Гардеробни помещения ИЛИ гардероби?

  • 19 047
  • 66
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 315
Трябва да реша в новия ни дом дали да имаме гардеробни помещениея в детската и родителската спалня или да не ги правим, и да се купуват гардероби.
Намирам плюсове и минуси и на двете,но никога не съм живяла с гардеробно и не мога да преценя реално.
Вие как мислите?

# 1
  • France
  • Мнения: 726
Гардеробно помещение е страшно удобно,сестра ми има и го нарича "бункер".

# 2
  • Мнения: 1 959
И ние сега си правим гардеробни помещения в двете спални.Досега винаги сме били с гардероби и не ми харесваше.Май по евтино ще ти излезе с гардеробни помещения отколкото ако трябва да копуваш гардероб Peace

# 3
  • Мнения: 843
Трябва да реша в новия ни дом дали да имаме гардеробни помещениея в детската и родителската спалня или да не ги правим, и да се купуват гардероби.
Намирам плюсове и минуси и на двете,но никога не съм живяла с гардеробно и не мога да преценя реално.
Вие как мислите?
        О,, стига да имаш достатъчно място гардеробното помещение си е удобство - и осветено  най- вече. Аз съм имала само заградена цяла стена/ вграден гардероб с плъзгащи се врати/, но тясна... страшно се печели от пространството до тавана.  Побира се всичко, което е извън сезона... одеала, ски, завивки и какво ли не.
      Единственото, което е минус, че не можеш да го местиш като гардероба, но пък човек много рядко си мести гардеробите, освен ако не е леко луд , като мен. ooooh!
      

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
И аз мислех за такова помещение.Имам една излишна малка стая искам да я направя гардеробна.Някой знае ли от къде мога да видя идеи за направата на такава?

# 5
  • Мнения: 8 505
Гардеробните ми се струват в пъти по удобни.Мечтая за такова нещо.

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Гардеробните ми се струват в пъти по удобни.Мечтая за такова нещо.

И на мен това ми е мечтата...

# 7
  • Мнения: 5 228
Гардеробните ми се струват в пъти по удобни.Мечтая за такова нещо.

И на мен това ми е мечтата...

И на мен. Обаче като ще мечтаем, аз искам и отделно помещение за обувки.  Crossing Arms

# 8
  • София
  • Мнения: 18 679
Аз пък разполагам с дрешник в спалнята, че и килер в антрето,  и още не мога да измисля как да ги обзаведа най-функионално Rolling Eyes В началото мислех - просто стилажи и една пръчка от край до край за закачалките. Да, ама мъж ми като видя стилажите в Бриколаж и като се запъна....не, та не, аз дрехите на тия тенекии няма да си слагам Naughty
И сега накъде newsm78 Трябва да измислим нещо, което да удовлетворява естетическото чувство на господина Crazy и да не струва колкото нов гардероб Joy

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Не се ли прашат много дрехите в гардеробно помещение? Иначе идеята е добра, обаче ако вътре пространството е разделено на отделни шкафове с вратички.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 865
Ние проверихме какви размери дървени плоскости се продават и сами си направихме проекта на стаята-гардероб, така че да ни е максимално лесно и удобно да го направим. За един следобед беше готово.
Не се прашат дрехите, защото там не се развива кой знае каква активна дейност.

# 11
# 12
  • Мнения: 2 529
Не се ли прашат много дрехите в гардеробно помещение? Иначе идеята е добра, обаче ако вътре пространството е разделено на отделни шкафове с вратички.

Ооо, не, в гардеробите дрехите ми се прашат понякога, но не и тези в гардеробното. Ние в момента имаме само едно гардеробно помещение към нашата спалня (прилича на килер със скосен таван), но в новата ни къща сме си направили към всяка спалня и са колкото малки стаички. Това, което имаме сега е с дълги дървени рафтове по задната стена, а на двете странични стени имаме два лоста със закачалки, подът е застлан с балатум и се поддържа много лесно винаги чисто. Така обзаведено въобще не излезе скъпо, иначе има и фирми за обзавеждане на гардеробни помещения, за Негова Стил на ул. Пиротска се сещам  newsm78  

# 13
  • Мнения: 7 723
Ако имах възможност да си направя такова помещение, хич нямаше да се чудя  Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 1 315
Благодаря ви!
А какви размери са вашите гардеробни ? Или какво смятате ,че трябва да има вътре? Някакво разположение...

Общи условия

Активация на акаунт