Калинки вкъщи !?!

  • 9 429
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 114
От време на време се появяват разни калинки вкъщи. Чудя се откъде идват? Нямаме цветя или растения /освен на едната остъклена тераса/. Най-често са по прозорците от вътрешната страна.

# 1
  • София
  • Мнения: 1 105
И в нас има, и на мен ми е чудно от къде се завъждат. Почти всяка седмица виждам по една - две.

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Влизат от вън вероятно. Аз имам много цветя, но калинките не са при тях, а в спалните.

# 3
  • Мнения: 6 461
В къщи виждам само в кухнята от време на време.
Всъщност цветята ми са там.

# 4
  • Мнения: 3 647
до сега не съм се сблъсквала с калинки
Но около цветята има много миризливки  Sick

# 5
  • Мнения: 3 575
Имаме калинки в детската стая откакто се помня.
Дори и през зимата.
Много ми е чудно как влизат, т.к сме с алуминиева дограма, няма процепи никъде.....

Общо взето не ми пречат, добре че не са някакви по-гадни буболечки, но ме учудва тяхното присъствие само в тази стая.

# 6
  • Мнения: 4 111
Само за калинки не бях чувала да има вкъщи и ето - чух...  ooooh!

# 7
  • Мнения: 2 494
И ние имаме напоследък-досега никога не съм виждала вкъущи калинки, но ето сега имаме и ние ............ Rolling Eyes  Mr. Green

# 8
  • Русе
  • Мнения: 511
И аз не съм чувала до сега, майка ми би им се зарадвала много, защото се казва Калинка Simple Smile

# 9
  • Русе
  • Мнения: 1 155
И ние имахме през есента и зимата в спалнята... Бяха ужасно много. Наистина много  Sick десетки  Rolling Eyes Един ден отворих един от прозорците (този, които никога не отваряме) и видях, че между самия прозорец и рамката в горния ляв ъгъл, имаше цяла купчинка!!! калинки. Просто си седяха там.  ooooh! Повече от месец не можахме да се преборим с тях. В началото ги събирахме и изхвърляхме навън, но накрая взех да ги трепя като всяка друга подобна гадинка. Вече не са ми милички и сладки  Tired Противни са ми почти колкото миризливките и хлебарките  Rolling Eyes

Виждам, че и на други това им се случва за пръв път... Имам познати, които също се оплакаха, че тази година са намирали изключително много калинки в домовете си  Thinking

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Ако имаме калинки,гък няма да кажа.У нас влизат миризливки.Принудена съм да си суша дрехите в коридора заради тях.Страшна напаст са.Вече 2 години.И странното е,че и зимата виждам.

# 11
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Ако имаме калинки,гък няма да кажа.У нас влизат миризливки.Принудена съм да си суша дрехите в коридора заради тях.Страшна напаст са.Вече 2 години.И странното е,че и зимата виждам.

Да не би да живеете до парк? Ние живеем точно до един парк и също сме нападнати от миризливки (ще вземем да залагаме кой ще спечели - миризливките или калинките). Как се борите с тях?  Rolling Eyes Разбирам те прекрасно за сушенето на дрехите. От както сме тук не съм сушила дрехи на открито Sad

Последна редакция: пн, 19 мар 2007, 22:20 от Deb

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Живея в по-краен квартал.Мои колежки живеят в центъра на града и също се оплакват от нашествието на гадините.
Не се борим.Ние нищо не можем да направим.Мисля,че трябва да се пръскат тревните площи в градовете така,както го правят за кърлежите.
Отвратително е.На едното ми дете изпълзя миризливка от крачола на панталона,аз открих в чекмеджето с бельото ми.И до там приключи изнасянето на дрехите навън.А как с една пръчица потупвах дрехите,като ги прибирах,няма да обяснявам.Представям си каква картинка съм била отстрани Laughing

Общи условия

Активация на акаунт