Помощ мишки

  • 10 852
  • 17
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 67
Ужас, ужас, ужас, имаме мишки. Живееме в къща и днес я видях да си се разхожда най-спокойно из хола ooooh!. Ще умра, казвайте какво да правим, заради детето май не можем да сложим отрова или само в мазето и откъде отрова и въобщше помагайте моля!

# 1
  • в Низината
  • Мнения: 705
Леле, ужас!!! Слагайте капани - друго не знам какво да те посъветвам.

Wild flowers,
Честит рожден ден на твоето момиче! Да ти е жива и здрава и много да те слуша!    bouquet

# 2
  • Мнения: 804
Обадете се в някоя фирма за дератизация. Там със сигурност има специалисти, които знаят какво да правят когато в дома има дете. Другият вариант е някой самоотвержен котарак.

# 3
  • до канала
  • Мнения: 518
има някакво лепило което се слага на картон на пътя на мишката там се лови .честита рожденничка  bouquet

# 4
  • Мнения: 780
 newsm10 имаме приятел - ветиринарен доктор , които си е сложил такива лепенки и се лепят и мишки и хлебарки .... честита ти рожденничка   bouquet

# 5
  • Русе
  • Мнения: 2 354
обади се на такава фирма, или иди до най-близката ветеринарна аптека и ги помоли да ти препоръчат нещо, хем ефикасно, хем безопасно
честит рожден ден на Мария

# 6
  • Мнения: 577
честита рожденичка и от мен  bouquet
и според мен ще е най-разумно да се обадите на фирма.
аз скоро се сбльсках с този проблем.добре че нямам мишки в кьщи(тогава сигорно ще спя в колата)но си седя една сутрин и си пия кафето в градината,поглеждам надолу и една мишка ми се разхожда в краката #Cussing outрешението на проблема ми беше един котарак,на име колин Grinning
вече няма мишки Grinning странно но Колин много обича сладолед и винаги го награждавам след улов, и сега продалжава да ловува и ми носи мишоци от сьседите Mr. Greenуспех в борбата с гадините

# 7
  • София
  • Мнения: 67
Благодаря ви много за честитките и пожеланията.
Вече се обадих на една такава фирма и те ми казаха, че ходели само по блоковете.
Наистина ще отида до ветеринарна аптека ама то това може да стане най-рано утре, а дотогава ще умра от ужас. Мъжо не дава да слагаме отрова заради малката , ама аз ще сложа в мазето и под шкафовете и зад хладилника и после ще си взема котенце.
Леле хора много ми е гадно.

# 8
  • Мнения: 230
У дома сме с грапава мазилка и им е удобно на гадините да се качват. Та идват вечер да нощуват у нас. Ама не им харесва решетъчния хотел, който им предлагам като това тук, че и с храна и легло. На сутринта им предлагам басейн.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 25 212
У дома сме с грапава мазилка и им е удобно на гадините да се качват. Та идват вечер да нощуват у нас. Ама не им харесва решетъчния хотел, който им предлагам като това тук, че и с храна и легло. На сутринта им предлагам басейн.
Одобрявам цялата програма, без последната част Sick Аз бих ги пуснала някъде навън, ама нали съм Мека Мария Confused

# 10
  • Мнения: 2 591
има едни уредчета за 30 лв. действат безотказно! на селото на мъжа ми имаше направо колония от тези гадинки #Crazy и тъй като обявих, че кракът ми няма да стъпи там, докато те се разхождат, се разтърсихме, и ги взехме от производителя (другаде просто не намерихме!) фирмата е пловдивска! на ток, минимално потребление! гони освен това плъхове, змии и още нещо, но не помня какво (но това беше най-важното) действа на 20-тина метра диаметър мисля (позабравила съм подробности)  Peace

# 11
  • Мнения: 1 817
Ние имахме уж мишки в мазето миналата година и дойде един специалист. Сложи отрова, където може. Иначе напръска пак с отрова и вече няма мишки.

# 12
  • Мнения: 62
Точно днес и аз се разтърсих из нета за нещо против мишки и намерих това: http://www.marmaks.business.bg/ и смятам да пробвам пише, че ги има в Практикер и др. http://www.pest-x-repel.com/trade.html

# 13
  • Мнения: 1 849
А има ли гаранция, че тези уреди нямат вредни излъчвания за хората.
В практиката  по зоология правехме следните капани, запържва се хляб с лук на малки хапки, после можеш да го сложиш под купичка и тя да бъде подпряна на орех или нещо такова. Не е отровно за детето. Под купичката трябва да има някаква подложка, като се хване мишката да можеш спокойно да я вдигнеш. Това е за малки мишки.. Laughing

# 14
  • Мнения: 2 591
Точно днес и аз се разтърсих из нета за нещо против мишки и намерих това: http://www.marmaks.business.bg/ и смятам да пробвам пише, че ги има в Практикер и др. http://www.pest-x-repel.com/trade.html

точно такова като първото имаме  Peace ефикасно е! появяват се после от време на време, но бързо изчезват - говоря за селото на мъжа ми!
пише, че дразни само определени животни и че е безвредно за хората! имаме го от 2 години! наистина действа!

Общи условия

Активация на акаунт