Капсули за отслабване или номера на китайката - 6

  • 32 111
  • 306
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 13 512
И за всяко "запис", ми пускайте и номера на записа, за да отида да си го получа от пощата. Сумата е без значение.

# 2
  • Мнения: 1 479
MONDA, мила приеми извиненията ми! Просто прочетох до 3 страница и после 7 и понеже съм чувала доста противоречиви мнения , реших пак да сондирам, извинявай , ако съм досаждала, ще се поправя!

# 3
  • Мнения: 1 187
Запис.
Ден трети-понякога получавам напрегнатост в областта на гръдния кош,все едно съм препушила.Малко ми се позагуби следобедния сън(свикнах да си лягам с Дари).. Rolling Eyes На два пъти ми настръхва кожата..друго от споменатите стр.ефекти няма.Утре съм на две софри с агнешко, и добре че нямам апетит сега, иначе съм като едно добро  Animal Pig -всичко ми е вкусно. Mr. Green
Ще се меря най-рано в понеделник. Wink

# 4
  • Мнения: 13 512
Ще се меря най-рано в понеделник. Wink
и да се претеглиш:-)

# 5
  • някъде там
  • Мнения: 1 463
Отдавна не съм ви чела,но все пак трябва да ви понаглеждам за резултати. Wink
Още малко и ще трябва д слабея hahaha

# 6
  • Мнения: 1 064
и аз следя. и пия.

# 7
  • Мнения: 3 216
И аз днес  ги взех и от утре  започвам.

# 8
  • Мнения: 2 657
Здравейте Hug
Интересува ме как се казват тези капсули и цената....
Имам нужда да свала 15кг,които ка4их от януари на сам,а гадното е,4е според дрехите продължавам да си ка4вам бавно,но славно Embarassed

# 9
  • Мнения: 10 758
Здравейте Hug
Интересува ме как се казват тези капсули и цената....
Имам нужда да свала 15кг,които ка4их от януари на сам,а гадното е,4е според дрехите продължавам да си ка4вам бавно,но славно Embarassed
КАПСУЛИ ЗА ОТСЛАБВАНЕ.повтарям - КАПСУЛИ ЗА ОТСЛАБВАНЕ.
Моля те, ако наистина искаш да ги пиеш, прочети темите и ако нещо не ти е ясно, попитай  bouquet

# 10
  • Мнения: 3 216
Абе някьде прочетох,че ги взимате по-евтинко. Има ли някой ,който си ги е купувал за 18 лв?

# 11
  • Мнения: 2 657
Здравейте Hug
Интересува ме как се казват тези капсули и цената....
Имам нужда да свала 15кг,които ка4их от януари на сам,а гадното е,4е според дрехите продължавам да си ка4вам бавно,но славно Embarassed
КАПСУЛИ ЗА ОТСЛАБВАНЕ.повтарям - КАПСУЛИ ЗА ОТСЛАБВАНЕ.
Моля те, ако наистина искаш да ги пиеш, прочети темите и ако нещо не ти е ясно, попитай  bouquet

мерси  bouquet
искам,как да не искам,като ве4е и последните дънки дето ги купих преди три седмици,едвам ме побират....така или ина4е днес ми се налага да отида до аптеката,понеже малкия е болен и ще си взема и ще пиша Hug

# 12
  • Мнения: 1 064
4-ти ден пия. Но спрях да ходя до тоалетната. Това ме ужасява, тъй като досега не съм имала проблеми. Винаги съм си била редовна - всяка сутрин, по часовник. Някой има ли такъв ефект от капсулите?

# 13
  • София
  • Мнения: 2 896
Пиги се завръща  Laughing

Имам 2 седмици до сватбата, на която ще кумувам и съм решила да използвам всякакви методи да се вталя. Все още нямам идея какво ще обличам, най-вече защото се надявам да позаслабна малко и да успея да се вмъкна в нещо от стария ми гардероб. Та, освен любимите капсули, на които най-вероятно се дължи намаляването на холестерола ми и смъкването на кръвното, ще хапвам постно и безсолно, ще упражня и някакъв вид физическа активност, ще пия много вода, ще ям грейпфрукти, обмислям също така и да се подложа на някакви топящи процедури.

Виждам, че все още има новодошли, които питат как се казват капсулите и откъде да се купят...и такива добри души, които им казват  Laughing

# 14

Общи условия

Активация на акаунт