Печка,пералня и хладилник-препоръчайте

  • 4 344
  • 26
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 534
Майка ми иска да ми подари печка,пералня и хладилник за сватбата и ми трябва мнение-
от коя марка уреди сте доволни и защо?
  bouquet

# 1
  • Мнения: 448
За хладилник-Либхер,има някъде тема из форума,за пералня-Indesit,за печка-незнам,моята е Раховец.  bouquet
ЧЕСТИТО!!!  bouquet

# 2
  • Мнения: 2 591
пералня - whirlpool, хладилникът ми е индезит, и също съм много доволна, а нова печка и ние мислим да купуваме (мисля, че горение не са лоша марка  Peace)

# 3
  • Мнения: 1 449
Аз съм с АЕГ, но много положителни отзиви съм чувала(и чела тук  Mr. Green ) за Горение. Гласувах за двете марки.

# 4
  • софия
  • Мнения: 376
за пералня-АЕГ по-качествени са от Горение,мъж ми работи известно време в сервиз за перални и неговото мнение беше,че пералнята ми ще бъде АЕГ или Бош,но вторите са много скъпи
за хладилник - Либхер

# 5
  • София
  • Мнения: 2 967
CANDY Simple Smile

# 6
  • Мнения: 3 360
Горенйе!Печка и хладилник имам-доволна съм много!Ако ми се повреди някога  пералнята и тя ще е Горенйе Peace

# 7
# 8
  • Мнения: 4 212
хладилник LG, много ми е интелигентно хладилни4ето Laughing


за пе4ка, препоръ4вам ти видрокерами4ни колони и отделно фурна, ако може самопо4истваща.Каквато и е да е марка. Моите са на Balay.Сензорни са, имат блокиране за сигурност, бутон за бързо изклю4ване, загрява супер бързо, като газов котлон.

пералня -  Ariston, много съм доволна.Също е интелигентна  Mr. Green.Особено съм щастлива от  факта 4е събира 7,5 килограма пране. Супер тиха е и центофугира перфектно. Разбира се и пере перфектно.


Гледай да е клас А или А+

Весело изкарване на сватбата и да по4ерпиш.  Flutter  bouquet

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Горение Peace

# 10
  • Мнения: 13 188
Гласувах за Горение и АЕГ. Не ти препоръчвам пералня Уърлпул- имам вече цяла група познати недоволни от нея. Естествено и аз.

# 11
  • Мнения: 1 364
 Аз съм за тези марки  Gorenje  и Indesit

# 12
  • Мнения: 3 334
Аз съм с АЕГ, но много положителни отзиви съм чувала(и чела тук  Mr. Green ) за Горение. Гласувах за двете марки.

подкрепям Peace

# 13
# 14
  • France
  • Мнения: 726
Горение. Ако финансите са по- малко ВЕКО

# 15
  • София
  • Мнения: 3 271
Кьортинг - това е западната форма (марка) на Горенье - всички ел.уреди са ми такива.
Пералнята е Whirlpool - и от нея съм много доволна.

# 16
  • Мнения: 2 677
За печка - Gorenje.
За хладилник и пералня - Indesit.

# 17
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
AEG.
Макар вече да се сглобява извън Германия  ... нещо като made in Electrolux  Confused

# 18
  • Мнения: 794
SAMSUNG  - хладилник и пералня!

# 19
  • Мнения: 315
Аз препоръчвам  MIELE но зависи от финансите с които разполагате.

# 20
  • София
  • Мнения: 10 825
Бош за пералня и Сименс - за хладилник. Либхер са много добри хладилници, но вътрешният им дизайн нещо куца Confused Печка - пак Сименс

# 21
  • На небето
  • Мнения: 5 530
АЕГ, са номер едно, но са доста по скъпи от по посредствените марки. Имаме хладилник АЕГ от преди 30г. сигурно и си работи като пушка, скоро няма да ни остави, а искам да си купя нов, сигурно е трета употреба вече.  Shocked Скоро ще си купувам и пералня АЕГ. Имам познати които са си купили втора употреба печка и пералня АЕГ и нямат никакви проблеми. Майка ми също си купиха печка АЕГ за вграждане готвила съм на нея, нямам думи просто, страхотна е. Който и майстор да питам всеки казва ако можеш АЕГ, но аз съм от хората които нямат пари за евтини неща и се лишавам и пестя за да си купя най доброто не зависимо, че е много по скъпо от другите марки. Миеле също се водят лидер сред марките, но аз лично нямам впечатления от тях и не мога да препоръчам.

# 22
  • Мнения: 258
Всичко в кухнята ни е ГОРЕНИЕ.Много съм доволна. Peace

# 23
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Tinka79, вникваш в нещата Wink
Но вече няма АЕГ, правено в немечко... Made in Sweden e всичко  Crazy

# 24
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Tinka79, вникваш в нещата Wink
Но вече няма АЕГ, правено в немечко... Made in Sweden e всичко  Crazy

Да бе знам, надявам се и те да са също толкова добри, все пак имат висок стандарт и висока цена.   Close  ooooh!
Аз разбрах, че АЕГ са купили Горения, ама не знам дали просто не ги произвеждат по стария им стандарт или влагат малко мисъл да ги пооправят.  newsm78
Той поради тази причина мъжа ми иска Горения, но аз  Crossing Arms АЕГ, не ми пука аз съм си събрала парите, аз ще си ги изхарча за каквото реша, той се опита да ме убеди, че все пак разликата е 400лв. за печката, но аз като му изтъкна неговите мотиви да купуваме маркови части за компютъра и той млъква. Дано после да не ми я блъска в главата тая пералня.  Twisted Evil

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 130
Миналата година си купих хладилник ЛИБХЕР - много съм доволна-никакви забележки нямам. Успех!

# 26
  • Мнения: 534
Мисля че времето за гласуване беше достатъчно Crossing Arms
и без това темата върви много мудно.
Благодаря на всички за полезните отговори   bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт