Случи ми се нещо странно..

  • 243 910
  • 1 065
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 418
Всичко е в главата,Злата Баница.Променете си мисленето
и нещата ще се оправят.

# 481
  • Мнения: 4 380
Лелее от тая снимка настръхнах Shocked Shocked

Абе момичета да ви питам,трябва ли когато в къщата е починал човек,тоест не в самата къща но тук е живял преди смъртта си,да се викне поп....Той не беше добър човек,мир на праха му,знам,че за умрелите или добро или нищо,но няма как да кажа на черното -бяло.
Аз не вярвам много в това освещаване от попа или как се води незнам...но просто такъв карък ни гони тук че не е истина,какво ли не се случи вече и кскво не се развали,се ни е назад Sad

Аз не съм съгласна, че проблема е в главата.
Жилището носи енергетиката на човекът живял в него, както и на смъртта, която е имала място там. Понякога и осветяването не помага за пречистване, но това е най-малкото което е трябвало отдавна да направиш.

# 482
  • Мнения: 1 418
Той не е починал там,живял е преди това...
Но,ако ще се успокоят,да я осветят.

# 483
  • Linz
  • Мнения: 11 619
На тая снимка според мен има само духове.

# 484
  • Мнения: 101
бррр не знам за снимката, ако наистина не е имало дете там тогава - или е дух или проекция, както предполагат момичетата... и аз имам снимки, на които има бели петънца, и аз съм чувала, че това може да са духове на починали близки, но не бих го твърдяла, поне за моите си снимки... твърде е неясно, при калпавите материали, които се ползваха преди години - може да си е просто дефект, но на тази снимка твърде добре се вижда детенцето...

# 485
  • Варна
  • Мнения: 25 236
само аз ли не виждам нищичко на тази снимка newsm78 Единствено черен фон и светлата ивица Crossing Arms Ще пробвам довечера пак да погледна, може да е от монитора, че ми стана много интересно какво толкова се вижда Blush

# 486
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 396

Ето, това е снимка направена 30 сек. след тази. Мъжете са същите, само са се приближили повече един към друг и шишето го няма..
http://bgphoto.net/photos/2865/o633423947004502500.JPG

# 487
  • Мнения: 2 818
Като гледам по лампата фотоапарата какви лупинги е направил, докато снима, според мен това е човека вдясно.
По принцип вярвам, че може да  се заснеме нещо нематериално.

# 488
  • Мнения: 6 029
Ужасно ми прилича на дъщеря ми като малка  Shocked Ужас, втресох се.

http://images24.snimka.bg/005484726-big.jpg

# 489
  • Мнения: 2 149
Тази снимка направо ме разби Crazy
Julie ти толкова ли чисто виждаш детенцето?При мен се вижда само силует,чертите не се виждат  Thinking

# 490
  • Мнения: 6 029
Не, черти не виждам. Но силуета ми прилича на силуета на дъщеря ми.

# 491
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Не, черти не виждам. Но силуета ми прилича на силуета на дъщеря ми.

на мен ми прилича на силует на момченце
мъжът ми като я видя и каза, че това е сянката на единия мъж

# 492
  • Мнения: 6 029
Ми тя Теди на момче мязаше тогава  Joy А може би е сянката на снимащия.

# 493
  • Мнения: 31
Единственото странно нещо, което ми се е случвало е че доста често имам дежа ву - много често имам и усещането, че дадено нещо съм правила преди или че съм виждала места, които виждам за първи път или никога не съм била Tired
Даже вече не ми се струва странно  newsm78

Аз също съм така имам чувството че дадено място или данено специфично разположение на предмети например съм ги виждала преди време и сега ги виждам отново сякаш предвиждам какво ще видя след време.Също понякога като звънне телефона знам кой ще се обади.Аз не вярвам във паранормални неща но в интуицията съм сигурна че съществува.

# 494
  • Мнения: 483
За моя радост не са ми се случвали такива страховити неща, но сега се замислих за нещо...Преди седмица бях сама и телевизорът сам се изключваше и сам се включваше.  #Crazy Тогава не се уплаших, реших , че нещо се е повредил, но сега като си помисля не ми се вижда много нормално. После продължи да си работи както обикновено. Приятелят ми каза, че и на него му се случило същото предната вечер, но и той го отдаде на някаква повреда. Ох, какво ли е било това чудо.  newsm78 . А междудругото кооперацията е нова и никой не е живял в апартамента до сега. Така че не мисля, че има нещо общо с енергии и духове.

Общи условия

Активация на акаунт