ОТЗИВИ ЗА ЯСЛИ ОКОЛО Х-Л ПЛИСКА ИЛИ КВ. ГЕО МИЛЕВ

  • 8 442
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 189
Моля да споделте, ако имате впечатления за ясли в този район. Аз работя в кв.Гео Милев и затова там ми е  удобно, в нашия квартал няма места. Виждала съм че има една на ул.Лидице и една на Коперник, много са ми удобни,но все пак важното е какви са условията и персонала. Confused

# 1
  • София
  • Мнения: 7 242
На ул. "Николай Коперник", малко преди 93-то училище /1 и половина спирки с автобус 72 от х-л Плиска/ има много хубава ясла и ДГ. Познавам доста майки от квартала, племенницата ми също ходи там и отзивите са много добри. Към яслата има и много добра детска кухня, мат. база и дворът са също много добри като за държавно ДГ, госпожите се държат добре с децата.
Имай впредвид обаче, че и напливът е голям и ако искаш детенцето ти да посещава тази градина, трябва да подадеш документи възможно най-скоро.

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Тези двете, които споменаваш наистина ще са ти най-близко, защото другите са малко отдалечени. За тази на Лидице знам, че персонала е много добър, но базата им е доста старичка, двора е малко неуютен. На Коперник има и ясла и детска градина, едно до друго са. Аз детето на ясла не съм  пращала, но от въпросната ясла взимах храна и впечатленията са ми, че директорката е много строга, всява респект и в майки и в деца и непрекъснато си търси някакви дарения от родителите. Миналата година им асвалтираха цялата детска площадка иначе беше трагично.
Други ясли има от страната на кино Изток 29-то ОДЗ и 36-та детска ясла. Има и на ул. Хемус, зад пощата на Гео Милев, там наистина е много хубава и подновена базата "Мечо пух" се казва.
Нагоре по Христо Максимов също има много хубава ясла.
Общо взето избор имаш, въпроса е къде ще има места за да ви приемат.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Вдигам темата, защото искам да питам - знаете ли някоя от тези ясли дали ще работи през лятото?
Още не съм намерила ясла за Симеон, а вече сме сами и не мога да обикалям по ОДЗ-тата.
Не намерих около Орлов мост и разширявам периметъра към Плиска.  Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
Карен, ето ти списък и телефони на почти всички градини в София. Обади се и провери:
http://www.bg-mamma.com/?action=article;id=150

# 5
  • Мнения: X
Аз съм се ориентирала към 36-та, но тя е от другата страна на Цариградско.....иначе и тези на лидице на са лоши, има една и на коперник, малко след Шипченски проход.

# 6
  • Мнения: 343
Много хубави неща чух за яслата, която се намира на ул. Христо Максимов. Днес записах бебчо там на кухня и я видях. Много хубава нова постройка, но за друго незнам.

# 7
Цитат на: Karen
Вдигам темата, защото искам да питам - знаете ли някоя от тези ясли дали ще работи през лятото?
Още не съм намерила ясла за Симеон, а вече сме сами и не мога да обикалям по ОДЗ-тата.
Не намерих около Орлов мост и разширявам периметъра към Плиска.  Grinning


Миналата година синът ми ходеше в яслата на ул. "Христо Максимов" и когато стана време тя да излиза във ваканция /юли месец/ някои от дечицата ги преместиха в дежурна ясла някъде в квартал "Редута". Автобус 72 минава покрай нея, но не мога да се сетя как се казва улицата. Във всеки случай родителите бяха много доволни от персонала на тази ясла и  от отношението към децата.

# 8
  • България-София
  • Мнения: 573
Ние ходим в тази на Христо Максимов. Кухнята им е добра, а и мисля, че отношението към децата е задоволително. В смисъл, че по децата си съдя - влизат самички на бегом /изключвам първите седмици/, пеят в къщи песнички, напреднаха в говоренето; Бяха много срамежливи, а сега гледам нямат проблем с общуването с непознати деца... Е всичко това може и да си е с възрастта - вси пак не сме били в друга ясла,за да имам база за сравнение, но аз съм доволна. Единствения проблем - много боледувахме - но това е също субективен фактор и не знам дали е във връзка с порядките и хигиената там. Само да отбележа че миналото лято правиха ремонт на сградата и двора и поне изглежда доста поддържана сега. Лятото няма да работят август месец.

# 9
  • Мнения: X
Аз днес подадох молба в 36-та. Има добри отзиви за нея, пък ще видим. Rolling Eyes

# 10
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Аз като малка съм била в 36 детска градина и малко в яслата им. Била е доста летна за това време. Имаше деца на дипломати и чужденци. Учехме английски, организираха ни всевъзможни тържества.

# 11
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Цитат на: ggroudov
Ние ходим в тази на Христо Максимов. Кухнята им е добра, а и мисля, че отношението към децата е задоволително. В смисъл, че по децата си съдя - влизат самички на бегом /изключвам първите седмици/, пеят в къщи песнички, напреднаха в говоренето; Бяха много срамежливи, а сега гледам нямат проблем с общуването с непознати деца... Е всичко това може и да си е с възрастта - вси пак не сме били в друга ясла,за да имам база за сравнение, но аз съм доволна. Единствения проблем - много боледувахме - но това е също субективен фактор и не знам дали е във връзка с порядките и хигиената там. Само да отбележа че миналото лято правиха ремонт на сградата и двора и поне изглежда доста поддържана сега. Лятото няма да работят август месец.


koia beshe Hristo Maksimov?adsko mie poznato,no ne moga da vkliucha Sad
raiona go znam na prasti,no uliztite sa mi magla.
az sam m/u tazi na KOpernik i Mecho Puh........
navremeto golemia mi sin hodehse v Mecho Puh i biah mnogo dovolna.Sega obache ne znam kak e.

# 12
# 13
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Цитат на: pandora


ok,razbrah,mesri.......
ne che davam zor za iasla,ama e sram da jiveesh ot tolkova godini v raiona i da ne znam koia e tazi ulitza.

vie kade se razhojdate?

# 14
  • Мнения: 229
А знае ли някой тази Детска градина на ул. Лидице, дали има ясла ? Някой ми беше казал че е само Градина за по-големи деца - над 3 год. Thinking

Общи условия

Активация на акаунт