надуваемите дивани

  • 5 100
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 111
Рекламират ги масово по ТВ.Дали някой има такива и дали са толкова добри,както ги рекламират?
Нищо не споменават в рекламите по въпроса за това като се напомпат дали така си остават или спихват след време /като надуваемите топки / и трябва ли да допомпваш после?
Не споменават и размери,струва ми се ,че не са чак толкова големи...като седнат двама и край,няма място.
Преди време бях гледала надуваем фотьоил в брошура на Хоум шопинг и ми се щеше да си взема такъв за проба,ама сега и брошурите им изчезнаха,а и в нета нищо не откривам... newsm78

# 1
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Не ми вдъхват доверие и не бих си купила.

# 2
  • Мнения: 3 537
И аз не бих, хич не им вярвам на тези Хоум шопинги Crossing Arms

# 3
  • Мнения: 4 509
Не им хващам вяра. Имаме надуваем матрак, от Метро. Вярно, евтин е, но толкова го и ползвахме. Не сме го ползвали активно (само като се нанесохме, докато ни дойде леглото, както и от време на време за гости), но се отдува през нощта и всяка сутрин трябва да се донадува, ако го ползваш в продължение на няколко нощи.
Тези дивани, дето ги рекламират, май ще бъдат същата история. Бих си взела само за гости, ако имам излишни пари. Пък и ми се струва некомфортно да седиш на такова нещо и да си гледаш ТВ, особено ако няма някаква мека и приятна дамаска отгоре.

# 4
  • Мнения: 8 917
Не бих им се доверила Naughty

# 5
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 535
Имам надуваемо легло(по скоро матрак), много е удобно, но го ползваме за гости. След 2 нощувки се налага да допомпваш, защото омеква.

# 6
  • Мнения: 258
Много сме навити на такъв  диван. Ще следя с интерес отзивите ви.

# 7
  • Мнения: 62
И ние имаме надуваем матрак купен от метро  - спука се по шева още след първата вечер. Залепихме го, но продължава  да спада и след 2-3часа е почти наполовина - абе кошмар с една дума.

# 8
  • Мнения: 479
Имаме матрак от Метро. този ни е втори-първият се спука бързо. Ползваме го, като дойде на гости някоя баба или дядо от Варна. На квартира сме все още и затова прибегнахме до такова евтино решение за гостите.
Наистина на другия ден трябва да се донадува. Също ъздухът в него държи студено и винаги под чаршафа постиламе вълнено одеало. Ако е поставен директно на паркета, като лежиш на него и се връткаш наляво-надясно - скърца. Трябва да се постави върху килим, или пд него да се сложи др. одеало.
ДИВАН НЕ БИХ КУПИЛА!

# 9
  • Мнения: 1 111
а от каква материя са направени тези надуваеми матраци,че се пукат така бързо... newsm78
едно е ясно,ще се откажа от такава инвестиция...
Благодаря за мненията!

# 10
  • Мнения: 7 723
а от каква материя са направени тези надуваеми матраци,че се пукат така бързо... newsm78
....

Незнам, ама нашия се спука  Whistling

# 11
  • Мнения: 505
Не вярвам на рекламите от Хоум шопинг  Crossing Arms По-рано имаше подобна тема и нямаше някой, който да е доволен от тези дивани  Peace

# 12
  • Мнения: 4 509
а от каква материя са направени тези надуваеми матраци,че се пукат така бързо... newsm78
Ами отгоре е нещо като велур, уж за по-комфортно, да не ти се пързаля чаршафа, а отдолу си е май гума или PVC някакво, не знам. Абе в интерес на истината на нашия май му видяхме сметката, след като един ден ходихме на плажа с него Embarassed
Ама за плаж е супер, ей, знаете ли как хубаво плува във водата и събира много хора отгоре! Joy

# 13
  • Варна
  • Мнения: 7 699
Не е лошо решение за гости особено ако не разполагате с отделна стая за целта.За това дали е удобен-въпрос на мнение аз спя на него без проблем и се чувствам като в облаците,а мъжа ми твърди,че е най-неудобното легло на което е спал.Забравих да кажа,че и нашият е от Метро ама от дебелите-надут е висок около 50см.Единственият кусур,който му намирам е,че има нещо като възглавница,което нито е достатъчно високо за такава,нито можеш да сложиш върху него стандартна защото става високо,ама с времето се свиква.Не държи студено със сигурност-аз съм доста зиморничава гад Twisted Evil.За спадането спада наистина ама не е болка за умиране-на 3-4дни се налага да включите помпата най-много за 30сек.Спахме на него повече от месец когато правихме поредния ремонт на спалнята-така,че смятам твърденията си за проверени.Не знам дали се пука-нашият не сме успяли да му видим сметката,а се опитахме  Embarassed Embarassed luvbedи то доста.

# 14
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз и кумата си поръчахме по един такъв надуваем матрак от ТВ реклама-е рядко съм спала на по-удобно нещо!Струваше около 120 лв. и на матрака пише Еър-О-Спейс,отгоре е велурен,чаршафа не се пързаля/което си е много важно според мен/.Даже понякога с мъжа ми си го надуваме и спиме на него,въпреки изобилието от легла вкъщи.Който е спал-всеки иска да си купи.За съжаление и двете не пазиме телефоните  Sick,днес даже рових из нета-не можах да намеря точно такъв.Размера е около 170/200,имаме го от близо 2 години.Ние не го ползваме толкова активно,но на кумувете им стои на вилата,а там всяка седмица са страшни купони и се ползва доста.

Общи условия

Активация на акаунт