Харесахме си спалня от Стройкото

  • 1 955
  • 11
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 326
Притесняваме се, само че е турска......момичето ме увери, че имат 40 годишна традиция в това производство. Казват се Бест Мебелс и имат офис на Стамболийски и в други градове. Фирмата на матраците е  Беллона - с алое вера-щуротии, на които не вярвам
Ето горе-долу какво представлява леглото



Само че отзад таблата е тапицирана с калъфка, която се сваля, за да се пере.  Има и повдигащ механизъм

# 1
  • София
  • Мнения: 2 079
От поста ти разбрах, че се притесняваш от турското производство, така ли? newsm78
Ако е така - веднага ще ти кажа, че Капалъ чарши производството не е типичното турско производство.  Naughty
Имам приятелка, туркиня, женена за турчин, и сега живеят в Истанбул. Бях им на гости за Нова година и направо онемях! #Crazy #Crazy   Всичко в апартамента им беше турско производство, до последния пирон, но с такова качество, че се смахнах.  #Crazy  И аз като теб знам, че турското производство на стоки не е от най-добрите. Затова останах приятно изненадана от всичко, което видях. Спалнята им в стаята за гости също беше турска и, повярвай!,  Peace   спах като къпана всичките 15 дни, които бях там. Матракът беше с алое вера, както ми казаха, и миризмата беше невероятно приятна и отпускаща. Не разбирай натрапваща, почти не се усеща, но като стоиш продължително време на матрака се усеща.

Та ... Смело купувайте спалнята!
И дано ви е на късмет!  bouquet

# 2
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Да.... като чуем турска стока и първото за което се сещаме е ниското качество,защото само такива стоки се предлагат на нашия пазар, логично- тя е на по-достъпна цена.И аз съм била в Турция на екскурзия и видях невероятни неща в невероятни магазини, на още по-невероятни цени .

# 3
  • София
  • Мнения: 18 679
И аз си харесах легло от Бестмебелс, но като се обадих по телефона и ми казаха 2 или 3 месеца за доставка и аз #Crazy

# 4
Мога ли да попитам за цените?  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 1 152
Не се притеснявай за качеството. В Турция има 12 категории за качество....Ако си сигурна давай смело. newsm10

# 6
  • София
  • Мнения: 1 326
По принцип тази спалня най-много ни хареса на изложението, но само това ме притесняваше, че не е много известна и турска фирма( може в Турция да е известна, но не намерих техен сайт), но вие ме окуражихте ............ще я поръчаме в най-скоро време-нищо, че ще чакаме 2-3 месеца. Ето и цените:
Матрак 180/200 – 430лв
База  Солид(укрепена с разни железа)-560лв
База Селен- 368лв
Табла 180см- 176 лв

# 7
  • София
  • Мнения: 418
Имат магазин в Дружба. Майка ми си купи диван от тях. Още не съм го виждала. Доставката - ако го има на склад тук до 2-3 дни, ако е с поръчка се чака. Имахаперипетии с доставката - плащат в петък и им казват в понеделник ще го докарат. Да ама в понеделник ни звук, ни стон. Докараха го във вторник след като майка ми отиде в магазина и се скара с тях. Докара ли го, но бил счен нещо. Сменили го веднага- същата вечер. Имало проблем и с табуретката - щяха да дойдат на место да я оправят. Още не са дошли. Почти 7 дни минаха.
Турчина който е шеф според майка ми е свестен и съвестен, но персонала явно не е много читав.

# 8
# 9
  • Мнения: 1 102
http://www.bellona.com.tr/sourcedesign/index.htm
Ето ти сайта им.
Аз съм живяла в Турция 10г. и всичките ни матраци са на тази фирма много сме доволни.

# 10
  • Мнения: 1 465
Спалня с алое вера? newsm78 - брей не знаех че има и такива Thinking наистина ли мирише?

# 11

Общи условия

Активация на акаунт