Сушилня на принципа на конденза

  • 7 733
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 893
Някой ползва ли такава и доволни ли сте?

# 1
  • София
  • Мнения: 752
Ние ползваме такава и съм страшно доволна, не мога да си представя вече да сме без нея. Кондеза почти на 100% изчезна (преди сушахме всичко вътре засхтото навън е много прашно и мръсно) и бесхе малък ужас от мухъл. Нашата е Аристон ето такава http://www.technopolis.bg/big_prod.php?offer=682401&cat=60&f=3656. Ако те интересува нещо повече пиши на лични, че вече много ми се спи и не се сещам какво да ти напиша

# 2
  • Мнения: 1 893
А суши ли добре? И никакви маркучи ли няма?
  bouquet

# 3
  • Мнения: 299
И аз съм много доволна от сушилнята ми. Моята няма маркучи и водата се събира в едно казанче, което после изхвърлям. Дрехите са добре изсушени и не са намачкани. Разхода на електроенергия за месец за нея ми е около 10-15 лв при интензивно ползване. Аз имам ето този модел: http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09019208

# 4
За колко време изсушава дрехите?

# 5
  • София
  • Мнения: 752
Никакви маркучи няма. Една пълна пералня средно се суши за 1.30-2 часа (нашата сама преценява колко време да суши дрехите защото си мери влагата та не мога съвсем точно време да ти дам, но това пък ми харесва най-много защото така няма опасност да ги пресуши)

# 6
  • Мнения: 1 893
Много ви благодаря. Значи започвам да разучавам моделите.

# 7
  • Мнения: 1 726
Здравейте! Искам да попитам шумни ли са. Мисля да си взема и да я сложа във вградения гардероб в коридора. Ще е близо до спалнята и детската, а както разбирам се препоръчва ползването на нощна енергия. bowuu

# 8
  • София
  • Мнения: 2 181
И аз имам Електролукс и съм много доволна.Има различни програми за различни видове материи и за това колко сухи да ги изкара и в зависимост от количството дрехи  е различно времетраенето,но около 1.5-2ч средно.
Водата отива в едно отделение,което после се изсипва.няма никакви маркучи.При пускане 2-3 пъти в седмицата към 20лв на месец се качи сметката за тока.
Дрехите ухаят много приятно и най-важното излизат изгладени.

# 9
  • София
  • Мнения: 2 181
Здравейте! Искам да попитам шумни ли са. Мисля да си взема и да я сложа във вградения гардероб в коридора. Ще е близо до спалнята и детската, а както разбирам се препоръчва ползването на нощна енергия. bowuu
А ми нашата си е шумничка,не я пускам нощем,но в гардероба в коридора едва ли ще се чува....
Но аз предпочитам като свърши пералнята веднага да ги пусна да се сушат и после да ги извадя веднага.

# 10
  • Мнения: 103
Аз имам същата сушилня Аристон ,като на nadezda.Невероятен уред.
Няма никакви маркучи.Сама изчислява според количеството на прането колко дълго да суши.Само изливам контейнера и почиствам филтъра след всяко пране.Не мачка.Дрехите са невероятно меки и пухкави след сушене.А какво удоволствие е да не простираш LaughingДа,шумничка е ,но сме и свикнали.

# 11
  • Скопие/Асеновград
  • Мнения: 158
Нашата сушилня е Беко, няма кой знае какви екстри, освен Child lock. Не е по-шумна от пералня, аз чистя съда с водата, сина ми си е харесал филтъра.Родихме се със сушилнята! Живеем в много прашен град, комшиите ни какво ли не хвърлят от терасите и ми беше особено неприятно да простирам дрехи(най-вече на бебето) на терасата на сушилник.Затова даже и през лятото дрехите се сушаха до балконската врата вътре в дневната. Confused В сушилнята суша почти всичко (олекотен юрган, възглавници също), не суша само някои блузи, които ми се виждат съмнителни (няма да  ми е приятно моя блуза да стане като за дете). Има някои материи, които се свиват и тях ги слагам върху сушилнята, докато работи Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 718
Moqta e АЕG сушилня - много съм доволна. Направо се чудя какво съм правила без нея.

Общи условия

Активация на акаунт