Препоръчайте ми хубава еспресо кафе машина!

  • 16 956
  • 44
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 323
До към 200 лева.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Делонги. Всички от марката са добри машинки за кафе.

# 2
# 3
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
И аз съм за Делонги. Правят страхотно кафе.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 679
И аз имам Делонги - много хубаво кафе прави и се вмества в цената.

# 5
  • Мнения: 323
Мерси за отговорите и линка  bouquet

# 6
  • Мнения: 148
Делонги. Всички от марката са добри машинки за кафе.
Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 1 819
А някой случайно да има KRUPS? Моля споделете. Харесала съм тази, а струва страшно много пари  и не искам да се прецакам.

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09017510

# 8
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз съм за Simac, вече 9 години я ползваме без проблем!  Peace

# 9
  • София
  • Мнения: 289
Препоръчвам: SAECO GRAN CREMA DE LUXE. Към 220 лв. струваше преди 2 год.

# 10
  • Мнения: 6 029
ДЕЛОНГИ!

# 11
  • Мнения: 5 255
Кафето също е от значение  Wink
Ползваме този модел на Делонги, който вече е остарял - доволни сме  Peace

# 12
  • Мнения: 6 029
Кафето също е от значение  Wink
Ползваме този модел на Делонги, който вече е остарял - доволни сме  Peace



същата ползвам и аз, не знам да е остарял.. поне същата е на вид. но е с няква си функция крема диск и прави яка пяна:) 188 лв. е в техномаркет, имам я от месец и нещо - дори с най-обикновеното кафе прави чудеса!

# 13
  • Мнения: 5 255
... не знам да е остарял..
От доста години я ползваме затова така се изразих   Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 2 079
Аз пък имам   т а з и  и съм много доволна.  Peace   
Прави страхотно кафе. Peace

# 15
  • Мнения: 649
И аз ползвам същия модел на Де лонги като посочения в по-горните постове от 7-8 години, доволна съм. Наскоро чух много хубави отзиви и за Саеко

# 16
  • Мнения: 2 011
Препоръчвам: SAECO GRAN CREMA DE LUXE. Към 220 лв. струваше преди 2 год.
newsm10  мен ако питаш,това е кафе-машината.Те друго и не правят впрочем.

# 17
  • Мнения: 1 449
Аз харесвам кафето от италианските кафеварки на котлон, имам хубава такава, но за новия апартамент взех индукционни котлони и такава кафеварка не ми върши работа. Имам машина за шварц кафе, но ми е много воднисто. Сега съм пред дилема  Thinking Някой да посъветва нещо?   Hug

# 18
  • Мнения: 6 029
То_ни, отделяй смело 200 кинта за еспресо машина Wink

# 19
  • Мнения: 1 449
   

Julie
имам  и еспресо машина, но обичам кафе в голяма чаша, без каймак  Flutter А пък шварца ми е блудкав... Затова италианската кафеварка е точното попадение.

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09021558

Някой има ли отзиви за тази? Какъв е принципът на работа? Пак ли е тип шварц?

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=01000403 за това мъничко Делонги някой да каже нещо? Thinking
Почитател съм на кубинската кафеварка, но някой път си трябва едно-две кафета в повече... кафе-машина ще ми дойде добре. Саеко правят жИстоки машини, но не са ми по джоба.

п.с. сега видях, че има Саеко и по 199 лв, което е съвсем поносимо. Но все пак - който знае, да обясни в детайли за Ватовете и Баровете на кафе-машините, моля.

Последна редакция: вт, 24 апр 2007, 12:49 от Мис Бу

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 383
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=01000403 за това мъничко Делонги някой да каже нещо? Thinking
Почитател съм на кубинската кафеварка, но някой път си трябва едно-две кафета в повече... кафе-машина ще ми дойде добре. Саеко правят жИстоки машини, но не са ми по джоба.

п.с. сега видях, че има Саеко и по 199 лв, което е съвсем поносимо. Но все пак - който знае, да обясни в детайли за Ватовете и Баровете на кафе-машините, моля.

От запознати знам, че за добро кафе, едно 15 бара е добре да е машинката. Колкото по-високо е налягането, толкова повече екстракт се отделя на единица кафе. /Лелеее, и формула сигурно има!/
Обаче, за по-високите барове трябват по-високи ватове, май....

# 22
  • София
  • Мнения: 2 019
Препоръчвам: SAECO GRAN CREMA DE LUXE. Към 220 лв. струваше преди 2 год.
newsm10  мен ако питаш,това е кафе-машината.Те друго и не правят впрочем.

Точно за това са най-добрите, защото са се специализирали в производството на кафе-машини. Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 2 967
Делонги. Всички от марката са добри машинки за кафе.


Да!

# 24
  • Мнения: 6 958
Моята е такава, адски съм доволна  Peace



http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09007654

# 25
  • Мнения: 7 430
ДЕЛОНГИ Peace

Преди години имахме тази
а сега сме с тази

Не бих заменила тази марка - хем правят хубаво кафе, хем не са скъпи newsm10

# 26
  • Мнения: 3 164
А някой случайно да има KRUPS? Моля споделете. Харесала съм тази, а струва страшно много пари  и не искам да се прецакам.

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09017510

Ние , да.скъпи са , но си струват парите.нашата е донесена от Франция, за тези които се продават тук-незнам Peace
Делонги никога не бих си купила Stop

# 27
  • Мнения: 1 449
Да си отговоря на въпросите сама  Mr. Green , ако на някой му потрябва инфо ...

Кафеварката на Сименс си е за шварц кафе
Bialetti имат кафеварки ,подходящи за индукционните котлони, което изключително ме радва. Сега въпросът е да намеря от тях в търговската мрежа. Не е много лесно, защото съм правила проучване миналата година, когато поръчах мойта. Нямаше голям избор на модели  особено от тези за 10 чаши(излизат 3 големи) и от инокс.

# 28
  • Мнения: 836
Аз не мога да ти препоръчам, а бих те посъветвала да НЕ си купуваш тази:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09013444

Така ужасно бръмчи помпата, че не знам как още ни търпят съседите!
Сега мисля да я засиля в кофата и да се ориентирам за нова, чрез твоята темичка.

# 29
  • Мнения: 580
А някой случайно да има KRUPS? Моля споделете. Харесала съм тази, а струва страшно много пари  и не искам да се прецакам.

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09017510

Ние , да.скъпи са , но си струват парите.нашата е донесена от Франция, за тези които се продават тук-незнам Peace
Делонги никога не бих си купила Stop

За Крупса казват, че е Мерцедеса в кафемашините.То си е й така де.Отиди например в Техномаркет и ще видиш че на Крупс машините са на отделни едажерки, осветени, нагласени...Родителите ми имат такава кафемашина и прави доста добро кафе вече 10тина години.
Иначе и мойта е Делонги/като са снимките по-горе/ и също съм страшно доволна.Особено с допълнителния диск за каймак...

# 30
# 31
  • София
  • Мнения: 2 019
А някой случайно да има KRUPS? Моля споделете. Харесала съм тази, а струва страшно много пари  и не искам да се прецакам.

http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09017510

Ние , да.скъпи са , но си струват парите.нашата е донесена от Франция, за тези които се продават тук-незнам Peace
Делонги никога не бих си купила Stop

За Крупса казват, че е Мерцедеса в кафемашините.То си е й така де.Отиди например в Техномаркет и ще видиш че на Крупс машините са на отделни едажерки, осветени, нагласени...Родителите ми имат такава кафемашина и прави доста добро кафе вече 10тина години.
Иначе и мойта е Делонги/като са снимките по-горе/ и също съм страшно доволна.Особено с допълнителния диск за каймак...


Крупс е мерцедеса в кафе-машините колкото и цептер са мерцедеса в козметиката.

# 32
  • София
  • Мнения: 3 271
Saeco

# 33
  • София
  • Мнения: 1 819
shoshi, можеш ли да обясниш по-подробно. Имала ли си проблем с КРУПС? Важно ми е защото съм на път да дам много пари за една кафемашина и ако не си заслужава бих искала да знам.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 019
Имах машина на Крупс за шварц кафе. Проблеми не съм имала, но ако искаш хубаво еспресо марката е Саеко.

# 35
  • Мнения: 326
Саеко Де Лукс май беше - италиянски са , нашата е 155 лв. , ползваме я от скоро 3-4 месеца, прави страхотно кафе с голям каймак Simple Smile)

# 36
  • Мнения: 3 640
Нашата е Rowenta Adagio - http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=01001159
Много сме доволни. Прави страхотно кафе.  Peace Единственият недостатък, който мога да посоча в нея, е по-малкия контейнер за вода - 1 л.

# 37
ДЕЛОНГИ Peace

Преди години имахме тази
а сега сме с тази

Не бих заменила тази марка - хем правят хубаво кафе, хем не са скъпи newsm10


Сякаш аз съм го писала. А Саеко не знам какво кафе правят, но като ги разглеждах преди няколко дни ми се сториха много дървена изработка. newsm78

# 38
  • София
  • Мнения: 1 423
Гласувам с две ръце за ДЕЛОНГИ  Peace Ровента също не са зле.

# 39
  • София
  • Мнения: 3 789
Нашата е Ронсон, прави страхотно еспресо с плътен и вкусен каймак, но то зависи и от кафето, де!
Аз пия само Лаваца! Peace

# 40
  • Мнения: 5 228
Старата ни каже машина беше Саеко. По-гадно кафе трудно мога да си представя.
Сега съм с Ровента Адажио, много добро кафе прави. Тази на ДеЛонги, която е постната няколко пъти вече, прави хубаво кафе, но при нея не ми харесва това, че трябва ръчно да си пускаш кафето, не го пуска сама и не изключва сама, когато е готово, което за заплес като мен е неудобство.

# 41
  • Мнения: 1 426
Моята е на Солак и преди 2 години я купих за 49 лева. Мене ми харесва, но ти явно търсиш нещо по-луксозно.

# 42
  • София
  • Мнения: 12 554
Кафето също е от значение  Wink
Ползваме този модел на Делонги, който вече е остарял - доволни сме  Peace



Супер доволни сме от същата тази машина!

# 43
  • Мнения: 323
Mомичета,взехме една на Бриел,за 165 лева,защото нямаше Ровента и Делонги за по-малко от 200 лева,а не можем да си позволим повече Rolling Eyes
Обаче,ние ли улучихме на дефектна машина,незнам вече,но още не второто-третото кафе като взе да шурти едно кафе от ръкохватката(незнам дали така му се казва)и хайде на ремонт.Според майсторите някакво уплътнение било скъсано-направо ми се отщя и така ми стана едно криво #Cussing out.А как бръмчи,просто не е истина,4ак 4ашките подскачат!!! : Sick
Незнам нормално ли е такова бръмчене?! newsm78Пишман станахме с тази машина,да си бяхме карали със старото еспресо,и да съберем още малко пари,но знае ли човек #Cussing out

# 44
  • Мнения: 104
 От както си купихме споменатата вече машина Делонги с крема диск избягвам да пия кафе навън. Предпочитам да стана по-рано и да се наслаждавам на истинското и кафе, от колкото да пия разни бъркочи навън.И кафето е от значение разбира се.
 Приятели имат същата но без крема диска и си търсят такъв диск.Ако някой знае къде може да се намери-нека сподели

Общи условия

Активация на акаунт