  Heart Eyes.

# 2
  • Мнения: 1 299
Ако трябва да бъда откровена, едва лих си играла нон стоп да го отварям и затварям. Но има моменти когато , правейки го на диван ( за първите снимки говоря), би било много удобно...
И не се обиждам, питам от любопитсво  Peace

# 3
  • Мнения: 474
Диванът се трансформира в легло на 2 етажа? Надявам се, че правилно си представям и снимките на 2-ри ред. Много интересно решение, но не знам колко е практично. Малките деца спят през деня и леглата трябват, а да ги разгъваш и застилаш по 2-3 пъти на ден...  Stop Също и с долното решение- бюро + легло в тинейджърска стая- също не мисля, че е много удачно.Бюрото си е работен кът и според мен трябва да си остане такова. А и да разчиташ, че детето като стане ще си оправи леглото, за да направи бюро и да седне да учи...  Wink
Бих се спряла на такива комбинации само ако ама наистина няма  никакво място в жилището. И може би по бих си направила спалнята да се скрива или разгъва, отколкото леглата и бюрото на децата.

# 4
  • Мнения: 6 155
Едва ли ще издържат много на постояно отваряне и затваряне Thinking
Не, не бих си купила такива.

# 5
  • Мнения: 4 390
Трудна и сложна гимнастика ми се струва, ако трябва да се сгъва и разгъва всеки ден. Crazy
Пък и кой знае колко време биха издържали механизмите.
Не бих се спряла на такъв вид диван-легло.

Второто не е лошо, но едва ли бих го направила в дома си.

# 6
  • Мнения: 1 558
Страхотни са! При липса на място са перфектно решение.

# 7
  • Мнения: 22 349
Красиви са, но е доста под въпрос колко време биха издържали.
Преди около 2г се бях насочила към подобни мебели. В БГ почти не се внасят, а цените са им просто абсурдни.

# 8
  • Мнения: 1 299
Ето още:



Още един диван:



От друга страна пък, може да си ги ползваш само по първоначално предназначение, а само когато имаш гости да ги правиш на легло, особено ако гостите не могат да спят заедно Peace

Извинявам се, че снимките са така дребни, но нямам идея как да ги направя по-големи  newsm78

# 9
  • Мнения: 583
Когато нямаш място за повече мебели в една стая е идеален вариант, но за ежедневно ползване - не, защото не е практично.

# 10
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Много удобно и практично ми се вижда!  Peace

# 11
  • Мнения: 3
 newsm10Много са яки !Аз търся нещо подобно ,апартамента ни е двустаен и ни идва малък.Къде мога да видя още такива идей?Мерси предварително  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 299
Охх, за съжаление ги намерих в интернет...сайта не е български, но продължавам да търся  Peace

# 13
  • Мнения: 1 208
Аз съм се насочила към такова решение за спалнята, която след година две ще стане детска стая. Мисля да направя вградено легло в гардероба, което след това в случай на нужда тоест баба и дядо на гости ще се ползва, а на малчо ще си му купим отделно такова. В Лабиринт миналата седмица гледахме единично легло вградено в секция за детска стая, механизма изглаждаше доста добър, ако го намеря в сайта им ще пусна линк.

# 14
  • Мнения: 1 426
Мен пък ужасно ме кефят такъв род неща, аз по принцип много обичам да размествам всичко из къщи, та направо ми светнаха очичките, като си представих какъв простор на фантазията ми биха дали.  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт