климатик в стаята

  • 4 966
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 546
ами чудя се как да подредя леглата в стаята. най-удобно е да са или срещу климатика или точно под него. но ме притеснява да не духа право в тях. зимата как да е, ама лятото да стоиш/спиш точно срещу климатика е ужас. на вас как са ви разположени леглата и климатиците?

# 1
  • Мнения: 3 211
ами никак, много мразя да спя на климатик.
в спалните сме с конвектори. а лятото оставяме отворени вратите и от хола идва студено, не бих спала лятото на климатик в същата стая Naughty

# 2
  • Мнения: 2 956
Климатика ни е над леглата и няма никакъв проблем.Още когато го монтираха го съобразихме според разположението на мебелите в стаята.

# 3
  • Мнения: 2 261
Нашият е над леглото,но нали има жилози които регулират силата  и посоката и няма проблем.

# 4
  • Мнения: 983
Ние спим под климатика , но на детето леглото е срещу климатика, просто стаята е доста тясна и няма избор. Но е нагласен да духа някъде горе и няма никакъв проблем.
Лятото също го ползваме за студено. Спим нагласен на 22-3 градуса. Много съм доволна, климатика ни е инверторен.

# 5
  • Мнения: 4 546
Ние спим под климатика , но на детето леглото е срещу климатика, просто стаята е доста тясна и няма избор. Но е нагласен да духа някъде горе и няма никакъв проблем.
Лятото също го ползваме за студено. Спим нагласен на 22-3 градуса. Много съм доволна, климатика ни е инверторен.
а каква марка е? на работа също е инвенторен, но не може да духа нагоре  newsm78

# 6
  • Мнения: 127
а каква марка е? на работа също е инвенторен, но не може да духа нагоре  newsm78

Ами нашият не е инверторен, и е някаква "куче марка", но може да го нагласиш да духа на където си искаш - нагоре, надолу, няколко междинни положения или струята да се движи постоянно нагоре-надолу .... не знаех, че има климатици, които не могат така ...

# 7
  • Мнения: 4 546
а аз не знаех, че има, които да духат нагоре  Laughing. че е и панасоник този, за който споменах  newsm78

# 8
  • Мнения: 2 956
Нашите и двата са Осака и си духат във всички посоки-както си ги нагласиш.

# 9
  • Мнения: 364
Нашия е Panasonic - инверторен - 9-ка. Над леглото е и нямаме проблеми. Може да се регулира силата на въздушната струя, както и посоката. Доволни сме, а консумацията на електричество рязко спадна. През зимата плащахме смешно ниски сметки.
Успех!

# 10
  • Мнения: 4 324
Аз предпочитам леглото да не е под климатика. Ако има възможност, направете го така.

# 11
  • Мнения: 2 956
Аз предпочитам леглото да не е под климатика. Ако има възможност, направете го така.

Е поне няма ли да се обосновеш?Simple Smile)

# 12
  • Мнения: 1 925
Нашата спалня се пада под климатика, нямаме проблеми, нагласяме да духа нагоре.  Peace

# 13
  • Русе
  • Мнения: 511
Нашите климатици не са в спалните, но по-доброто решение в случая според мен е да бъде над леглото!

# 14
  • Варна
  • Мнения: 25 212
И аз напоследък много се кахърях относно бъдещото разположение на климатика в дневната ни - единствената възможност е над дивана - всички други външни стени имат я чупки, я прозорци, я скосове newsm78 И много се чудех дали това е добра идея, но вие ме успокоихте съвсем Hug

Общи условия

Активация на акаунт