Препарат за почистване на PVC дограма

  • 32 451
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 178
Препоръчайте ми препарат за PVC дограма. Става въпрос за добре изцапана от майсторите дограма с цимент, варова замаска и тн екстри

# 1
  • Мнения: 934
Хе-хе...точно това правих през целия неделен ден.... ooooh!чистих добре омазаната от майстори ПВЦ-дограма и хиляди пъти се проклех, че не я опаковах преди да влезнат майсторите....За цял ден изчистих 2/два/ големи прозореца от-до Crazy
Не знам такъв препарат, но търкането беше убийствено! Утре ще съм с мускулна треска... Naughty.....със сигурност!
Използвах TEST-gel за сваляне на голямата мръсотия и после с препрат за прозорци, вкл. и за рамките на дограмата.....

# 2
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Моята я измих с ЦИФ,зеления.Мисля АКТИВ беше newsm78

# 3
  • Мнения: 8 999
Първо на сухо с микрофибър кърпа, докато падне засъхналия материал /и за да не се размаже/, после с влажен парцал, а накрая за блясък и съвършен резултат - с препарат за прозорци Мистър Мускуло. Успех и постели нещо на пода, че пада много боклук, който после трябва да чистиш допълнително.

# 4
  • Мнения: 535
Na men edna priatelka, koiato raboti kato po4istva ofisi mi kaza tova - MEGLIO. Ne sum probvala o6te, no tia tvurdi 4e vsi4ko pada ot raz! Dori ot dogramata.

# 5
  • Мнения: 372
  Cif  е идеално средство за ПВЦ дограмата-от опит го зная,но ще копна нещо което го пише в гаранционната карта ,която даваме на клиенти /ние също произвеждаме такава/.

    Изисквания за поддържане

     "    1. Веднага след монтажа и подмазването от профилите трябва да се свали защитното фолио, а пресните отпечатъци от гипс и хоросан вниматeлно да се отстранят с гъба и вода. Песъчинките, които са се появили вследствие подмазването на прозореца по профилите, както и в отводнитenните отвори отвън следва да се почистят с прахосмукачка. Твърдите строитeлни остатъци по профилите да се отстранят с дървена или пластмасова шпатула. Не почиствайте касите, крилата и стъклопакетите с остри предмети както и с агресивни почистващи препарати и разтворитeли.
       2. При почистване със суха кърпа PVC профилите се натоварват eлектростатично, при което бързо се замърсяват . Затова при всяко почистване на касите, крилата и стъклопакerите е добре препарата да съдържа антистатик. Гумените уплътнения се третират с вaзeлин."

# 6
# 7
# 8
  • Мнения: 482
Добре е първо с шпатула да се отстранят внимателно строителните материали (гипс, вар, цимент), ако има такива, защото ако тръгнете да търкате с кърпа веднага има опасност да се надраска дограмата и стъклопакета.
Та аз ги чистя така - първо голямата мизерия с шпатула, после с гъба и вода внимателно и накрая я лъскам с каквто препарат ми попадне (най-често препарат за стъкла).

# 9
  • Мнения: 511
Бинго, Роли...и т. н. прахови препарати. Аз си ги ползвам за всичко,лъскат яко.

Общи условия

Активация на акаунт