Майстор-плочкаджия

  • 8 177
  • 17
  •   1
Отговори
Момичета, помагайте Praynig
Нашият плочкаджия е страхотен, но замина на морето и ще се върне през месец май Tired
Търсим си плочкаджия за коридора и две бани. Дали не познавате някой наистина добър, от който сте останали доволни Thinking Просто не можем да чакаме.

# 1
  • София
  • Мнения: 2 842
 Rolling Eyes
аз си препоръчвам моя
ако искаш да ти пратя на лични
съсед ми е
направил ми е две бани, и какво ли още не

за кой район става дума

# 2
Здрасти.Пращам ти на лични номера на майсторите,които ни направиха основен ремонт,включително и банята.Бригада от трима човека са,работят без предприемачи.Много са добри.

# 3
# 4
  • София
  • Мнения: 4 397
Можели и на мен да ми пратите кординатите и цена на кв.м.  Hug

# 5
  • В Перлата на Майн-ата си, Германа (DE)
  • Мнения: 488
Споделяйте впечатления Simple Smile
Моята баня я прави един прехвален майстор, страхотна стана, купих някви скъпи лепила, чудеса ... викаше ми: "Ти къща ли правиш или колиба"
Още първия месец и ми избиха 2 теча Sad

# 6
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 184
А някой може ли да сподели цена на квадрат?

# 7
  • Мнения: 4 970
МОля ви , пратете и на мен координати на майстори PraynigЩе ми трябват всякакви ooooh! за целия апартамент.

# 8
аз имам прекрасен майстор, но скъп- 25 лв/м2.Но няма такъв добър чист и подреден, работил е в испания и не е на 45 години:) И  може да мисли.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Познавам доста, които не се навиват на цена 25лв. за кв.м, така че това си е направо изгодно. Grinning

# 10
  • Мнения: 3 089
нашите вземат 16 кинта/кв. м. не работят хич лошо, но се правят на магарета - поемат няколко обекта и бичат на различни места, като крият. а то е очевидно  Close
така че накрая им се изервих яко - то голямо мотане, голяамо туткане. толкова голямо, че спрях да оценявам, че добре работят.
така че не препоръчвам. само споделям  Confused

# 11
  • Мнения: 335
Познавам доста, които не се навиват на цена 25лв. за кв.м, така че това си е направо изгодно. Grinning

Тази цена - заедно с цената на плочките ли е?  Shocked

# 12
  • Karlovo
  • Мнения: 533
Моя мъж лепи плочки и за цената ми каза че е според цената на плочките,т.е. ако плочките са 16 лв. на кв.м. то и поставянето е към 16 лв.Ако някой иска координати да ми пише на лични.  newsm10

# 13
  • Мнения: 1 152
Познавам доста, които не се навиват на цена 25лв. за кв.м, така че това си е направо изгодно. Grinning

Тази цена - заедно с цената на плочките ли е?  Shocked
Разбира се, че не! И нашият майстор лепи на тази цена, отделно си е цената на плочките - при нас 35 лв./м2. А и от майсторите знам, че цената се определя от размера на плочките - колкото са по-големи/по-трудно се поставят/, толкова е по-висока цената.

# 14
  • Мнения: 335
Моя мъж лепи плочки и за цената ми каза че е според цената на плочките,т.е. ако плочките са 16 лв. на кв.м. то и поставянето е към 16 лв...

И каква е логиката?
Плочките по-високо качество се лепят по-лесно, отколкото плочките с по-ниско качество.

(Наистина съм любопитна - ние лепихме скоро плочки в кяхната на къщата и сега ще лепим и в банята. 16 лв. наистина е доста разпространена цена и долу-горе приемлива. При плочки за баня по-скоро би имало значение дали има "пурички", фризчета и пр....)
Познавам доста, които не се навиват на цена 25лв. за кв.м, така че това си е направо изгодно. Grinning

Тази цена - заедно с цената на плочките ли е?  Shocked
Разбира се, че не! И нашият майстор лепи на тази цена, отделно си е цената на плочките - при нас 35 лв./м2.

Това е майтап, Сасано!
25 лв. може да ти вземе само някой трепач или да дадеш само, за да се почувстваш баровец... (ей, ако има баровци, да не ме плюят, по-добре да ме светнат, ако имат други причини за цената, може пък нашият майстор да не е нещо наред като ни взема толкова малко. Плочките обаче си ги слага супер.)

Общи условия

Активация на акаунт