Таван на баня

  • 9 596
  • 15
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 545
Здравейте!
Банята ни е почти готова, но тавана остава една голяма въпросителна.
Дали да е окачен, или с мазилка  newsm78
Дайте идеи, ако имате и снимки по-добре.
Благодаря ви предварително!

# 1
  • София
  • Мнения: 2 160
Окачен, много по ефектно е и с лунички  Peace

# 2
  • Мнения: 463
ПВЦ можеш да го миеш с душчето нашия такъв ще е

# 3
  • Мнения: 1 418
Окаченият стои най-добре.
Има гипсокартон специално за такива помещения.
С него можеш да направиш най-различни форми,така няма да е като в повечето бани.
Не обичам стереотипните неща.

# 4
  • Мнения: 3 211
нашият е окачен ПВЦ с четири луни

# 5
  • Мнения: 1 655
Кой ви прави окачените ПВЦ тавани? Може ли координати за София, евентуално и цени.

# 6
  • София
  • Мнения: 1 817
Окачен. Ето ти една по-нестандартна идея - направете го с алполик. Нашият ще е такъв. Седи като огледална плоскост и създава усещане за височина. Нашият е черен, но има всякакви цветове.

# 7
  • Ruse
  • Мнения: 390
ами в нас сме с ока4ен таван с пити от влагоустой4ив материал
ето и снимка:
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=2441212

# 8
  • София
  • Мнения: 3 688
окачен и може да се мие,много е удобно
Живеем в къща и така избегнахме мухала по тавана

# 9
  • Мнения: 479
окачен и може да се мие,много е удобно
Живеем в къща и така избегнахме мухала по тавана

Хм  newsm78, а сигурни ли сте, че няма мухъл над окачения таван?
Питам, не за да се дразня, а защото и аз се терзая по темата. Трябва окаченият таван да е добре запечатан откъм стените някак си, че да не влиза влага над него. Въобще не съм спец и даже искам да попитам знае ли някой с кой вид окачен таван най-добре се постига такова "запечатване"? newsm78 newsm78 newsm78

# 10
  • Хасково
  • Мнения: 726
без да ви шокирам нашият таван в банята е с плочки. За мен е идеалния вариант само дето много малко майстори се навиват да го правят.

# 11
  • Мнения: 544
etomira, какво е алполик?
Може ли да дадеш снимки или сайт?

Искам нещо подобно за банята, но единственото което харесах е хънтър дъглас - алуминии и огледални.

Reni4ka, огледалото над мивката как е закрепено?

# 12
  • София
  • Мнения: 3 688
окачен и може да се мие,много е удобно
Живеем в къща и така избегнахме мухала по тавана

Хм  newsm78, а сигурни ли сте, че няма мухъл над окачения таван?
Питам, не за да се дразня, а защото и аз се терзая по темата. Трябва окаченият таван да е добре запечатан откъм стените някак си, че да не влиза влага над него. Въобще не съм спец и даже искам да попитам знае ли някой с кой вид окачен таван най-добре се постига такова "запечатване"? newsm78 newsm78 newsm78

не сме го махали за да проверим,но се надявам да няма.ПЛътен е и отстрани е замазан със силикон,доколкото знам:) това запечатва добре!

# 13
  • София
  • Мнения: 1 817
angelica, алполика е нещо подобно на хънтър дъглас, но си е интериорно решение. Ако си от София - тавана на фоайето на хотел Анел е от алполик. А на нас най-вероятно ще ни го монтират другата седмица и ще пусна снимки.

oxyjenia, оставя се отвор (най-често отстрани, където не се вижда) за да може да излезе конденза.

# 14
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
и нашият таван е окачен с влагоустойчиви пити, с лунички, материала за питите е тъкъв че може да се боядисва в какъвто искаш цвят със специална влагоустойчива боя и това допълнително удължава живота на питите, ние го боядисахме в бледо синьо да е в тон с банята

Общи условия

Активация на акаунт