Къде да си поръчам спалня от дърво във Варна?

  • 1 123
  • 3
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 439
Здравейте, от Варна съм и искам да си поръчам да ми направят легло, но от дърво, а не от ламинати. Вече си купихме матрак, но ни казаха че не е добре да се оставя на земята защото може да мухляса.

Поздрави!

# 1
  • Мнения: 502
мога да ти препоръчам там откъдето ние си поръчвахме и гардероб, и спалня - от светло дърво са мебелите и аз специално съм много доволна - магазина се намира на ул.Георги Бенковски обаче сега в момента не знам кой номер и затова ще ти го обясня някак -  значи на светофара на нептун (където е тая някаква българо-американска банка) тръгваш по бенковска от лявата страна - там точно на ъгъла има магазин на солинген, след него после има видеотека, магазинче за пижами и такива памучни неща, и мъничко след това е магазина - работят само от дърво, имат каталози- можеш да поискаш да разгледаш, понеже нямат налични в магазина от всички модели, които произвеждат
същата фирма - велинградска е - има магазин и на гарата на самата спирка на автобусите и тролеите

и друго място, което мога да ти препоръчам - на цар симеон е - това е улицата която тръгва от подлеза на гарата нагоре към валентина
там в долния край нали се намират цкб, а срещу нея райфайзен, продължаваш още мъничко нагоре в посока валентина и от лявата страна има магазин, в който също правят мебели от дърво

# 2
  • Варна
  • Мнения: 439
Много благодаря, ще ги проверя тези места. Едното ако не се лъжа се казва Кронос.

# 3
  • Мнения: 502
точно така - там където и ние поръчвахме -  преди малко докато ти отговарях се чудех соларис ли беше как беше, сещам че имаше нещо със С , а то верно че беше кронос   Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт