Закачате ли си разни неща над мивката?

  • 5 743
  • 55
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 751
Хич не знам как да си формулирам въпроса, пък и търся картинки, с които нагледно да опиша какво имам предвид, но не намирам.
Така че дано ме разберете  Mr. Green
Имате ли над мивката разни метални кукички, поставки за чаши, кухненско руло и подобни, които се монтират на стената над мивката?  newsm78
Ние си купихме един такъв комплект от Метро сега, има две универсални поставки и нещо като салфетник и се чудя какво мога да държа там  Shocked
Тъп въпрос сигурно, но събирам идеи Grinning

# 1
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Незнам...не е ли вид отцедник ...лъжици и вилици ... от тези всякакви бъркалки и шпаклички.... кухненска хартия ... ябълки ....хамстера...такива работи  Grinning

# 2
  • Мнения: 2 751
Незнам...не е ли вид отцедник ...лъжици и вилици ... от тези всякакви бъркалки и шпаклички.... кухненска хартия ... ябълки ....хамстера...такива работи  Grinning
Абе, не е отцедник.
За куките - ясно - то си има комплекти, деот висят (черпаци и подобни)  Grinning
аз се чудех чаши ли, кутии с подправки ли се слагат на поставките...Затова събирам идеи.

А хамстер нямам, но ако трябва ще си набавя  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 46 437
И ние сме с такъв комплеткт от Метро Simple Smile на едната поставка държа препарата за миене на чинии, гъбите и телчето, а на другото чаши за вино.
Ето  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 4 546
поставката да не е за веро?
иначе може  да си държиш най-различни дребушлъци  newsm78

# 5
  • Мнения: 258
Не , защото няма място.

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
И ние сме с такъв комплеткт от Метро Simple Smile на едната поставка държа препарата за миене на чинии, гъбите и телчето, а на другото чаши за вино.
Ето  Simple Smile

Ох, ще припадна ... каква подредена кухня  Heart Eyes

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Ние нямаме такива закачащи се комплекти. Нещо не ми харесва да ми се виждат черпаците изложени и накичени по стените  Stop

# 8
  • Русе
  • Мнения: 2 354
да, на кухненския шкаф, който е над мивката, има монтирани кукички, на които си закачаме чашките за кафе

# 9
  • Мнения: 505
Закачам сгъваем отцедник за чинии, отделен отцедник за прибори, руло домакинска хартия, в ъгъла на кукичка кърпа за ръце. Черпаци и чаши не закачам и на мен не ми допада. В момента във Варна в ТСМ-ите има комплекти от 16 части на цена 54 лв., излизат доста изгодно при положение, че има и кутийки  за подправки, който се закачат.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 271
Не, и не искам да имам - събира много прах, а и като се готви и мазни пари се налепват, и после трудно се чисти.

# 11
  • Мнения: 2 751
Не, и не искам да имам - събира много прах, а и като се готви и мазни пари се налепват, и после трудно се чисти.
На мен няма как да ми се лепят мазни пари, печката е доста далеч  от мивката, такова ми е разположението  Grinning

# 12
  • Мнения: 2 751
И ние сме с такъв комплеткт от Метро Simple Smile на едната поставка държа препарата за миене на чинии, гъбите и телчето, а на другото чаши за вино.
Ето  Simple Smile
Много благодаря за снимката   bouquet
Нещо ме няма много по идеите и ми трябва снимков материал за обогатяване на въображението  Mr. Green

# 13
  • София
  • Мнения: 3 271
Не, и не искам да имам - събира много прах, а и като се готви и мазни пари се налепват, и после трудно се чисти.
На мен няма как да ми се лепят мазни пари, печката е доста далеч  от мивката, такова ми е разположението  Grinning

До преди 1 година бяхме на квартира (сега вече сме в собствено жилище), и там въпреки че също ни беше далече печката от мивката, пак се лепяха мазнотии. В нашето си жилище мивката ми е в единия край , а котлоните и фурната в другия и не посмях да си сложа такова нещо - от опит си го знам.
Дано при теб не  е се получи така Hug

# 14
  • Мнения: 46 437
Jujka, може би при вас е така, заради котлоните. Ние сме с газов на терасата, а вътре са само фурната и микровълновата, няма мазно  Simple Smile тръбата веднъж в седмицата я минавам за прах Peace

Ох, ще припадна ... каква подредена кухня  Heart Eyes

Така е само сутрин, някой път ще я снимам и вечер  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт