Външни щори

  • 5 335
  • 10
  •   1
Отговори
Решили сме да слагаме външни щори. Колебая се между ламели PVC i ал. ламели с пълнеж. Някой на практика да е изпитвал разликата между двата вида?

# 1
  • Мнения: 1 305
Ние сме с алуминиеви щори вече 3-4г. няма никакъв проблем много съм доволна.
А да не казвам че преди 2г когато едно лято се валеше, когато бяха големите бури с градушка на 90% от комшиите ми с PVC щори останаха без тях. А на тези които останаха целите са на дупки. Мойте са като нови след толкова години  Peace по добре малко повече пари отколкото на първия дъжд да нямам щори.
Лично мнение

# 2
  • Мнения: 8 999
Ние сме с алуминиеви ролетни щори. Много е удобно. Единствено внимавай дали ги слагаш пред неотваряем или отваряем прозорец. Имаме една огромна витрина, неотваряема, и е невъзможно да измия щората от вътрешната й страна - вече е натрупала доста прах, но вариантът за почистване  е или да се разглоби щората, или да се демонтира стъклопакета на прозореца. Голяма гадост.

# 3
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 269
Вече две години сме с външни алуминиеви щори. Нямам никакви оплаквания. А за миенето- не съм се и опитвала да ги мия  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 305
baibibi права си за неотваряемите прозорци това е малко гадно мойте ги измивам като ми ги разглобяват отгоре.

# 5
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
С външни алуминиеви щори сме и сме много доволни. А какви са ви плюсовете за ПВЦ-то?  newsm78

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Вярно ли е, че външните щори намаляват конденза?

# 7
  • Мнения: 2 591
Вярно ли е, че външните щори намаляват конденза?

за първи път го чувам  Shocked ако тепърва слагаш дограма, сложи си К-стъкло! ТО намалява конденза до минимум  Peace

# 8
  • Мнения: 953
Вярно ли е, че външните щори намаляват конденза?
Така е, казвам го от личен опит, но само за алуминиевите. Конденза намаля, да не кажа изчезна. За пластмасовите само го намаля, но го има.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Вярно ли е, че външните щори намаляват конденза?

за първи път го чувам  Shocked ако тепърва слагаш дограма, сложи си К-стъкло! ТО намалява конденза до минимум  Peace

Интересувам се за една приятелка. Дограмата (PVC) вече е сложена.

# 10
  • Мнения: 8 917
ЗА ПВЦ щорите Peace

Общи условия

Активация на акаунт