Окачете виртуална табела на своя дом

  • 7 305
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 585
Образцов дом   - не съм достатъчно стар да ви кажа кой ги раздаваше, но по стила ми намирисва на работа на Отечествено Фронтовските организации по места.

                 Не влизай!
         Частна собственост!
    По нарушителите се стреля!
По оцелелите се стреля повторно!

# 31
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
"Частна собственост! Въоръжена охрана" ще стои прекрасно на някоя маломерна панелка Mr. Green

# 32
  • Мнения: 750
Добре си дощъл!
Но помисли как ще излезеш!

# 33
  • Мнения: 4 733
"Заклещвам всеки, който влезе"  Mr. Green

# 34
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
"Заклещвам всеки, който влезе"  Mr. Green
Много брутално. Не забравяй и тарифата да окачиш на видно място.

# 35
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
"Заклещвам всеки, който влезе"  Mr. Green

Това много агресивно, бе. Него го окачи от вътрешната страна на вратата. Когато го види, вече ще е късно Laughing

# 36
  • Мнения: 4 733
А, така много подло Laughing Нека всеки сам си направи сметката прежде време Mr. Green

# 37
  • Мнения: 750
Аха, Кас, отвътре!

Друго, което би подхождало на вратата ми:

Служебен вход за служебни лица със служебно оръжие.

# 38
  • Мнения: 4 733
"Върви си по пътя! Зад тази врата започва краят!"  Twisted Evil Разлигавих се, отиде ми понеделника лошотии  Laughing

# 39
  • Майничка
  • Мнения: 12 582
Имаме си вече пластмасова табелка "Образцов дом" - от "ония" години и определено от времето преди да се нанесем ние, но си я пазим - знае ли човек, щерката расте и домакинските й задължения растат с нея, може старото пак да се върне Laughing.
Под табелката виси великденският венец, който смени коледния в началото на април и, като гледам, ще дочака другия коледен. Та се чудя дали да не лепна отдолу един надпис "Тук времето спира!" newsm78.

# 40
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Мога да ви кажа направо и из двора на къщата на нашите какви табели има. Истински хем. Всички допринасяме с каквото можем за тях Grinning

"Граждани, пестете водата!" над дворната мивка.
"Място за пушене" на двора (и двамата са заклети пушачи, които място и час не признават)
"Внимание, високо напрежение" на входната дворна врата.
"Внимание, зло куче" на другата входна врата (окачено по време, когато наличното куче беше до болка тъпо и добродушно)
"Инвентар" над тезгяха на работната маса Grinning
"Апаратът не връща ресто! Пуснете точна сума! Приема монети от 5, 10, 20 и 50 ст." на хладилника над апарата за студена вода.

Искам да намеря и онази емблематична табела, която ни призоваваше да не плюем по улиците и да я окачим нейде там.

Преди няколко години по потайни доби (когато тръгват първите трамваи) със съквартирантката ми правихме пътешествие до центъра на София, за да си открадна една табела от магазин. Висеше на метална верига. Голяма ламаринена риба (синя), на която с големи букви пишеше "Риба" (разбира се!  Mr. Green), а от другата страна - "Колбаси". Исках да я окача на вратата на стаята, ама си знаех, че ще я откраднат нахални хора, приемащи, че чуждите табели са техни...  Confused После я подарих на една дружка, която сигурно я заряза. Ако видите в някоя стая в Студентски град такава табела - моя е.

# 41
  • София
  • Мнения: 4 423
Щастлив дом, пълен с любов и усмивки!
Това бих написала.

# 42
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
... като гледам, ще дочака другия коледен. Та се чудя дали да не лепна отдолу един надпис "Тук времето спира!" newsm78.
Ти пък... по моята врата месеци наред стоя хартиена коледна украса. Като реших да я махна (лято 2005) се оказа, че съм я залепила толкова качествено, че няма махане. Отказах се и я оставих - пак ще дойде коледа, я. Тази пролет изчегъртах последни остатъци, но истината е, че само боядисване ще заличи тези ми деяния.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Бих написала да не се влиза преди да сме отворили ние, щото съм набрала на комшията. Има ужасен навик да нахълтва директно. Ама като държа отключено....

# 44
  • Мнения: 4 733
Тази пролет изчегъртах последни остатъци...
Ако домоуправителя прочете това изречение, табелката с Образцовия през крив макарон Бу ще я гледаш  LaughingМоята елха си я гледам целогодишно, подава се зад пералнята просто заради липса на място да я прибера

Общи условия

Активация на акаунт