Препоръчайте ми бойлер

  • 13 018
  • 25
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 6 461
Прегледах темите за бойлери с търсачката.
Като ,че ли повечето потребители тук ползват Дипломат.

Така ....чудим  се 80 литров бойлер дали ще ни е достатъчен. Thinking

Сигурно ще е вертикален ,понеже в банята има предвидено място за такъв.
Обмисляме все още на каква марка да се спрем.....

В кухнята сме решили да бъде проточен...и за там се чудим каква марка да изберем Thinking

# 1
  • Варна
  • Мнения: 10 493
В банята сме с Дипломат,в кухнята с Аристон.Доволна съм и от двата Peace

# 2
  • Мнения: 6 461
В банята сме с Дипломат,в кухнята с Аристон.Доволна съм и от двата Peace
Благодаря ти .
А колко литров ви е бойлера в банята?

# 3
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Само да не са Фламина или Теси. Боклуци  #2gunfire
Дипломат-а ни е в кашон и чака някой да го монтира. Нямам все още мнение за тази марка.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 423
Само да не са Фламина или Теси. Боклуци  #2gunfire
Теси наистина не струват и не са икономични  #2gunfire

# 5
  • Мнения: 3 647
 Rolling Eyes не мога да препоръчам от  една година и 6 месеца сме на газово отопление  + топла вода
 направо  е приказка

инъче бяхме  на зора май

# 6
  • Мнения: 6 461
Благодаря ви момичета. Hug

До утре трябва да сме решили .
Дано се спрем на правилното решение.
Моля за още мнения и отзиви

# 7
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Разгледай тези ... с 10 годишна гаранция са някои

http://www.eldominvest.com/?81&02&9653

# 8
  • Варна
  • Мнения: 25 238
Нашият е Елдоминвест, от най-обикновените - бойлер като бойлер, засега сме доволни. За кухнята пак такъв съм си харесала, за монтаж под мивка, има ги на горния линк в каталога, водят се малолитражни.
п.п. Ако имате достатъчно място, вземете си 100 литров, 80 на нас ни идва малко през зимата, а сме само двама.

# 9
  • Мнения: 678
Само да не са Фламина или Теси. Боклуци  #2gunfire
Дипломат-а ни е в кашон и чака някой да го монтира. Нямам все още мнение за тази марка.
напълно подкрепям за Фламина . На една приятелка й се проби още на втората година.
 Ние сме с ЕЛДОМ ИНВЕСТ - изключително доволни  80 л - мисля че няма смисъл от по-вече литри за домашен бойлер
 

# 10
  • Мнения: 6 461
Благодаря ви момичета.
Най -вероятно ще е 80 литров .

А относно експлоатацията .....нали е безопасно Thinking

# 11
  • Мнения: 2 677
Дипломат, 80-литров, вертикален.
Абсолютно безопасно е!
Peace

# 12
  • Мнения: 6 461
Дипломат, 80-литров, вертикален.
Абсолютно безопасно е!
Peace

Благодаря ти.
МъжО е говорил и с негови колеги....те са му казали абсолютно същото,че 80 литров ще ни оправи.
До сега никога не съм ползвала бойлер...и малко ме е шубе.
Дори когато ходя в свеки ....винаги оглеждам дали е изключен техния...и така ...малко ме е страх.
Но сме решили.

# 13
  • Мнения: 143
 Simple SmileНие използва ме edesa.много е икономичен.

# 14
  • София
  • Мнения: 375
какъвто и да е само да е със стъклокерамично покритие, иначе в момента в който го изключиш и водата изстива
а за Фламена в никакъв случай, кумата ми има и се чуди сега къде да го изхвърли пълен боклук

# 15
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Дими, как така до сега не сте ползвали бойлер, скакво сте били? Аз съм решила да купя проточен, има винаги топла вода без да се налага да загрява.   Peace

# 16
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Нашият е на Елдом Инвест-80литра и сме доволни PeaceБързо загрява,показва ти градусите и е вертикален

# 17
  • Мнения: 6 461
Дими, как така до сега не сте ползвали бойлер, скакво сте били? Аз съм решила да купя проточен, има винаги топла вода без да се налага да загрява.   Peace

Тинче,не сме ползвали бойлер ,понеже жилището е топлофицирано...и сега се отказваме от услугите на топлофикация и преминаваме на ток.

Взехме бойлер Елдом Инвест...За сега сме доволни.

# 18
  • Мнения: 1 187
И ние сме с Елдоминвест \Дипломат\. Доволна съм като цяло. Загрява много бързо. С два бутона е - 1200 и 2000 вата. Могат да работят и заедно и дори да си забравила да го включиш след 15-20 мин имаш гореща вода да се изкъпиш. 80 литра, хоризонтален е. Изглежда супер, НО... водата свършва прекалено бързо. Най-вероятно топлоизолациите им са слаби. Стария Аристон държеше топла вода по 2-3 дни, докато този не. 

# 19
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Дими, как така до сега не сте ползвали бойлер, скакво сте били? Аз съм решила да купя проточен, има винаги топла вода без да се налага да загрява.   Peace

Тинче,не сме ползвали бойлер ,понеже жилището е топлофицирано...и сега се отказваме от услугите на топлофикация и преминаваме на ток.

Взехме бойлер Елдом Инвест...За сега сме доволни.


И аз предположих нещо такова на ток ще ти излезе по евтино си мисля. Проточения бойлер също е по икономичен и разполагаш с вода по всяко време без да чакаш да загрее за да я стопли. Ние имаме бойлер, но съм решила да взема проточен, писна ми с това пускане и спиране. #Crazy Майстор на бойлери ми каза, че от БГ бойлерите Елдом Инвест са по качествени, няма да съжаляваш. Ние имаме ТЕСИ, голям боклук ремонтирахме го вече поне 5 пъти, а е на 1г. и нещо. ooooh!

# 20
  • Мнения: 6 461
Дими, как така до сега не сте ползвали бойлер, скакво сте били? Аз съм решила да купя проточен, има винаги топла вода без да се налага да загрява.   Peace

Тинче,не сме ползвали бойлер ,понеже жилището е топлофицирано...и сега се отказваме от услугите на топлофикация и преминаваме на ток.

Взехме бойлер Елдом Инвест...За сега сме доволни.


И аз предположих нещо такова на ток ще ти излезе по евтино си мисля. Проточения бойлер също е по икономичен и разполагаш с вода по всяко време без да чакаш да загрее за да я стопли. Ние имаме бойлер, но съм решила да взема проточен, писна ми с това пускане и спиране. #Crazy Майстор на бойлери ми каза, че от БГ бойлерите Елдом Инвест са по качествени, няма да съжаляваш. Ние имаме ТЕСИ, голям боклук ремонтирахме го вече поне 5 пъти, а е на 1г. и нещо. ooooh!

Проточния бойлер е добре да се използва за кухня.
Когато обикаляхме по магазините ни обясниха,че при този вид бойлер ще имаме топла вода само към душа.
Това не ме устройваше,понеже ми трябваше и топла вода към мивката в банята.

В кухнята тези дни ще слагаме проточен бойлер.За там ме устройва.

# 21
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Дими, как така до сега не сте ползвали бойлер, скакво сте били? Аз съм решила да купя проточен, има винаги топла вода без да се налага да загрява.   Peace

Тинче,не сме ползвали бойлер ,понеже жилището е топлофицирано...и сега се отказваме от услугите на топлофикация и преминаваме на ток.

Взехме бойлер Елдом Инвест...За сега сме доволни.


И аз предположих нещо такова на ток ще ти излезе по евтино си мисля. Проточения бойлер също е по икономичен и разполагаш с вода по всяко време без да чакаш да загрее за да я стопли. Ние имаме бойлер, но съм решила да взема проточен, писна ми с това пускане и спиране. #Crazy Майстор на бойлери ми каза, че от БГ бойлерите Елдом Инвест са по качествени, няма да съжаляваш. Ние имаме ТЕСИ, голям боклук ремонтирахме го вече поне 5 пъти, а е на 1г. и нещо. ooooh!

Проточения бойлер е добре да се използва за кухня.
Когато обикаляхме по магазините ни обясниха,че при този вид бойлер ще имаме топла вода само към душа.
Това не ме устройваше,понеже ми трябваше и топла вода към мивката в банята.

В кухнята тези дни ще слагаме проточен бойлер.За там ме устройва.



Има комбинирани за душ и кухненска мивка с 20лв. май бяха по скъпи  .

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
За проточен бойлер трябва добра инсталация...пускат се разни нови кабели ...дрън- дрън...разпитайте първо

# 23
  • На небето
  • Мнения: 5 530
За проточен бойлер трябва добра инсталация...пускат се разни нови кабели ...дрън- дрън...разпитайте първо

Зависи колко киловата е до 6-8 киловата не се изисква 3фазен ток.

# 24
  • Мнения: 2 591
ние сме с един бойлер и в банята, и в кухнята - непрекъснато е включен и имаме топла вода! Дипломат е, и преди ползвахме такъв - нямаме оплаквания  Peace

# 25
  • Мнения: 1 554
ние сме с един бойлер и в банята, и в кухнята - непрекъснато е включен и имаме топла вода! Дипломат е, и преди ползвахме такъв - нямаме оплаквания  Peace

 Peace и ние сме така

Общи условия

Активация на акаунт