Мнения за котел "Виадрус"

  • 14 169
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 455
Момичета и момчета, много Ви моля да споделите мнението си за котел на твърдо гориво "Виадрус". Препоръчват ни го за парното, което ни монтираха в къщата, но не сме заявили котел /все още/. Става въпрос за котел "Виадрус" - 29 кW.
Благодаря предварително на всички!  Hug   bouquet

# 1
  • Мнения: 794
Марката е солидна(чешка).

В България един от дистрибуторите им е фирма Ерато, а тях много съм ги хвалила...

Може да им звъннеш и да ти обяснят подробно за точно този котел, който те интересува!

# 2
  • Мнения: 448
Виждам,че си от Пловдив,аз съм от Асеновград и на нас ни предстои покупката на котел за парното.Един съсед ни каза,че в село Баня,Карловско, имало майстор,който изработвал котли по поръчката с много високо качество и на половин цена.За съжаление още не ни е дал адреса и телефона,но тези дни се надявам да го направи.Ако можеш да чакаш или да поразпиташ някой в Пловдив,направи го.

# 3
  • на пистата
  • Мнения: 5 827
Виждам,че си от Пловдив,аз съм от Асеновград и на нас ни предстои покупката на котел за парното.Един съсед ни каза,че в село Баня,Карловско, имало майстор,който изработвал котли по поръчката с много високо качество и на половин цена.За съжаление още не ни е дал адреса и телефона,но тези дни се надявам да го направи.Ако можеш да чакаш или да поразпиташ някой в Пловдив,направи го.
нашия котел е от него,хич не се връзвай на глупости които ти говорят,вече втори ни прави и не може да го угоди,най-добре оригинален котел си вземете не ме трябват тези сглобки.

# 4
  • Мнения: 448
Виждам,че си от Пловдив,аз съм от Асеновград и на нас ни предстои покупката на котел за парното.Един съсед ни каза,че в село Баня,Карловско, имало майстор,който изработвал котли по поръчката с много високо качество и на половин цена.За съжаление още не ни е дал адреса и телефона,но тези дни се надявам да го направи.Ако можеш да чакаш или да поразпиташ някой в Пловдив,направи го.
нашия котел е от него,хич не се връзвай на глупости които ти говорят,вече втори ни прави и не може да го угоди,най-добре оригинален котел си вземете не ме трябват тези сглобки.
Благодаря ти много!Спести ни много нерви и пари!  bouquet

# 5
  • Мнения: 455
Благодаря на тези, които са се отзовали.
В крайна сметка поръчахме "Виадрус" и днес би трябвало да го монтират и изпробват цялата система в къщата. Надявам се да работи, но това, че го разберем едва на зима............   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт