ПОМОЩ!ЗАПУШИХ WC-ТО!!!!

  • 4 405
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 323
Здравйте!Онзи ден като чистих тоалетната хвърлих в нея малко домакинска хартия,и от тогава тоалетната е запушена-какво ли не правихме -наливахме Мистър Мускул гел водопроводчик,натриева основа(сода каустик),пъхахме маркуч,натискахме,ръчкахме,не и не.Просто не иска да дърпа и това е! #Cussing outМоля ви,ако някой може да помогне,да дава идеи,защото вече 2 дни се тормозим с това,а ефект няма.Мъжът ми е бесен,знам ,че и аз съм виновна #2gunfire и за убиване,ама като не мисля навреме Embarassed!Помагайте,много ви моля!!!!

# 1
  • Мнения: 207
Аз бих те посъветвала-извикайте фирма ,тоалетната не е шега работа.Преди време ние запушихме канализацията,незнайно с какво,сипвахме какво ли не и резултат 0.Повикахме фирма ,преди три години струваше към 80лв,сега незнам.Това е което мога да посъветвам,отваряш вестника и се обаждаш-успех

# 2
  • София
  • Мнения: 903
Аз съм използвала за мивката едно приспособление  - гума с дървена дръжка, което издърпва мръсотията и отпушва тоалетната. При мен имаше ефект, при вас - незнам. Това нещо се продава по пазарите - струва около 2-3 лв.

# 3
  • Мнения: 8 999
Непременно извикайте фирма, но попитайте предварително дали имат оптика. Бъркат с една дълга тел с оченце накрая и виждат ясно къде и какъв е проблема. Оправят го за минути. След ремонта при баща ми се оказа, че в тоалетната е паднало голямо парче мазилка - видяха го, разбиха го с някаква специална тяхна си машина и проблемът се оправи. Не рискувай да бъркаш в канала сама. Във всеки вестник с обяви /например София днес/ можеш да намериш стотици фирми - избери си онази, която има оптика и най-бързо може да дойде!

# 4
  • София
  • Мнения: 2 679
Само от домакинска хартия не мисля, че си успяла да я запушиш, тя все пак лесно се разтваря, така че не се самообвинявай.
Дано разрешите евтино проблема.

# 5
  • Мнения: 4 490
И аз се чудя как така от домакинска хартия?! newsm78 Нали всекидневно хвърляте тоалетна хартия вътре...
Я пробвай наистина с отпушалката за тоалетни, гадна работа е, ама става. Ако и с нея не стане - викай фирма. Тази отпушалка е това гументо нещо, дето ти е писала Таня28 малко по-нагоре.

# 6
  • Мнения: 3 211
извикайте фирма

# 7
  • Мнения: 2 591
аз преди време също я бях запушила с .... дезодоранта за тоалетни чинии - просто е паднал докато съм я миела и не съм забелязала   Crazy Rolling Eyes #Crazy бях се изприщила, защото никак не е шега работа, но мъжът ми някаква тръба развърта и го извади! от тогава не купувам от тази марка!  #2gunfire

# 8
  • София
  • Мнения: 642
аз преди време също я бях запушила с .... дезодоранта за тоалетни чинии - просто е паднал докато съм я миела и не съм забелязала   Crazy Rolling Eyes #Crazy бях се изприщила, защото никак не е шега работа, но мъжът ми някаква тръба развърта и го извади! от тогава не купувам от тази марка!  #2gunfire

Ох, днес и у нас се случи същото, сега ме е страх дали няма да се запуши. Sick
Засега всичко е наред, но дали не трябва да направим нещо? Може ли  по-натам да стане проблем?

Общи условия

Активация на акаунт