Какво мислите за свирките и практика ли са за вас?

  • 61 846
  • 302
  •   1
Отговори
  • Мнения: 9
Абе хора, на мъжете май доста им харесва това нещо (на моя също), но мен ми се гади от това. В началото стисках очи (щото няма как да стискам зъби), но вече много ми се гади и не го правя, той пък си иска човека и...кажете нещо javascript:void(0);
Praynig
 ...в моя защита javascript:void(0);
Praynig

# 1
  • Мнения: 2 220
Ако искаш един мъж да е вечно твой, не го лишавай от това удоволствие  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 431
Щом ти е толкова гадно, не е трябвало въобще да започваш да го правиш в началото. Сега човекът сигурно се чувства измамен - преди можеше, сега не. Grinning
Ми кажи му - гадно ми е, повече няма да правя така, и точка.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Нямаш нужда от защита. Simple Smile Не ти харесва - не правиш! Просто е! В секса всичко трябва да носи удоволствие и на двамата!!!
А ако питането ти е, как да ги правиш без да ти се гади по - добре пусни нова тема.

# 4
  • Мнения: 823


А ако питането ти е, как да ги правиш без да ти се гади
Laughing
май няма такъв начин
 Laughing

# 5
  • София
  • Мнения: 1 951
Ако искаш един мъж да е вечно твой, не го лишавай от това удоволствие  Mr. Green
Разсмя ме!

# 6
  • Варна
  • Мнения: 2 268


А ако питането ти е, как да ги правиш без да ти се гади
Laughing
май няма такъв начин
 Laughing
Има бе! Simple Smile Щом има много жени, които ги правят с удоволствие значи има! Но трябва желание да има за намирането му! Simple Smile

# 7
  • София - Рим и обратно
  • Мнения: 11 239
Ами опитай се да направиш така, че да ти доставя някакво удоволствие, използвай фантазия. Иначе по-добре не го прави, насила не става. Не виждам защо трябва да ти е гадно, ако желаеш мъжа си достатъчно, освен ако разбира се няма някакви хигиенни проблеми.

# 8
  • Мнения: 1 733
Щом ти е толкова гадно, не е трябвало въобще да започваш да го правиш в началото. Сега човекът сигурно се чувства измамен - преди можеше, сега не. Grinning
Ми кажи му - гадно ми е, повече няма да правя така, и точка.
Peace

# 9
  • Мнения: 9
Аз съм му казвала когато ме е питал защо не искам и после си е претривал ... от миене. Той е много чистоплътен, но на мен все ми се струва че ми мирише нещо и ...но като съветвате да сменя темата "как да са ни приятни свирките" направо казвайте, защо да я сменям?

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
През презерватив мирише ли ти? Май всичко е в главата ти. Когато двама души се обичат им доставя удоволствие да доставят удоволствие.

# 11
  • Мнения: 9
Не обича да ползваме презерватив, но като се замисля и с него би ми било гадничко. Той пък е мазен...

# 12
  • Мнения: 2 270


А ако питането ти е, как да ги правиш без да ти се гади
Laughing
май няма такъв начин
 Laughing
Има бе! Simple Smile Щом има много жени, които ги правят с удоволствие значи има! Но трябва желание да има за намирането му! Simple Smile

Аз съм от тези дето го правят с удоволствие, но рецепта не мога да дам!

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Мда, всичко е в главата. Simple Smile Настройката е това, което ще направи едно преживяване приятно. Ох, не съм някакъв експерт, но си мисля, че ако ти си достатъчно възбудена ще ти е по- лесно. Няма толкова много "да му мислиш" Simple Smile От "вратата за ....."  не става със сигурност! Simple Smile
Но в края на краищата насила хубост не винаги става. Така, че ако си опитала разни хитрини и няма промяна, спокойно можеш да приемеш, че това не е стихията ти и да се примириш. Simple Smile

# 14
  • Мнения: 6 029
прекалено много мислиш... я се напий и виж дали ще ти е гадно. ама недей да пиеш много, че ще повърнеш.. но това пък ще е гаранция, че мъж ти повече няма да иска свирки Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт