Тостер-грил

  • 4 635
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 513
 Thinking Стария ни тостер-грил изгоря и сега трябва да купим нов, но този път искаме да е не само за сандвичи, но и за пчене на месо. Моля дайте идея какъв да изберем?

# 1
  • Мнения: 2 591
свекърва ми си купи преди няколко месеца подобен, като старите парти грилове (предполагам, че за това говориш), но отгоре има приставка за месо и става нещо като ел. скара! така получаваш два уреда в едно!  Peace
само малко трудничко се чисти след месото  Stop

# 2
  • Мнения: 513
свекърва ми си купи преди няколко месеца подобен, като старите парти грилове (предполагам, че за това говориш), но отгоре има приставка за месо и става нещо като ел. скара! така получаваш два уреда в едно!  Peace
само малко трудничко се чисти след месото  Stop

Не си ме разбрала, имам предвид тостер за тостове, но да може да се пече и месо на него/тези дето се затварят/ и затова се наричат тостер-грил.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 326
Ние имахме Филипс 3 в 1. Много бяхме доволни, печахме си месо, садвичи, гофрети.........но за 2години ползване и се развали. Сега седи като паметник, защото първо не знаем къде да го занесем за ремонт и второ нямаме време за това....

# 4
  • Мнения: 4 511
Нашият е "Елеком Комби Грил" - българска фирма, но ги правят май в Китай. За сандвичи е супер. Обаче за месо и риба е слабичък - като се нагреят плочите и изключи нагряването, храната само се дотопля. Абе не знам как да го обясня, но е слабо за месо и риба. Иначе често го ползваме, дори за кебапчета и др. неща за скара, ама голямо печене пада...

# 5
  • Мнения: 1 041
Имаме подобен на този http://technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09018142
Обаче рядко го ползваме за печене на месо. Предпочитам за месо да ползвам обикновена електрическа скара или такава на дървени въглища. После ми е по-лесно чистенето!

Общи условия

Активация на акаунт