Лесен и удобен начин да подредите дома си!!! (личен опит)

  • 5 100
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 249
Нямам идея дали е коментирано тук... Но на мен тази система много ми помогна. Момичетата от www.gotvetesmen.com имат огромна заслуга за което Simple Smile.
Има преведени стъпките тук - http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php?PHPSESSID=348c8f99a7f … 68&board=16.0
За тези, които се оправят с английския - ето и сайта - http://groups.yahoo.com/group/FlyLadyMentors/
Надявам се това да помогне на някои от вас. Ако има желаещи нека си организираме и тук клуб на FlyLady

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Това сериозно ли е? Thinking

# 2
  • Мнения: 4 511
Доколкото прочетох, не ми се стори много лесно, нито удобно - напротив, доста трудоемко ми се видя, а за част от процедурите пък хич нямам време... Thinking

# 3
  • Мнения: 4 916
Идеята не  е лоша, но аз вечер нямам сили да си легна в леглото, какво остава да подреждам списанията. Може би е добро за жена, която си е вкъщи по цял ден  Peace

# 4
# 5
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Имаше тема за ФлайЛейди някъде назад... имаше доста ентусиасти, както и добри идеи. Търсачка Peace

# 6
  • France
  • Мнения: 726
Надявам се да не съм крайна в преценката си, но тази "система" не е за българката, а за дебелата и мазна американка, която поради излишък на сексуална енергия се чуди какво да прави за да не яде.

# 7
  • Мнения: 249
Имаше тема за ФлайЛейди някъде назад... имаше доста ентусиасти, както и добри идеи. Търсачка Peace
Е извиних се предварително ... Не съм търсила ако трябва да бъда откровена.
Надявам се да не съм крайна в преценката си, но тази "система" не е за българката, а за дебелата и мазна американка, която поради излишък на сексуална енергия се чуди какво да прави за да не яде.
Нито съм дебела, нито мазна, съвсем не американка... сексуалната енергия я употребявам по предназначение, но все пак хитринките в тази система ми спестяват много време и ми помагат в ежедневието. Ако не си пробвала не бързай с крайните изказвания. Не може да критикуваш нещо без да си пробвала дали работи. А американките (понеже съм тук) хич не си търсят нещо да правят вместо да ядат!!! Те просто го правят! Crazy А пък и 90% от тях си имат жена, която им чисти. Така, че едва ли ще се тормозят с мисли какво да правят за да не ядат Sick.

# 8
  • Мнения: 46 492
Не само, че не ми се вижда лесно, ами и би погълнало цялото ми внимание  Crazy

Имам си мой начин, едва ли ще успея да го систематизирам така, защото повечето неща правя машинално. Пък и не виждам смисъл, всяка жена върши нещата по свой ред, който й е удобен, написаното ми звучи като мания ...

# 9
  • Мнения: 360
Честно казано основни принципи в тази система ми бяха особено полезни, разбира се не всичко де. Crazy

# 10
  • Мнения: 3 810
мдааа, хареса ми и установих че някой неща правя. Но това за чистата мивка не е сред тях. Mr. GreenАко се пробвам- мъжа ми ще е най- доволен.
Най- полезна ми се стори седмичната програма, но там липсват основни елементи от ежедневието ми и може би е добре да си ги допълня- разходки с децата, форумстване, сваляне и четене на Ел. книги...а и когато децата се разболеят...системата не отива ли на кино?
Но определено ще пробвам постъпковото разчистване на дома. Иначе го правя по малко по- различен начин.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 952
Разби ме описанието за мивката, просто занемях, та чак не разбрах защо чиниите да се слагат под мивката   Joy Joy

# 12
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Надявам се да не съм крайна в преценката си, но тази "система" не е за българката, а за дебелата и мазна американка, която поради излишък на сексуална енергия се чуди какво да прави за да не яде.

Ма много искам да те видя как изглеждаш ти Sick Значи ли според тебе, че жената трябва да е дебела , за да не е ангажирана с нещо друго?
Баси комплексарката дето си ooooh!

# 13
  • France
  • Мнения: 726
Не разбирам, защо американците трябва да ни учат как да поддържаме дома си?
Горките, много са ограничени. Учат ги на елементарни неща.
Направих си труда пак да прочета "учението", но ми се видя смешно.
Уважавам мнението на авторката и желанието й да сподели, но за съжаление при мен не може да "сработи".Но ще следя темата.

Сиатъл, без нападки, излагаш се. Между другото, изглеждам като манекенка

# 14
  • Мнения: 48
3. измий си зъбите
До тук прочетох,звучи глупаво,та чак обидно!

Общи условия

Активация на акаунт