¿Calladita, más guapita....? Nooooo, estamos en España y hablamos mucho!

  • 31 680
  • 283
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 128
Розиииииии,къде по късните доби гледаш ти форума ами не спиш.
Все по нощите те засичам тук Mr. Green

# 226
  • Мнения: 176
Здравейте, заминала ни темата на 2 страница, бива ли такива работи  Mr. Green Като гледам до колко часа сте се мотали из форума, това обяснява нещата  Peace
Голям характер извади мойта щерка  Mr. Green Днес бях на лекар и ми каза, че ако до понеделник не се роди, ще ме приемат в болница, за да ми предизвикат раждане  :conf: Много се надявам да не се налага, а да си излезе както пише по книгите.

# 227
  • Мнения: 3 098

Vivian*, как точно се пише този сайт jobs.net? А ти как си с испанския и как го учи? Мен това ми е най-големия страх, че няма да се справя с испанския на такава работа.

http://www.infojobs.net/-Заповядай. Wink
Регистрираш се,правиш си СВ,ако искаш слагаш снимка или не.Можеш да си търсиш с търса4ката конкретно каквото те интересува.А също и да полу4аваш на мейла си новите оферти за работа.

# 228
  • Мнения: 1 128
Моми4ета,имам спешен въпрос Hug
Знаете ли някакъв портал от където може да се свали дискографията на Антони Орозко.Аз вси4ко свалям с емуле,но ме питат за портал.
 Hug Hug Hug

# 229
  • ES
  • Мнения: 2 172
Фрики, я виж да не е това.

Марица, благодаря за линка.

Честита годишнина, Марипоса! Да сте заедно още дълги години в много обич и щастие.

# 230
  • Мнения: 189
Здравейте на всички. Пиша ви от името на братовчедка ми, която преди една седмица замина с децата си в Испания при съпруга си, който също е българин. Мъжът й е с редовен трудов договор и е абсолютно легален в Испания ( т.е има резиденция, така ми казаха, че се казва документа). Та братовчедка ми е дочула отнякъде, че децата им имат право на семейни (казва че били около 200 евро), при положение, че баща им е на редовен трудов договор.
Моля всички, които знаят нещо по въпроса да ми пишат или ми кажете от къде да намеря инфо. Ще ви бъда много благодарна, а също и братовчедка ми.
Благодаря предварително.

# 231
  • Мнения: 2 051
Здравейте на всички. Пиша ви от името на братовчедка ми, която преди една седмица замина с децата си в Испания при съпруга си, който също е българин. Мъжът й е с редовен трудов договор и е абсолютно легален в Испания ( т.е има резиденция, така ми казаха, че се казва документа). Та братовчедка ми е дочула отнякъде, че децата им имат право на семейни (казва че били около 200 евро), при положение, че баща им е на редовен трудов договор.
Моля всички, които знаят нещо по въпроса да ми пишат или ми кажете от къде да намеря инфо. Ще ви бъда много благодарна, а също и братовчедка ми.
Благодаря предварително.
Току що ти писах в другата тема.

# 232
  • Мнения: 811
Хулиган4е,референсиа катастрал се взима от собственика на на жилището от общината/в сли4ая от тебе  Wink/.Ние понеже сме под наем трябва хазяина да молим,което няма да стене  Mr. Green и ще се обадим на един телефон,който ни дадоха от ахенсиа трибутариа.Мисля ,4е и другия папел е от общината.Той е,4е не дължиш данъци.

Гери,радвам се,4е Митака свиква.Дано и носенето на ръце го забрави скоро,та да си по4иваш пове4е и да се наслаждаваш на ваканцията.

За инфо джоб и аз да кажа  Mr. Green...ами регистрирана съм от сума ти време и засега нищо.Но щом казвате,4е излиза работа ,ще съм по настоятелна в търсенето  Peace.Полудяла съм по тези курсове и само се ядосвам,4е не ми пращат писма от ИНЕМ  Twisted Evil.Маропоса,за контабле административо има много работа,всяка втора обява е за това.Аз затова и искам този курс,не 4е ми е много по сърце.Кажи какво у4ите,трудно ли ти се вижда ...Аз с езика проблем нямам,ама все пак си е тясно специализиран и тематиката си е нова.

Марипоса,благодаря ти за номер4ето,ама така или ина4е нямаше как да стане,4е днес съм много заета.Ти кога се обади за след колко време след това ти дадоха 4аса,4е се 4удя дали ще имам време преди да си отидем.Надявам се,4е няма да ми го дадат за след 2 месеца.

