Монодиета-да отслабнем без да гладуваме!!! - епизод 2

  • 21 361
  • 353
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 917
Много ме е срам  Embarassed Embarassed Embarassed ядох ядох и пак ядох а между яденетата също ядох  Cry Cry Cry
Нямам думи просто  Rolling Eyes
От днес почвам пак  Flutter Пепита можеш ли да пуснеш нова темичка - монодиета 18.06-27.06 където там да пишем че тази стана доста дълга  Hug
Момичета мисля този път да съм много стриктна - бях стигнала до 68кг а сега да не ви казвам колко съм  #Cussing out а банския от миналата година- мъъъъъъъъъъъъъъка ама мъка ви казвам  #Cussing out  днес съм на картофки и съм си направила табличка за диетата да записвам всичко  Laughing дано има много минусчета  Praynig

Айде мацки кой е на диетата  Hug  bouquet

# 346
  • Мнения: 621
Искам и аз пак щото за сега го карам на плодове и прегрешения, мисля утре да го броя плодов ден (купих си пъпееееш  smile3508) и да почна от него, защото съм още болна а аз с плодове най-добре се лекувам newsm10 И този път искам да съм сериозна като бубулина     bouquet

# 347
  • Мнения: 917
Галатея  Hug
Аз ядох картофки  Flutter
Засега сме двечките, но се надявам и други мацки да се включат   bouquet

# 348
  • Мнения: 195
Искам и аз пак щото за сега го карам на плодове и прегрешения, мисля утре да го броя плодов ден (купих си пъпееееш  smile3508) и да почна от него, защото съм още болна а аз с плодове най-добре се лекувам newsm10 И този път искам да съм сериозна като бубулина     bouquet

Лелееееее, аз си съм най-сериознатааааа  doh това ако майка ми го види, няма да повярва че съм аз...
Това ми се случва за пръв път в живота (повтарям се вече... но е истина)... така че момичета имайте вяра в себе си, винаги има първи път!  smile3521

И ако пускаме  Монодиета-да отслабнем без да гладуваме!!! - епизод 3, добре ще е да съвпадне последния ден, дето е на мин. водичка, с лунната - та да ударим 2 в 1  newsm10
и да сме сериозни всички тоя път  newsm47

# 349
  • Мнения: 917
еми аз си бях на моното когато беше и лунната така че бях моно-лунатичка  Mr. Green сега като гледам лунната е на 22 затова тогава ще ям пиле  Party (лунната започва към 16 часа мисля  Rolling Eyes) а на 23 съм на зеленчуци което комбинирано с лунната ще рече 1л доматен сок и мноооого вода  Peace миналият път свалих 6кг  Mr. Green но напоследък го ударих на живот и ядене  Embarassed  утре ще дам резултати от първия ден  Sunglasses много минусчета пожелавам   bouquet

# 350
  • Мнения: 43
Пепита, разбирам те. То и аз като бях на твоя "хал ", разбирай без деца тежах 49кг на ръст 167см и не можех да си помисля, че мога да допусна да кача и грамче. След първото раждане обаче започнах да варирам м/у 49 и 51, а сега след второто си мечтая за 53-54кг. Основният проблем при мен е, че съм много лакома и преди прекалявах с храната, но бях от късметлийките, които без значение какво и колко ядат все са си слабички. Сега обаче това ми изигра лош номер, защото нямам изобщо навика да се ограничавам поне малко с храната. Та такива ми ти работи.

А Иначе аз днес БИдиетувам. Сутринта  ядох череши, уж щеше да ми е плодов деб, но като се прибрах от работа направо умирах за една саладка...та прегреших. Добре поне че не прегреших с нещо по-така, но то не е късно де. До лягане остава много време.


 Simple SmileА  Хайде лека ви нощ, монодиетки, макар че ми се струва, че редиците доста са пооредели.

# 351
  • Мнения: 928
Кой иска нова тема?
Ето ви http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=199912.0

# 352
Момичетааа  Heart Eyes Не знам дали някой ме помни въобще от предишната тема , тъй като не влизах редовно поради липса на интернет  #Cussing out и такамз диетата я спазвах и имаше резултатиии , даже прекалено добри ... бях отслабнала доста рязко и това повлия на цикъла ми , но сега съм окей. Качих малко повече килца отколто трябва и сега смятам да си направя подобен режим като на монодиетата , но по-пълен , за да нямам предния проблем  baby_neutral Таа аз пак съм с вааас от понеделник  #Crazy

# 353
  • Мнения: 1 416
Момичетааа  Heart Eyes Не знам дали някой ме помни въобще от предишната тема , тъй като не влизах редовно поради липса на интернет  #Cussing out и такамз диетата я спазвах и имаше резултатиии , даже прекалено добри ... бях отслабнала доста рязко и това повлия на цикъла ми , но сега съм окей. Качих малко повече килца отколто трябва и сега смятам да си направя подобен режим като на монодиетата , но по-пълен , за да нямам предния проблем  baby_neutral Таа аз пак съм с вааас от понеделник  #Crazy
ето новата темичка мила http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=199912.120

Общи условия

Активация на акаунт