Кухня с алуминиеви кантове

  • 6 773
  • 40
  •   1
Отговори
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Искам да си поръчаме такава кухня. Харесва ми как изглежда, пък и разбрах, че с тези кантове на вратичките и чекмеджетата, животът на кухнята е много по-дълъг.  Grinning
Въпросът ми е има ли някой от вас такава кухня, къде я поръча, дали е доволен и колко му излезе. Приветствам и снимковия материал!   Mr. Green

# 1
  • Мнения: 780
нашата кухня е такава мотираха я миналата седмица Mr. Green
снимки още не мога да ти покаже че не сме ги качили Embarassed
поръчване е в една фирма в сливен така че едва лище ти помогна точно с фима ама те май всички правят такива малко по голяма играчка е за тях но правят за играчката естествено си плащащ  Mr. Green нашата е малка значи със всички шкафове  включвайки аспираторен и шкафа за печката излезе около 5 линейни метра и около 2000 без механизмите има в предвид че самият кант е мнооого скъм и това го говорим ако вратичките и цялата кухня е ПДЧ мез никъде МДФ
дано съм помогнала с нещо ако имаш още въпроси питай  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 18 679
Добро решение е, много е красиво, но с алуминиевия кант оскъпяването идва като да си поръчаш вратички от МДФ, че може и малко отгоре Confused Не знам какво му е толкова скъпото на тоя кант, но е факт Rolling Eyes

# 3
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Аз също ще поръчвам ПДЧ, нямаме пари за МДФ.  Mr. Green
Сега се замислих всъщност - с алуминиевите кантове само по поръчка ли може, няма ли някъде готови модулни кухни с такива?!  newsm78

# 4
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Добро решение е, много е красиво, но с алуминиевия кант оскъпяването идва като да си поръчаш вратички от МДФ, че може и малко отгоре Confused Не знам какво му е толкова скъпото на тоя кант, но е факт Rolling Eyes

Ох, не знам... днес им дадох размери да я смятат, ще видим в понеделник колко ще ме изненадат.  Twisted Evil
Иначе аз лично бих предпочела ПДЧ с алуминиев кант пред МДФ без. Красиво ми е просто с този кант, нещо съм си навила на пръста, ама да видим първо цената!  Whistling

# 5
  • Мнения: 780
ами аз не съм виждала готови такива но може и да има newsm78
а относно паричките както ти е казала belinda наистина излиза колкото с МДФ вратички ама е много красиво наистина  Mr. Green

ПП колко линейни метра излезе като цяло

# 6
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
ами около 4 метра. Модулна кухня ПДЧ ни идва към 2000 лв, ще видим за тази с колко ще ме сюрпризират!  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 780
лелеееееееееее
Цитат
Модулна кухня ПДЧ ни идва към 2000 лв
  #Crazy
къде поръчвате бе жена
на мене 2000 за нашата ми се видяха доооста при все това че наистина е малка
ама 4 метра как така горни долни шкафове шкафове за уреди всичко 4 метра така ли  newsm78

# 8
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Абе кухнята е реално 3 м на 2 м, под формата на "Г". Но от там се вади хладилника, който не е вграден, както и ъгълът, който се засича (60 см), така че идва реално 4 м. (4 м. горни и 4 м. долни шкафове). В АИКО-то ни направиха проект за ПДЧ за 2 000 лв.

# 9
  • Мнения: 780
значи ти идва някъде към то  newsm78 8 метра сметни ги приблизително по 220лв сега да не ме хапнете за закуска ей Mr. Green говорим за примерни неща  знам че не се мята в линейни метри ама така поне се добива малка представа така  Mr. Green после имаш минимум 12 метра кант този който на нас ни слагаха беше по 54 лв метъра т.е ако е от него сметни колко пари даваш за кант и като си сметнеш и маеханизмите дето искаш да и има ои става страшноооо ама може и да не ечак толкова да

а какъв ще ти е основният цвят

# 10
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Мислех венге и жълто, но сега клоня само към венге, че не ми изглежда добре двуцветна с кантове. А за гръб може да сложа за фон от едни испански мънички жълти плочици... Нещо такова...
Абе чертая си аз идеи в главата, ама мъжът ми като чуе цените и набързо ще ми удари запор!  Mr. Green

# 11
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
значи ти идва някъде към то  newsm78 8 метра сметни ги приблизително по 220лв сега да не ме хапнете за закуска ей Mr. Green говорим за примерни неща  знам че не се мята в линейни метри ама така поне се добива малка представа така  Mr. Green после имаш минимум 12 метра кант този който на нас ни слагаха беше по 54 лв метъра т.е ако е от него сметни колко пари даваш за кант и като си сметнеш и маеханизмите дето искаш да и има ои става страшноооо ама може и да не ечак толкова да

а какъв ще ти е основният цвят

По тези цени ще ми дойде дори под 3 бона, за което се съмнявам... Thinking Мисля, че повечко ще ме одрусат.

# 12
  • Мнения: 780
ами като си сметнеш и колко броя чекмеджета ще имаш колко броя вратички отварящи се нагоре сиреч с амортисьори чиято сена е около 10 лв броката и разни такива и пак ще ти дойде към 3000
нашата също е венге и е със светло сив плот и на стената пак такъв е цвета много се отваря абе ще взема да каче малко снимки ама са с лошо качество и аз съм фотографа Mr. Green тъй че незнам каква представа ще добиеш  Laughing

# 13
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Давай снимки!  Grinning

# 14
  • Мнения: 780
довечера ще ти ги кача че са ми в къщи   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт