добър фризьор

  • 237 862
  • 737
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 888
Здравейте:)Преди месец родих и второто си дете и вече е време да се погрижа и за себе си. От утре тръгвам на фитнес. Но ми се иска да променя  външния си вид като започна от косата. Имам дъгла, гъста коса, но ми се иск нещо различно. Искам да отида при някой супер фризьор дето си разбира от работата и да  се оставя в ръцете му, защото и аз незнам каква прическа да си избера. Иска ми се да си повиша самочувствието като започна именно от такава голяма промяна като косата. Препоръчайте ми такъв фризьор Simple Smile

# 1
  • Мнения: 7 723
Кажи в коя част на София ще ти е удобно да отидеш  Thinking

Искренно ти препоръчвам мойта фризьорка- 0898 878 498- Мария  Grinning
Салон  "Мания", намира се зад Френската гимназия  Grinning

# 2
  • София
  • Мнения: 1 808
Аз ходя при Сезен в салона на Капанов на Скобелев. Не бих я сменила за нищо на света...

# 3
  • Мнения: 4 053
салон "Кало" в Младост 1а  Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 888
Кажи в коя част на София ще ти е удобно да отидеш  Thinking

Искренно ти препоръчвам мойта фризьорка- 0898 878 498- Мария  Grinning
Салон  "Мания", намира се зад Френската гимназия  Grinning
Живея в Младост 1, но ми е удобно навсякъде,защото съм с кола.

# 5
  • София
  • Мнения: 888
Аз ходя при Сезен в салона на Капанов на Скобелев. Не бих я сменила за нищо на света...
И аз си мислех да пробвам салоните на Капанов.Дали би ми дала координати Praynig

# 6
  • Мнения: 2 663
Аз препоръчвам Кало

# 7
  • Мнения: 1 120
Жоро Колев ''суета''.намира се близо до Билла на Бул. България
много известен в средите си.голяма част от фолк певиците са му клиентки

# 8
  • София
  • Мнения: 1 808
Сезен Конакчиева
9523787
бул. Скобелев 63

Само трябва да си запазваш час от по-рано. Много е трудно да се уредиш с час от днес за утре при нея. Аз се обадих в понеделник за събота и пак имаше само 2-3 свободни часа.

# 9
  • Мнения: 3 248
Радина от салоните "Стил" - на ул. Оборище е единият, а другият на ул. Иван Асен II. Peace

# 10
  • Мнения: 1 101
Мария Томова от салон "Вени" Peace

# 11
  • Мнения: 1 771
Понеже си търся нов фризьор (моята замина в чужбина завинаги  Confused)  и бих искала да се възползвам от темата за да не пускам нова със същото заглавие.
В момента косата ми е къса малко над раменете и права и всяка грешка на фризьора си личи от километър. Така, че моля ви препоръчайте ми такъв фризьор. Иначе за да си намеря отново "моя фризьор" бих пробвала наред  Wink. Но ще изчакам вашите препоръки.
Благодаря ви.

# 12
  • Мнения: 2 575
Радина от салоните "Стил" - на ул. Оборище е единият, а другият на ул. Иван Асен II. Peace

къде на Иван Асен ??? и тази Радина на двете места ли работи?

# 13
  • Мнения: 122
Аз да похваля Чочо от Фетиш.....(почти всички фолк певачки се правят при него, много бизнес дами и популярни хора)той е най- добрия , от опит го казвам  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 55
Под колоните на "Валентините" на "Графа" има козметично студио и фр. салон. там работи едно момче, казва се Кристиян. Той е мн. добър фризьор. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт