Дайте спешна идея за хол

  • 5 523
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 186
Момичета пак ще ви изтормозя с моите въпросчета относно обзавеждане Embarassed
Ще си слагаме в хола диван който е червен цвят в комбинация с цвят Венге...а модула ни ще е изцяло Венге...та въпросът ми е -какъв цвят на ламината ще си ходи най добре на това съчетание от цветове в стаята newsm78...много ще се радвам ако някой покаже снимки на нещо подобно или дори на собсвенния си хол който е така направен Peace

# 1
  • Мнения: 3 211
ако можеш да покажеш дивана, най-добре ще може да се прецени, също е важно какви ще ти бъдат стените.
мисля, че трябва да е нещо неутрално светло, например светък дъб или бук, а стените някакъв беж

# 2
  • Мнения: 8 999
Ох, размечтах се! Аз бих избрала за под или тъмно дърво /но не съвсем венге/, или много светло дърво. Ммммм, сега като се замисля може би ще е гот  и с гранитогрес слонова кост. В същност много зависи от това какви са стените. Ако са светли - и трите варианта за мен са добре, но ако са по-тъмни, бих изключила тъмното дърво.

# 3
  • Русе
  • Мнения: 511
И аз съм за светъл цвят на ламината!

# 4
  • Мнения: 1 186
много гадно че в сайта Иввекс където ги правят мебелите,го няма показан дивана иначе задължително щях да покажа за какво става въпрос Rolling Eyes
За сега се двоумим между светъл цвят на ламината или няколко тона по светло но венгето...а стените все още и те са в процес на мъдрене-нещо светло червено ще е май цвета newsm78

# 5
  • София
  • Мнения: 6 521
бял - в офиса да нас има. супер е . или бял с кант венге по краищата и това е супер

# 6
  • Мнения: 258
Момичета пак ще ви изтормозя с моите въпросчета относно обзавеждане Embarassed
Ще си слагаме в хола диван който е червен цвят в комбинация с цвят Венге...а модула ни ще е изцяло Венге...та въпросът ми е -какъв цвят на ламината ще си ходи най добре на това съчетание от цветове в стаята newsm78...много ще се радвам ако някой покаже снимки на нещо подобно или дори на собсвенния си хол който е така направен Peace
Ние сме с такава комбинация. Паркетът ни е светъл. От старите /бук/, но го прередихме и лакирахме наново. Три от стените ни са слонова кост, а стената срещу, която ще е дивана е червена, като него. За дивана съм поръчала няколко възглавници слонова кост, да го отвори малко. Врата и мебелите ще бъдат венге.
Надявам се да съм ти помогнала  Grinning

# 7
  • Мнения: 4 390
Моят диван е наситено червен цвят.
Подът ми е корк - приблизително такъв цвят,

а мебелите ми предимно черни, но с орнаменти в тъмно виолетово, наситено тъмно жълто и тук-там малко топло кафяво, килимът ми е в червено, тъмно-виолетово, наситено тъмно жълто.
Стените са жълто-бежови, но скоро ще им сменя цвета, защото не ми харесват така.

# 8
  • Мнения: 129
Нашият диван е от Иввекс.Много сме доволни, и ето така сме комбинирали останалите мебели Hug
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=1159203

# 9
  • Мнения: 1 186
Нашият диван е от Иввекс.Много сме доволни, и ето така сме комбинирали останалите мебели Hug
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=1159203
Нашият диван е подобен модел но доста по голям и в червено...наистина дивана е много хубав   Peace
DjuDjo ще ти бъда много благодарна ако ми покажеш снимки за да се ориентирам Hug

# 10
  • Мнения: 3 211
Нашият диван е от Иввекс.Много сме доволни, и ето така сме комбинирали останалите мебели Hug
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=1159203
искам и аз такъв диван, тази фирма има ли сайт и колко струва?

# 11
# 12
  • София
  • Мнения: 2 157

                   

                   

Каза червено, това са просто няколко идеи  Peace

# 13
  • Мнения: 258
Нашият диван е от Иввекс.Много сме доволни, и ето така сме комбинирали останалите мебели Hug
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=1159203
Нашият диван е подобен модел но доста по голям и в червено...наистина дивана е много хубав   Peace
DjuDjo ще ти бъда много благодарна ако ми покажеш снимки за да се ориентирам Hug
С удоволствие бих изпратила, но все още имам само стените. Дивана ни го бавят вече втора седмица и незнам още кога ще дойде. И мебелите ни още не са готови.

# 14
  • Мнения: 3 453
И аз съм за светъл цвят на ламината!

Подкрепям!Трябва да има контраст. Peace

Общи условия

Активация на акаунт