Не е реклама, просто да похваля...

  • 4 382
  • 30
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
Тъй като съм в ремонт отвсякъде и съм ползвала фирма буквално за всяка услуга, която може да ви хрумне ooooh! и съм супер, супер отвратена от липсата на всякаква коректност, спазване на срокове, плащане на неустойки за забава или за некачествено изпълнение и т.н. от страна на българските строители, мебелисти и "майстори", просто не мога да се въздържа да споделя с вас единствената фирма до момента, която наистина си свърши работата! Във възторг съм от обслужването на мебелна фабрика "Белкаро"  bouquet Тази сутрин си получих мебелите, та още ми държи въодушевлението Laughing Не само че ми направиха невероятен диван, ами и го доставиха десет дни по-рано, без всякакви отклонения в поръчката, без допълнително изскочили "дребни разходи" Twisted Evil и пр. подводни камъчета, с които се сблъсках при фирмата за кухнята/ два месеца я чакам/, ламината/ излезе със 150 лева повече от очакваното, заради разни ъгълчета, лайснички, пък плащане на монтажа за коридора, щото безплатният важал само за стаите #Crazy /, санитария/ некадърно монтирана душ-кабина, скъпи теракотени плочки, които се оказаха криви Twisted Evil/ и т.н. Ясно ви е, че много яд съм набрала на българския стоителен бизнес #2gunfire Точно затова любезните хора от Белкаро, с които просто беше удоволствие да си общувам, заслужават най-малкото една похвала на всеослушание smile3501
Ако планирате да си купувате диван - Белкаро е вашата фирма newsm10

# 1
  • Мнения: 1 449
За Белкаро мога да кажа същото! Много коректни, много  любезни и нас изненадаха приятно с доставка по-рано от предвиденото  в договора. Не исках само че такъв модел, но за това е "виновен" моят собствен мъж. Mr. Green

# 2
  • Мнения: 463
Имат ли сайт ,а може ли да покажеш снимки на дивана Grinning

# 3
  • Мнения: 1 152
С такива топли чувства съм и аз към фирма Велга. Професионалисти, коректни и точни във всяко едно отношение. Използвам темата, но аз съм в същия възторг, след като месеци наред се нагледах на некадърници, безхаберие и български цинизъм при обзавеждането и ремонта на жилището ми. С пожелание за повече такива фирми на българския пазар, защото една фирма се брои за успешна, не по броя доволни, а по липсата на недоволни клиенти.

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
защото една фирма се брои за успешна, не по броя доволни, а по липсата на недоволни клиенти.
Много точно казано Peace

# 5
  • Мнения: 1 449
Имат ли сайт ,а може ли да покажеш снимки на дивана Grinning


ето тук можеш да погледнеш
http://belcaro.tradernet.bg/

# 6
  • Мнения: 463
Хубави неща имат ще отида да ги видя а цените как са?

# 7
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Честито!!!! Да си го ползвате със здраве!! Радвам се, че все пак има и такива фирми  Grinning

# 8
  • Мнения: 1 449
Доколкото помня 2 големи тройки, тапицирани с италианска кожа излязоха около 3000 и малко....

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Хубави неща имат ще отида да ги видя а цените как са?
Много добри са им цените, просто много добри! Ние си поръчахме скайлайн/виж го на сайта/, с българска тапицерия - една такава на вафлички, и с дървени крачета - струваше 1 600 лв. Ние си поискахме и спален механизъм/все пак да има къде да сложа едни гости, ако се наложи/, и стана 1 750.
Ще го снимам, когато го разопаковаме. Сега го отворих само да изпробвам механизма и пак го увих, защото не сме свършили всичко мърляво в стаята, да не си го изцапам Wink Mr. Green

# 10
  • Мнения: 463
 Peace и аз точно такъв искам с механизъм за гости много ми харесва този модел

# 11
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Честито!!!! Да си го ползвате със здраве!! Радвам се, че все пак има и такива фирми  Grinning
И от мен!  Hug

# 12
  • Мнения: 4 916
belinda
много ви е хубав дивана. Честито и от мен!

# 13
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
belinda , страшен диван...и аз си представям нашият хол с такъв диван, само че ъгъла му да е от другата страна и да е бежов и светло кафяво  Laughing..ще се възползвам от тази фирма
Мерси ,че сподели  Hug

# 14
  • Мнения: 4 202
От скоро и аз имам диван от Белкаро, наистина са много коректни и отзивчиви, а и за сега нямам и оплакване от дивана.

Общи условия

Активация на акаунт