Как да махна дъвка от дреха?

  • 7 275
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 170
Здарвейте мамчета.Голям кахър имам.Снощи мойта щерка е седнала на дъвка някак си/за което съм виновна аз /Вместо да ги хвърля ги слагам на всевъзможни места.После я взех в скута си и стответно тя се размаза и върху мен.В резултат и неъните и моите дънки са омазани и аз не знам как да я махна.Слижих дрехите във фризера/така ме посъветва приятелка но не се маха/Някой може ли да ми даде съвет Mr. Green

# 1
  • Мнения: 187
Пробвай с гореща ютия, но между дрехата и уреда сложи памучен плат. Мини няколко пъти докато остане чист. Аз съм пробвала и двата начина - със замразяване и с гладене. За първия дъвката трябва да е в по-дебел слой за да се разчупи по-лесно.

# 2
  • Мнения: 1 364
С гореща ютия, посредата парцал.

# 3
  • Мнения: 170
СУПЕР ИЗЧИСТИ СЕ.  МНООООООООООГО БЛАГОДАРЯ Joy Joy Joy  bouquet

# 4
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Малко късно включване от мен... не знам как си го изчистила, но аз веднъж изгладих на мъжа ми една риза, в джоба на която той си беше сложил дъвката (нямам представа защо  Crazy), стана мазало!  Close Само с кубче лед се маха!

# 5
  • София
  • Мнения: 471
Малко късно включване от мен... не знам как си го изчистила, но аз веднъж изгладих на мъжа ми една риза, в джоба на която той си беше сложил дъвката (нямам представа защо  Crazy), стана мазало!  Close Само с кубче лед се маха!
Peace

# 6
  • Мнения: 6 958
Малко късно включване от мен... не знам как си го изчистила, но аз веднъж изгладих на мъжа ми една риза, в джоба на която той си беше сложил дъвката (нямам представа защо  Crazy), стана мазало!  Close Само с кубче лед се маха!

Това за леда не го знаех  newsm78

СУПЕР ИЗЧИСТИ СЕ.  МНООООООООООГО БЛАГОДАРЯ Joy Joy Joy  bouquet

 Peace

# 7
  • Мнения: 2 591
полезна информация! мерси   bouquet ще гледам да запомня и да използвам, когато ми потрябва  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт