МВ-нова или на ремонт?

  • 1 413
  • 15
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 251
Току що правих мусака в нея и реших да запека бешамела отгоре, извадих съда само, докато приготвя заливката на котлона и когато реших да включа на грил... се оказа, че ни дисплей, нито звукова сигнализация има на бутоните, не включва нищо. #Cussing out
Чакам мъж ми да се прибере и да види дали не е нещо от контакта, че там къде има ток-мен ме няма.
Ако повредата е в нея-искам да попитам, дали си заслужава ремонта /служи ми 6 години ежедневно/ или направо да си купя нова?
За протокола: МВ е Samsung с грил-електронна.

# 1
  • София
  • Мнения: 4 575
Ами...зависи от повредата. Аз 2 пъти ремонтирам моята, стара е, но е по-добра от повечето нови, сделани...никой не знае къде Mr. Green. Пък това ми каза и майсторът. Двата ремонта ми излязоха по 30 лв. хората си дават и гаранция...

# 2
  • Мнения: 6 958
Занесете я да я погледнат и в зависимост от цената на ремонта вижте кое ще е по изгодния вариант, пък ако имаш кинти боллл болллл давай смело с нова, какво толкова  Peace

# 3
  • Мнения: 3 251
Занесохме и си я взехме...
Една гадина, за която има пусната цяла тема-как е застанала на дисплея на хладилника, се загнездила върху някаква част на платката...Гадост! Аз се радвах, че хлебарки от година близо не съм видяла, а те се криели в МВелето.... Crazy
Почистиха я и сега пак си действа.

# 4
  • София
  • Мнения: 1 951
Зависи от повредата.Но ще предпочета новичка.

# 5
  • Мнения: 6 461
По-добре я занесете на сервиз.Там ще ви кажат всъщност какво е по добре да направите.
Предната ми МВ беше Samsung .Един ден както сложих яденето вътре ...така си го изкарах ,без да е затоплено.
Закарахме я на ремонт и там ни казаха ,че ремонта ще струва колкото една нова.
Купихме си друга МВ.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 575
Сапфира , радвам се, че сте свършили работа. Моята и двата пъти казаха, че гадинките са я развалили. Crazy А колко ти взеха за ремонта?

# 7
  • Мнения: 6 461
Занесохме и си я взехме...
Една гадина, за която има пусната цяла тема-как е застанала на дисплея на хладилника, се .....................

Аз със закъснение ... Mr. Green
Радвам се ,че сте се разминали с почистване.

# 8
  • Мнения: 3 251
20 лв. за отварянето и почистването ни взеха.
А всъщност въпроса ми бе дали си заслужава нова да купувам, защото съм чувала, че магнетронът/не знам дали го написах правилно/ се изхабява и започва по-слабо и по-бавно да затопля. Вярно ли е това?

# 9
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
... се изхабява и започва по-слабо и по-бавно да затопля. Вярно ли е това?

мдаааа, вярно е.
Забелязала ли си го вече в твоята МВ?

# 10
  • Русе
  • Мнения: 2 354
вярно е, но щом ти служи вярно, защо ще я сменяш?

# 11
  • Мнения: 3 251
мдаааа, вярно е.
Забелязала ли си го вече в твоята МВ?
Шани  bouquet, не съм забелязала...Осезаема ли е разликата в Т* на яденето и може ли се компенсира с повече време за приготвяне или претопляне?
Ако забележа подобно /може и да има такова, ама съм си заплес, де  Mr. Green/ колко време издържа така МВ? И накрая нацяло ли спира?
Май много станаха въпросите...и един от друг все по-тъпи... Sick

# 12
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Добре, че си се разминала само с ремонт. Радвай се на МВ си, явно ти служи добре!

# 13
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Сапфира, много вярно сама си отговаряш.
Ако преди си топлила купичка супа за 2 мин., следствие на "изхабяването" на магнетрона, ще се наложи да я топлиш за 2мин. и половина (примерно). не е болка за умиране. Можеш да си позлваш МВ до като съвсем "умре", дето се вика.

# 14
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 727
Ами , когато умре....е най-добре, май! newsm78

Общи условия

Активация на акаунт