4естита ви годишнина   bouquet.Пожелавам ви още 10 пъти по толкова заедно  Mr. Green.

Фрики,аз свалям с бит комет и 100 процента Антонио Ороско го има. Peace А пък и сваля направо с косми4еска скорост в сравнение с мулето.

Рали,ама няма нищо ако ти го предизвикат.То си е същата работа...пак от там ще излезе  Mr. Green  Joy.Така тъкмо ще си подготвена,ще питаш за всяко нещо каквото ти правят и така...не 4е не казват де,много са внимателни.Винаги казват "сега ще ти сложа ей тази тирита " както на мен и ти я показват.После като ти пукат водите ти показват една дъъъълга джаджа,която сигурно и матроната ви е показвала на препарасион ал парто.Аз понеже я бях виждала и си знаех какво представлява,но ни казваше матроната ,4е имало жени,които като го видели този "шиш" и си стискали краката  hahaha.Не боли ,нищо не 4устваш.Ина4е първо ще ти сложат една ленти4ка ,която е да помогне за узряването на матката,после система и "а есперар"  Wink.4ак после идва пукането на водите и клизми4ката  Mr. Green.Ако имаш възможност и ти разрешат/4е на мене не ми дадоха/ стой пове4е на крака,из4езват направо контракциите...в смисъл не ги усещаш изобщо.Казват,4е предизвиканото раждане боляло най много,може и така да е ,но за сметка на това минава много бързо.Аз бях без епидурал  и пак така бих родила. Peace Ти ще го искаш ли,какво си решила?

Габи не пише напоследък,отдала се е май изцяло на кулинарните си умения и все в теми4ката с манджите пише   chef  Wink.Темата е страхотна,но аз умишлено и пряко волята ми я избягвам.  Wink  Wink

Приятен ден на вси4ки ви  Heart Eyes

# 233
  • Мнения: 811
Здравейте на всички. Пиша ви от името на братовчедка ми, която преди една седмица замина с децата си в Испания при съпруга си, който също е българин. Мъжът й е с редовен трудов договор и е абсолютно легален в Испания ( т.е има резиденция, така ми казаха, че се казва документа). Та братовчедка ми е дочула отнякъде, че децата им имат право на семейни (казва че били около 200 евро), при положение, че баща им е на редовен трудов договор.
Моля всички, които знаят нещо по въпроса да ми пишат или ми кажете от къде да намеря инфо. Ще ви бъда много благодарна, а също и братовчедка ми.
Благодаря предварително.
Току що ти писах в другата тема.

И аз.  Wink

# 234
  • Мнения: 389
Geri, виждам , че Марица ти е дал линка.Остава ми да ти отговоря на въпрсите за испанския език  Mr. Green.Научих го сама и в къщи ( почти не съм имала контакти с испанци преди да започна като административа.Имах речници и телевизията.Е, имам си акцент, но ми казват, че бил екзотичен  Whistling, иначе нямам никакви проблеми с езика.

За ИнфоДжобс: Вчера си изпратих C.V-то за contable с перфектен испански и ! български!( в 14.30ч. от нас ).Отидох следобед на работа и в 17.00ч. ми се обадиха, та днес съм на интервю.Ако ме заинтригуват, може и да си сменя работата  Peace

# 235
  • Мнения: 189
Alest, не съм получила нищо в другата тема.

# 236
  • Мнения: 200
Привет мами,
Алест, за номера - Първият път ми дадоха за след 2 дни, а този последния от там го взех.
Курса няма да е труден. До момента все познати неща, даже ми е безинтересно.
Езика и аз не съм кой знае колко добре, като се има предвид че не съм работила тук, контактите ми с Испанци също не са кой знай колко, учила съм се сама. За в момента терминологията ми куца, но точно затова съм на курса. На курса има 16 годишни който си нямат идея за нищо, не завършили училище....не знаят как се изчислява %. Като ги гледам тях правя сравнение....

Гери,мисля че ще се справиш с нещо такова... езика не е проблем.

Дадоха ни два листа със сайтове за търсене на работа по-късно ще ви ги пусна. За Джобс, коментарите бяха повече от добри.


Цитат
Фрики,аз свалям с бит комет и 100 процента Антонио Ороско го има.  А пък и сваля направо с косми4еска скорост в сравнение с мулето
И аз така.



# 237
  • Мнения: 1 128
Ох,аз сега у4а администрацията......ама хи4 не ми харесва този предмет счетоводствооооооооо.......пък и учителя никакъв го няма в обясненията.......мъкаааа
Работа за административо винаги има.

# 238
# 239

Общи условия

Активация на акаунт