ITV Partner или Булстат и защо?

  • 3 184
  • 22
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 131
Здравейте,
Имам едно питане :
Иска ми се цифрова телевизия,но не съм сигурна в разликата м/у посочените(цената не ме интересува)?Къде има повече и по-хубави канали?Мисълта ми е,че искам почти всички възможни,а като ги сравнявам сама ,нещо не мога да си отговоря напълно. newsm78 Итв-то сякаш повечи ми се връзва,но като че ли бг каналите са повече в Булстата.....
Моля за мнения от хора ,които имат или едната или другата ?,
Благодаря!

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
JoyИзвинявай, не се стърпях Joy Оправи си и заглавието, че колкото пъти го погледна, падам просто hahaha

# 2
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
По моя информация Бул Сат Ком са по-добри, имам намерение скоро да се включа към тях.

# 3
  • Мнения: 6 958
Чувала съм, че Булстат е по добрата телевизия, но лично аз нямам наблюдения  Thinking


П.С. Пусни една анкета, може да ти е по лесно да селектираш отговорите на края за и против  Peace

# 4
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ние сме с ITV , много сме доволни, но сме в чужбина все пак и това беше единствения ни избор Thinking

# 5
  • Мнения: 1 290
Много зависи какви програми предпочитате да гледате у дома.
Качеството доколкото знам е еднакво и на двете телевизии
Обади се и на двете и помоли за оферта с програмите им - сравни и прецени къде са по - интересните за вас неща.

и.. наистина едната телевизия е Булсатком, а не булсТатком - поправи го Simple Smile

За нашето семейство (когато си пускахме телевизия) по примамлива от към канали бе офертата на Булсатком - доволни сме и сега.

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
К`ъв Булстат, бре хора  Whistling Да не говорите за Булстрад  Mr. Green

# 7
  • Варна
  • Мнения: 25 212
К`ъв Булстат, бре хора  Whistling Да не говорите за Булстрад  Mr. Green

 hahaha hahaha hahaha
п.п. Сори за спама, не можах да се сдържа Joy
Иначе по темата - и аз съм чувала, че БулСатКом е по-добрата телевизия, ама де да знам, тия от НАП-а може и да възразят Mr. Green

# 8
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Може ли някой да изясни как става този номер с пренасянето на техниката в чужбина и как се хваща от там? Интересувам се как да стане това за Англия, много моля, ако някой знае, да напише какъв е редът и евентуално какво струва.

# 9
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Може ли някой да изясни как става този номер с пренасянето на техниката в чужбина и как се хваща от там? Интересувам се как да стане това за Англия, много моля, ако някой знае, да напише какъв е редът и евентуално какво струва.

Сестра ми ползва Булсат вече повече от година в Испания. Майка им занесе декодера (или както там се казва техниката), а чинията- не, те си купиха от там.
Предплатиха за повечко време, после вече майка им плаща таксите за по няколко месеца напред.
Но идея нямам кое колко струва  Naughty

# 10
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Сори за спама,но аз искам да питам,така и така стана въпрос за цифровата телевизия.Иде реч за Булсат кома.
Как става номера,ако сме със два или повече приемника у дома? newsm78

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Сори за спама,но аз искам да питам,така и така стана въпрос за цифровата телевизия.Иде реч за Булсат кома.
Как става номера,ако сме със два или повече приемника у дома? newsm78

Що спам, нали темата е точно за цифровата ТВ, независимо от заглавието  Mr. Green
Мисля, че за поече приемници си се плаща отделно. ТОва е една от причините да не сме теглили шута на Кейбълтел, които просто се оляха с такса  #Cussing out

# 12
  • Мнения: 4 202
Сестра ми ползва Булсат вече повече от година в Испания. Майка им занесе декодера (или както там се казва техниката), а чинията- не, те си купиха от там.
Предплатиха за повечко време, после вече майка им плаща таксите за по няколко месеца напред.
Но идея нямам кое колко струва  Naughty

Моя приятелка в Холандия също е с такава телевизия, не се сещам обаче дали ITV или Буласат.
И те си купиха от тук само декодера, а от там чинията, но от нея знам, че е засичала на летището хора, които си мъкнат и чиниите от тук  Grinning

# 13
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Аз имам приятелка в Кипър, която също си занесе цялата техника, включително и чинията  Mr. Green, а там на място мъжът й нещо настройваше. Зная, че тя предплати тук за 1год., но ми каза, че е по-добре да не казваш на оператора,  че отнасяш техниката извън БГ. А защо - и тя не знаеше, така й бяха казали сънародници.
Успокоих се, значи може да се занесе  Simple Smile  Много искам и в чужбина да си гледам българска ТВ  Simple Smile
Не се ли заяжда някой на летището за такива неща?

# 14
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Сори за спама,но аз искам да питам,така и така стана въпрос за цифровата телевизия.Иде реч за Булсат кома.
Как става номера,ако сме със два или повече приемника у дома? newsm78
В таксата влиза пакета+декодера за 1 ТВ. За всички останали се плаща месечно по около 6лв. за всеки ТВ. Аз имам 3 броя, май скъпичко ще излезе ...

# 15
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
С прост двойник/тройник/четворник се решава проблема - стига да сте склонни на всичките ТВ да гледате една програма. У дома вървят 4 ТВ с един приемник, но ние рядко спорим какво ще се гледа. Втори приемник струва 5,80 лв/месец (Булсатком) и единственото условие е да не е на повече от 15м от първия. При него пак може двойник/тройник/четворник по същата схема.

п.с. това с двойник/тройник/четворник не е незаконно в никакъв случай, но все пак не е добре да се огласява на оператора. Те, естествено, предпочитат човек да си вземе втори приемник.

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
С прост двойник/тройник/четворник се решава проблема - стига да сте склонни на всичките ТВ да гледате една програма. У дома вървят 4 ТВ с един приемник, но ние рядко спорим какво ще се гледа. Втори приемник струва 5,80 лв/месец (Булсатком) и единственото условие е да не е на повече от 15м от първия. При него пак може двойник/тройник/четворник по същата схема.

п.с. това с двойник/тройник/четворник не е незаконно в никакъв случай, но все пак не е добре да се огласява на оператора. Те, естествено, предпочитат човек да си вземе втори приемник.

Цъ, това за нас не е приемлив вариант  Naughty За мен имането на повече приемници се обезсмисля, ако по всички върви един канал  Tired

# 17
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Цъ, това за нас не е приемлив вариант  Naughty За мен имането на повече приемници се обезсмисля, ако по всички върви един канал  Tired
Нещо не ми схвана мисълта. От един приемник могат да се захранят до 4 телевизора, но ще върви една и съща програма. Ако не те устройва - взимаш втори приемник за 5,80 на месец и си гледаш каквото искаш.
Приемник, не телевизор.

# 18
  • София
  • Мнения: 18 679
Много добре е я схванала даже, просто не се е изразила правилно. Аз също не мога да схвана за каво са ми 3 телевизора вкъщи, ако с един приемник и на 3-те върви едно и също newsm78 Какво - всички ще гледаме един и същи филм/мач/концерт, само че всеки в собствената си стая? Mr. Green

# 19
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Аз също не мога да схвана за каво са ми 3 телевизора вкъщи, ако с един приемник и на 3-те върви едно и също newsm78 Какво - всички ще гледаме един и същи филм/мач/концерт, само че всеки в собствената си стая? Mr. Green
Да - това при нас е идеалният вариант. Някой иска да лежи - заминава в хола на дивана. Друг иска да се приспива - заминава в спалнята пред телевизора... и т.н. Но както казах, рядко спорим за това, какво да се гледа.
Втори приемник срещу малка такса винаги е вариант Peace

# 20
  • Мнения: 131
Мерси,
извинете за булстата,хич и не съм осъзнала какво пиша,пък и малката натискаше какви ли не копчета....
Не зная как да го оправя вече,май е малко късно...,ако някой от модераторите го оправи ,ще съм им благодарна...А може и да я заключите,аз вече се информирах и поръчах булсаткома  Hug
 Hug

# 21
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Много добре е я схванала даже, просто не се е изразила правилно. Аз също не мога да схвана за каво са ми 3 телевизора вкъщи, ако с един приемник и на 3-те върви едно и също newsm78 Какво - всички ще гледаме един и същи филм/мач/концерт, само че всеки в собствената си стая? Mr. Green

Мерси  Grinning Под приемник в моя пост се разбира ТВ приемник  Grinning

# 22
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 639
Това е идеята - да вземеш толкова декодери, колкото телевизори има в къщи. Така всеки може да си гледа това, което го интересува само него, т.е., нещо различно от другия. Ако всички искат да си гледат едно и също, тогава и един е достатъчен, той си е включен в цената.
Малко офф - от както имам 3 броя ТВ, има мир в къщи  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт