Аксесоари за баня.

  • 5 525
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 794
Здравейте,

моля препоръчайте от къде да си закупим аксесоари за баня.

Държа повечето да не са плътни, а решетъчни (поставки напр.)

И се интересувам от поставка за списания..  Mr. Green Да има милото къде да си ги събира  Wink

Видях че Рока предлагат...

  bouquet

Последна редакция: ср, 18 апр 2007, 15:21 от Samantha Jones

# 1
  • Мнения: 474
Здравей,
Зависи какви пари си готова да платиш- има избор. Ние купихме повечето неща от Рока, защото от там ни е банята и ползваме отстъпка. Иначе има избор в Бриколаж и Практикер - доста качествени неща са изложени на различни марки. Мисля, че от Бриколаж взех чашката за четки за зъби и контейнерче за сапун. Най-трудно ми беше да намеря решетъчна сапунерка, защото тези които са като с чинийка правят сапуна на каша.  Sick
Успех!

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз пък искам с чинийка, защото от решетъчната ми капе по мивката или пода и е гадно Sick Най-хубаво е решетка и под нея - чинийка.
Много са скъпи аксесоарите за баня Confused Ужасно просто. Евтините са много зле като качество, направо крехки изглеждат. Ако искаш нещо красиво и качествено, си подготви по 40-50 лв. за сапунерка, 80 лв. за закачалка за хавлии и т.н. ooooh! Избор има огромен,  във всички магазини за бани съм виждала, така че просто ходи и гледай.

# 3
  • Мнения: 262
На Стамболийски, близо до пазара Димитър Петков има магазин с такива неща. Има доста голямо разнообразие.

# 4
  • Мнения: 1 284
На Стамболийски, близо до пазара Димитър Петков има магазин с такива неща. Има доста голямо разнообразие.
да има страхотни неща, от там взехме огледало Peace за баня

# 5
  • Мнения: 794
Благодаря!

 Simple Smile

Поне до пазара Д. Петков най-лесно ще отскочим - на една крачка ни е.

И аз се стресирах от цените Belinda  #Crazy

Незнам как се формират, защото материала определено се струва толко. Явно "дизайна" натежава  Mr. Green

# 6
  • Мнения: 474
И аз се стресирах от цените Belinda  #Crazy

Незнам как се формират, защото материала определено се струва толко. Явно "дизайна" натежава  Mr. Green

Не е материала, ами май с огромна надценка се продават в България. Сигурно защото търсенето в момента е направо грандиозно. Мъж ми донесе от Германия поставката за тоал. хартия- като кутийка, с пружинки се повдига капачето, хром... и струва около 10 евро от Икеа. А тук цената на поставка от едно лостче с метален капак беше доста по-висока. Ама какво да се прави- каквото се продава, таво ще купуваме.

 
Най-хубаво е решетка и под нея - чинийка.


Съгласна съм, но не намерих такава никъде и минах само на решетка... Laughing

# 7
  • Мнения: 1 152
Аз си взех серия на Гиза и наистина са доста скъпи. Имат доста от сериите в Сико-С на Дондуков.

# 8
  • Мнения: 794
А една серия какво ключва точно ? Всички метални джаджи без огледалото нали?

# 9
  • София
  • Мнения: 18 679
Ами различно е, но като цяло - да, в една серия има всичко, което би ти потрябвало. Е, сега примерно някои нямат такава цвъчка за течен сапун, други имат това, пък нямат двоен държач за хавлии, а само единичен, и т.н.

# 10
  • Мнения: 46 490
Нашите ги взехме от "Бриколаж". Не знам марката, но сапунерката, чашките за четки за зъби, четката за тоалетна и поставката за тоалетна хартия се движеха м/у 10 и 13 лв., пръчката за кърпа и тя беше толкова, единична закачалка 3-4 лв., тези помня.

От "Euroand" взехме ъглово стъкло по 5 лв., правоъгълните бяха по 3 лв.  Shocked не е само стъкло, отпред има ограничител, който е от същия материал като другите аксесоари.

За 3 години ползване, не са мръднали  Peace

# 11
  • София
  • Мнения: 38
Ние също купихме почти всички аксесоари за баня, както и за кухнята от въпросния магазин на Стамболийски. Казва се Емир - ето и сайта им http://www.emirsite.com . Успех в избора и да се похвалиш после   bouquet

# 12
  • Мнения: 794
Благодаря!

  bouquet

# 13
  • Мнения: 2 386
А случайно да сте чували за стол/легло в банята....Онзи ден ме попитаха подобно нещо и аз  Shocked

Снимки,линкове...?

# 14

Общи условия

Активация на акаунт