хладилник Whirlpool или Samsung?

  • 17 406
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 127
Минавам направо на въпроса:) и така, отдава ми се възможност да се сдобия с нов хладилник, макар че моя си е пушка още и не ме се сменя още, но това е друга тема. Пообиколих магазините, то голяма разнообразие, голямо чудо .... Та, мъжът ми си хареса един Samsung, понеже е с една такава джаджа за вода  Embarassed не знам как се казва .... "диспенсър" било. Всъщност ето за този става дума --> http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=661612&cat=45&f=3692
А пък аз, не знам защо, но съм предубедена към домакински уреди Samsung. Вече от 10 години ползвам печка, пералня и хладилник Whirlpool и съм страшно доволна, за толкова години не са мръднали. Винаги съм си казвала, че когато един ден си купувам нови такива уреди, пак ще са Whirlpool. Обаче, както казах моите са вече стари и не знам, дали сегашните са със същото качество? А бе, не знам, ако настоявам за Whirlpool, пък излезе някой боклук много ще ме е яд ... чудя се какво да правя. Само да кажа, че не искам екстри, не ми трябва даже да е с два компресора, понеже си ползвам фризера целогодишно, искам просто да е здрав.
Имате ли впечатления от Whirlpool от последните 2-3 години?

# 1
  • София
  • Мнения: 275
Имам микровълнова на Whirlpool и  съм много доволна, Samsung също са перфектни. Моят съвет все пак е Samsung Peace

# 2
  • Мнения: 125
Честит празник. Ние си купихме същия хладилник с фризер на Samsung преди 2 месеца, и за сега нямам никакви оплаквания, но той още дет се вика си е нов  Simple Smile, а пералнята ни е Whirlpool на 3 години и не е мръднала. Според мен който и да избереш си е до късмет. Успех в избора  Flutter .

# 3
  • Мнения: 2 591
и според мен и двете марки са добри, но за домакински уреди аз бих заложила на уърлпул!  Peace и вкъщи пералнята ни е такава и засега нямаме оплаквания!

# 4
  • Мнения: 428
Нашият хладилник е  Whirlpool -  http://www.kkelectronics.com/product_detail.php?product_id=01002886
Много съм доволна Peace

# 5
  • Мнения: 3 575
Имам такъв хладилник на Самсунг с диспенсър, но от по-големите.
Доволна съм, имам го от 3 години.

# 6
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 505
Имам хладилник Whirlpool от 4 години. Много съм доволна.  Peace
Не знам какъв модел е, но на външен вид прилича на този, който е показала и Meranda.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 634
Имаме такъв хладилник от почти 2 години-засега нямам никакви оплаквания,много съм доволна.
Имаме пералня Whirlpool-изобщо не съм доволна от нея.Не бих си купила някаква техника на тази марка повече.

# 8
  • София
  • Мнения: 1 555
Имаме почти подобен хладилник на Самсунг, взехме го преди около половин година и си работи перфектно!  Peace Само една е забележката - много ни е малък и тесен. Хем сме двама човека и пак... Crazy Скоро ще си купуваме по-голям. Преценете добре дали и на вас ще ви стигне мястото.

# 9
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 715
Имаме абсолютно същият хладилник- Самсунг.До сега не сме имали оплаквания.

# 10
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
Whirlpool- имам и пералня и хладиник с фризер.залагам само на тази марка Peace

# 11
  • Мнения: 1 564
Имам такъв хладилник на Самсунг с диспенсър...

Имаме го от почти две години.Доволна съм. Peace

# 12
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Самсунг по-добре Flutter
А за Либхер мислили ли сте Thinking

# 13
  • Хасково
  • Мнения: 726
Имам такъв хладилник на Самсунг с диспенсър...

Имаме го от почти две години.Доволна съм. Peace
и аз съм много доволна

# 14
  • Мнения: 28
Със същия Самсунг съм и ми върши чудесна работа.Но пък,ако сменяте всички уреди,по-добре Горение,те са за мен най-добри!

Общи условия

Активация на акаунт