Фолклор за отслабване и спорт - 2 част!

  • 15 832
  • 374
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 1 063
Стеле и аз се радвам, да те срещна тук Hug Анкета аз нямам представа как се прави, но мисля /може и да греша/, че само Деси може да я пусне, защото тя започна темата newsm78

Деситке ти за танци ли се гласиш бе моме Shocked

# 181
  • Мнения: 2 950
Имам такива помисли за по-натам, ама май няма да ме огрее  Rolling Eyes Но поне ще идвам да ви гледам и да се включа на едно ширто, например!  newsm68

# 182
  • Мнения: 2 950
Иве, как е детенцето?  newsm53

# 183
  • Мнения: 1 063
Вече добре, слава Богу, температурата я свалихме и то така я свалихме, че сега е около 36 и не знам нормално ли е?
Ти по-добре само право хоро да играеш Laughing

# 184
  • Мнения: 1 021
Ей Стелаааа много се радвам, че се включи!
Анкета и аз мисля,че само DessiJ  може да пусне. Адашке  Praynig ще го направиш ли за нас! А пък ние обещаваме да ти тропнем 1-2-3- 10 хорца като дойдеш!  Wink
Ива, много се радвам, че детенце  е по-добре вече! Хайде стига с тези болести,  Praynigлято идва! И Мишо миналата година от есента до пролетта не спря да боледува, изпи 4 антибиотика, даже бяхме  в болница и щом дойде лято се оправи! Сега тази зима, да чукам на дърво, веднъж е бил болен и то се възстанови много бързо!
Irrrka , като гледам пак двете ще пазим пейката пред училището и тази седмица!  Mr. Green То и аз не съм сигурна дали ще дойда, че ми се очертава много работа, ама се надявам да успея!
Успешен ден на всички!   bouquet

# 185
  • Мнения: 1 021
Иве, ти пак със страхотен аватар си се сдобила!  Wink
Като ги гледам тия вълнички и ми става едно лятно,топло....., чак не ми се работи!

# 186
  • Мнения: 1 063
Деси чул те Господ, защото и ние като сме я подкарали от миналата година, всеки месец с антибиотик Cry и сега съм се навила да ходя при хомеопат Thinking
Танци май не се очертава да има newsm78

Иве, ти пак със страхотен аватар си се сдобила!  Wink
Като ги гледам тия вълнички и ми става едно лятно,топло....., чак не ми се работи!

Благодаря Laughing, нали знаеш, че аз съм на настроения и сега искам повече слънце и топлина в живота си, та затова Wink

# 187
  • Мнения: 2 950
Аз най-отдолу имам опция "направи анкета", което означава, че мога да я направя, обаче не разбрах за какво точно - за тази седмица или за това да преместите часовете от неделя през седмицата?

Деска, с голяяяяямо удоволствие ще се насладя на прекрасната гледка: вие, танцуващи хорца!  Hug

# 188
  • Мнения: 1 021
Аз най-отдолу имам опция "направи анкета", което означава, че мога да я направя, обаче не разбрах за какво точно - за тази седмица или за това да преместите часовете от неделя през седмицата?

Деска, с голяяяяямо удоволствие ще се насладя на прекрасната гледка: вие, танцуващи хорца!  Hug
Hug
За това да преместите часовете от неделя през седмицата!

# 189
  • Мнения: 2 950
Момичета, пуснах анкетката. Ако съм забравила някоя опция, моля ви ме подсетете!  newsm78 Въведох гласа си - аз съм за, но да е след 18 часа. Говоря за по-натам, но да се изкажа  Grinning

# 190
  • Мнения: 1 021
 smile3501 smile3501 smile3501
Браво Деска!
И аз гласувах "за, но да е след 18 часа"

# 191
  • София
  • Мнения: 900
Хайдееее - гласувах и аз  bowuu

# 192
  • Мнения: 1 063
гласувах Peace

# 193
  • Мнения: 2 950
Браво, мацки! Много сте активни. А всъщност Ицо и марги знаят ли за това предложение? А за тази събота и неделя разбрахте ли се, че ако не сте да им звъня, кажете!

# 194
  • Мнения: 634
И аз гласувах за след 18.

Аз чакам днес да ми се обади Ицо, да каже дали могат да дойдат в събота, че май пак имат ангажимент. Но ми се струва, че ще му кажа направо да не идват Thinking
И ще използвам да му кажа за предложението ни Peace Така, че стискайте палци да са свободни през седмицата  Praynig

dessita_i , а ние, ако само двете си стоим в София, може да не пазим пейките, а да асфалтираме дупките на софия с колелетата  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт