Не слагайте дограма с фирма "Лотос 98"!

  • 5 840
  • 1
  •   1
Отговори
Преди няколко дена имах "удоволствието" да се запозная с тази фирма отблизо. След проучване на сума ти и фирми и дограми, се бях спряла на тях, само защото ми ги похвалиха, че работят добре и въпреки че не работеха с дограмата, която мислех да поставям (Блик), реших, че си струва да дам още 200 лева отгоре, но фирмата да е "проверена".
Дойдоха да ни поставят дограма, след като бяха дошли и взели размери, за което си платихме 30 лева. Тъй като бях на работа, да ги наглеждат останаха мъжът и синът ми. И какво се оказа накрая: след като цял ден им бяха помагали (което определено не им е работа, защото ако аз бях останала сама, това нямаше как да се случи), хранили и поили, по едно време следобед ми се обаждат със СПЕШНАТА заръка да търся алпинисти! Била се отворила голяма дупка и нея само алпинисти можело да я оправят. След като цял следобед прекарах в търсене на алпинисти, каквито не можах да осигуря за няма и кв. метър площ, се прибрах да видя какво е станало.
И какво се оказа - това, за което трябваше да се търсят алпинисти, се оказа дупка, широка почти 8см! между дограмата и стената! И това - запълнено с пяна! Целият следващ ден прекарахме в разговори с шефа им, който след като беше сплашен с Комисията за защита на потребители, най - сетне се съгласи да дойдат да си оправят бакиите, но ние да си платим 70 лева за поставяне на профил, с който самият той ни каза, че проблемът няма да се оправи!
Е, кажете, какво се прави в този случай?!
Целият вчерашен ден зет ми прекара качен на 6-ия етаж и почти необезопасен, за да може да оправи грешката на фирмата!

За сведение - http://www.lotos98.com/contacts.html - това е сайтът на фирмата и техните контакти

Последна редакция: пн, 07 май 2007, 16:54 от Майка на три деца

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
Ужас.И то след ,като е толкова скъпа дограмата и са взети от техен човек размерите.Нямала съм такъв проблем и слава богу.

Общи условия

Активация на акаунт