Щори, Външна врата,лак за паркет

  • 5 638
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 960
Момичета помагайте, почваме ремонт след 1-2 седмици.Майстори си имаме ,дограмата ясна плочки-млочки и друго набелязано.Препоръчайте ми фирма за вертикални щори и фирма за външна врата.И ми писна да давам пари за некачествен лак за паркет  кажете изпитана марка Praynig

Последна редакция: нд, 08 апр 2007, 21:28 от DVV

# 1
  • Мнения: 448
И ми писна да давам пари за некачествен лак за паркет  кажете изпитана марка Praynig
Ние сме много доволни от чешкия "Сократис",на водна основа.

# 2
  • France
  • Мнения: 726
Външна врата-Солид 55(ако е блиндирана-450-1600лв),ако не е блиндирина цената е около1000лв масив  и е прекрасна(СОТ не ги обичат).
Лак за паркет- полиуретанов двукомпонентен, сложете катализатор повече от препоръчаното от производителя. Ние сме доволни от Демет паркет на Черковна близо до Оборище.Тествано и съм доволна,мия го вече 5г дори с Слаб разтвор Доместос.
Мъжът ми е в дърводелския бранш, знае какво прави.
Ако паркета е от меко дърво( череша, орех) лакът няма значение,защото самото дърво се деформира и съответно лака.
Горещо ви препоръчвам паркет от акация, много твърд и вечен, сравнително евтин.Намира се на Хр. Ботев до Пиротска, магазинът е на турска фирма,която ви препоръчваме.
Ако искаш друга информация пиши на ЛС

# 3
  • Мнения: 230
И ми писна да давам пари за некачествен лак за паркет  кажете изпитана марка Praynig
Ние сме много доволни от чешкия "Сократис",на водна основа.

 Peace Peace Peace Peace
и ние сме с него  у нас и съм адски доволен. много бързо се нанася и НЕ мирише и също така е доста здрав.

# 4
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Вертикални щори? Моите са хоризонтални, PVC. Поръчка на една фирма до кино Тракия. Вече в 5 апартамента пращаме от там и няма недоволни. Доколкото знам правят и вертикални, но не мога да ти помогна с отзиви за качество. По отношение на цени са трепач. Ако те интересува драсни да ти обясня къде се намират.

# 5
  • Мнения: 56
Вертикални щори.На бул.Сливница 149.тел.636 890.Ние от там взехме и съм доволна.Монтажа е скъп помислете върху варианта да си ги поставите сами много е лесно.Ние си ги сложихме сами.Дилянка продавачката ми е позната ако искашкажи кога ще ходите и ще и звънна един телефон.

# 6
  • Мнения: 2 591
за щори виж www.sunstyle.hit.bg, аз съм много доволна от тях, но май не действат на територията на Варна  Sad  Peace

# 7
  • Мнения: 3 960
Благодаря на включелите се дотук ,чакам още идеики

# 8
  • София
  • Мнения: 2 157
Врата - Солид
Лак - незнам , ние сме с ламинат
Щори - в момента и аз търся  ooooh!
Чух за някакви Венециански, че били хубави ама незнам. Някой ако знае нещо да каже  Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Венециански се наричат хоризонталните алуминиеви или дървени щори.
Лак - скоро слагахме паркет и ни препоръчаха Bona X Traffic мат, на водна основа е, и не мирише изобщо. Колко е траен още не мога да кажа, но паркета изглежда страхотно.

# 10
  • софия
  • Мнения: 25 203
За паркета и вратата не мога да кажа, но щори - Gershman . Много са точни и коректни, имат най-новите модели щори. Една от малкото фирми, които правят японска стена и римски.

Последна редакция: пн, 16 апр 2007, 07:01 от zvanche

# 11
  • София
  • Мнения: 10 825
Врата - от Солид 55.
По останалите въпроси не мога да дам мнение за жалост

# 12
  • София
  • Мнения: 2 181
За врата-Транспрогрес препоръчвам.Направиха ни я и монтираха за най-кратко време,цените бяха много приемливи и можеш да си направиш своя комбинация-ключалка,брава,покритие,орнаменти,шпионка и т.н.

# 13
  • Мнения: 3 960
Сега и ако ми кажете адресите във Варна на Транспрогрес и Солид 55 Heart Eyes

Преди 3г смятахме да си поръчваме от Транспрогрес ,ама докато се наканим и те си изместиха магазина ooooh!
За щори се спряхме пак на хоризонтални Tired след толкова чудене newsm78 Ама няма как  един булевард ме дели с отсрещния блок а там постоянно са накачени по терасите и клюкарят.И ми трябва тънко перде за през деня а другите щори не се връзват с перде Wink Затова ще се спра на фирмата която каза svetli .
Ако открия и Транспрогрес-а ,ще ми остане само лака /на който съм най претенциозна Rolling Eyes/ Преди 2г си купихме /забравих марката/ но платихме за 15кв.м 52лв само за лака и там където често стъпваме се изтри ooooh!
mentolka   прочетох характеристиките на лака и звучи много добре Thinking

# 14
  • Мнения: 3 960
Разрових се в нета и открих координатите :

Дистрибутор на Солид 55.
Варна
адрес: кв.„Чайка“, бл. 189 /до M-SAT/
тел./факс: 052/ 300 695


ТранспрогресАдрес: ул. Владислав Варненчик 134
Телефони: 052609911
Факс: 052609911

Адрес: бул. Сливница 76 - 78
Телефони: 052621063
 

Общи условия

Активация на акаунт