Къде около София могат да се перат килими на течаща вода?

  • 4 937
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 642
Като си погледна килимите и ми става лошо ooooh!
Две години подред ги носим на автомивка, но не съм доволна. Просто ги преплакват и толкова...
Едно време имаше някакви "тепавици" май им казваха, от майка си съм чувала. Дали сега има такива места дето да можеш да си  изпереш килима хубаво и да го оставиш да се изцеди, а после да си го доизсушиш вкъщи?
Пишете ако сте чували за такова място, че нямам къде да ги пера Sad

# 1
  • София
  • Мнения: 896
Имаше в Железница, но дали работи все още - незнам.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 603
Да, на Железница. И аз не знам дали сега я има, но пък винаги можеш да провериш с една приятна съботно - неделна разходка. /м/у Бистрица и Железница, пък и след Железница към Ярема има чудни полянки за пикник/.
Не съм я ползвала /нямам килими/, но съм чувала, че там се перяли много хубаво.

# 3
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 149
Ние носим нашите чак до Златна Панега. Доколкото знам, а и на визитката пише, имат услуга да ти ги вземат от вкъщи, да ги изперат и върнат. Цената беше двойна, отколкото ти да си ги закараш и вземеш. Важеше само за София. Не сме ползвали транспорта им, защото имаме път натам.
Ако се интересувате, ще изровя визитката с телефоните.

# 4
  • Мнения: 152
Аз също се интересувам, след като веднъж ми скъсаха килима или ми го перат върху площадката където преди това е изтекло масло от кола и разни подобни  Confused  Чувала съм за перилка около Етрополе, но не знам дали наистина има?

Може ли координатите на тази фирмата, въпреки че предпочитам сама да си ги занеса на перилка, стига да знам къде има   newsm78

# 5
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 149
Ето ги:
с. Златна Панега, 06992 292
за София - 02 822 61 30, 088 896 11 82 - Цанко Цветанов
Ние ги носим примерно на отиване, в събота към 9-10 и на връщане, в неделя следобяд ги прибиране сухи.
Лятото за последно прахме там, надявам се телефоните да са актуални.

# 6
  • Мнения: 1 883
Миналата година прах килими и одяла на Железница. Много е готино. Докато съхнат си правим барбекю и релаксираме, задължително с приятели. Тази година през август ми предстои раждане, но пак можем да отидем.

# 7
  • Мнения: 4 202
На Железница, миналата година носихме и скоро пак ще ходим  Wink

# 8
  • Мнения: 4 380
Ужас. Ще хвърля стария и нов ще купя ако трябва такива геройства да правя за да го изпера. Laughing Ние си имахме помпа за пране на килими и място за сушене в двора пред блока. smile3533

# 9
  • Мнения: 53
Последната информация която чух за изворите на Железница е че не може да се мине до там с кола пътя е изровен от дъждовете.Дано не съм права но може би в кметството могат да кажат по телефона.Аз живея в Бистрица и това чувам тук от хората.

# 10
  • София
  • Мнения: 642
Благодаря, момичета!!!
Много сте бързи и изчерпателни.  bouquet
Имам позната в Железница и когато имам възможност ще я питам, дано да става все още там. Хем е близо, хем има много полянки натам.  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 13 172
Аз пък мислех да ги носим нашите на Етъра като ходим там. Добре, че имало по-наблизо.

Общи условия

Активация на акаунт